! Doprava ZADARMO už od 20 € !

Petr Vabroušek

autor

Jak na triatlon, 2. vydání

Významně rozšířené vydání úspěšné příručky! PETR VABROUŠEK je přední světový triatlonista, který absolvoval 1575 závodů, z toho tři ultramany, přes dvě stovky dlouhých ironmanů, stovky půlželezňáků a dalších závodů, jako třeba maraton na obou pólech (v obou případech zvítězil). Sportovec ze Zlína se stal mimo jiné i vítězem stokilometrového běhu na Antarktidě a vydal se i na Marathon Des Sables – etapový maraton napříč Saharou. Osmnáct let jej na dlouhé trati ironmanu (3,8 km plavání – 180 km kolo – 42 km běh) v České a Slovenské republice nikdo nepokořil, patnáctkrát za sebou (jako jediný na světě) se kvalifikoval mezi profesionály na Mistrovství světa Ironman na Havaji, celkem 45× vyhrál na tratích ironmana a dvakrát ultramana, přičemž na těchto distancích je držitelem světového rekordu 21:16… Navíc se dvakrát umístil na prvním místě v celkovém pořadí Světového poháru v dlouhém triatlonu. A jen jednou v životě závod nedokončil. Kdo jiný by měl začínající i mírně pokročilé triatlonisty uvést do tajů tohoto sportovního odvětví než právě on?
Na sklade 3Ks
15,67 € 16,49 €

Triatlon: 226 otázek a odpovědí

226 – to je součet kilometrů, který musí zdolat každý účastník dlouhého triatlonu, tedy ironmanu. A stejný počet otázek na všechna úskalí sportu tvořeného plaváním, cyklistikou a během najdete v této jedinečné publikaci. Na všechny odpovídá Petr Vabroušek, přední triatlonista se stovkami dlouhých triatlonů i dalších extrémních závodů na kontě. Metodika tréninku, vybavení, stravování, mentální příprava i samotné závodění – to vše vás čeká v jediné příručce, kterou pro úspěšné zvládnutí triatlonu potřebujete.
Na sklade 1Ks

Triatlon

Na stiahnutie
13,68 €

Jak na triatlon

Petr Vabroušek je přední světový triatlonista, který absolvoval 180 dlouhých ironmanů, stovky půlmaratonů a dalších závodů, jako třeba maraton na obou pólech (v obou případech zvítězil); zlínský rodák se stal mimo jiné i vítězem stokilometrového běhu na severním pólu, šestnáct let jej na dlouhé trati (3,8 km plavání – 180 km kolo – 42 km běh) v České a Slovenské republice nikdo nepokořil, celkem 80krát se umístil v TOP 10, patnáctkrát za sebou (jako jediný na světě) se kvalifikoval na nejznámější ironman na Havaji, ve více než 30 případech vyhrál a za svůj život porazil nejméně jednou nejlepší triatlonisty světa… Kdo jiný by měl začínající triatlonisty uvést do tajů tohoto sportovního odvětví než právě Petr Vabroušek?