Kníhkupectvo PANTA RHEI na skvalitnenie služieb používa cookies podľa pravidiel, ktoré sú Vám k dispozícii v Obchodných podmienkach. Ďalším používaním stránky s uvedenými pravidlami súhlasíte.

Sara Novic

  • Autor: Sara Novic

    Dievča vo vojne

    Vydavateľstvo: Motýľ
    Dátum vydania: 12. septembra 2017
    Jazyk: slovenský
    Dostupnosť: Na sklade
    Bežná cena: 12,90 €
    Vaša cena: 10,32 
    Ak chce mať šťastnú budúcnosť, musí nabrať odvahu a nahliadnuť do temnej minulosti. Záhreb, 1991. Ana Jurić je bezstarostné desaťročné dievča, ktoré žije so svojou rodinou v malom byte v hlavnom meste Chorvátska. Keď však vypukne v celej Juhoslávii občianska vojna, nabúra to Anino idylické detstvo. Futbalové … Zobraziť viac info ►
  • Autor: Sara Novic

    Girl At War

    Vydavateľstvo: Little, Brown Book Group
    Dátum vydania: 26. mája 2016
    Jazyk: anglický
    Dostupnosť: Na otázku
    Bežná cena: 11,50 €
    Vaša cena: 10,81 
    LONGLISTED FOR THE BAILEYS WOMEN'S PRIZE FOR FICTION 2016 Growing up in Zagreb in the summer of 1991, 10-year-old Ana Juric is a carefree tomboy; she runs the streets with her best friend, Luka, helps take care of her baby sister, Rahela, and idolizes her father. But when civil war breaks out across Yugoslavia, football games and school lessons are supplanted … Zobraziť viac info ►
  • Autor: Sara Novic

    Girl At War

    Vydavateľstvo: Random House
    Dátum vydania: 22. marca 2016
    Jazyk: anglický
    Dostupnosť: Na sklade
    Bežná cena: 11,50 €
    Vaša cena: 10,81 
    NAMED ONE OF THE BEST BOOKS OF THE YEAR BY "BOOKPAGE, ""BOOKLIST, "AND" ELECTRIC LITERATURE" ALEX AWARD WINNER For readers of "The Tiger s Wife "and "All the Light We Cannot See" comes a powerful debut novel about a girl s coming of age and how her sense of family, friendship, love, and belonging is profoundly shaped by war. Zagreb, 1991. … Zobraziť viac info ►