Kníhkupectvo PANTA RHEI na skvalitnenie služieb používa cookies podľa pravidiel, ktoré sú Vám k dispozícii v Obchodných podmienkach. Ďalším používaním stránky s uvedenými pravidlami súhlasíte.

Poštovné

   Nový spôsob dopravy!

     Nechajte si doručiť knihy ešte rýchlejšie a lacnejšie:

     - 1450 odberných miest na pobočkách Slovenskej pošty po celom Slovensku
     - najlacnejšie poštovné
 


Knihy od nás Vám posielame za najvýhodnejšie poštovné alebo úplne ZADARMO!
 Pri objednávke v spôsobe dopravy si môžete vybrať z nasledovných možností: 

Služba Do 35 € Nad 35 €
Slovenská pošta Balík na poštu  2,66 zadarmo
Slovenská pošta Kuriér  2,99 zadarmo
GLS Kuriér  2,99 2,99
Manipulačný poplatok Do 15 € Nad 15 €
Osobný odber 1,00 zadarmo

Slovenská pošta - balík na poštu 
Objednávka Vám bude doručená na Vami vybranú pobočku Slovenskej pošty, kde si ju vyzdvihnete. Na výber máte 1450 pobočiek. Nemusíte sa viazať na kuriéra, aby ste boli v určitý čas na adrese doručenia. O zásielke budete informovaní prostredníctvom e-mailu a SMS (prosím, skontrolujte si, či ste zadali správnu e-mailovú adresu a mobilné číslo). Zásielka vás počká až 18 kalendárnych dní na zvolenej pošte, kde si ju počas otváracích hodín pobočky vyzdvihnete. Pri zvolení Dobierky platíte až pri preberaní zásielky. Doručenie do jedného pracovného dňa od odoslania z nášho skladu.

Slovenská pošta - kuriér
Najčastejšie používaný spôsob dopravy. Do jedného pracovného dňa od odoslania zásielky z nášho skladu Vás bude kontaktovať kuriér Slovenskej pošty. Pri zvolení Dobierky platíte až pri preberaní zásielky.

GLS - Kuriérska služba 
Doručenie kuriérom GLS do jedného pracovného dňa od odoslania zásielky z nášho skladu. Súčasťou poplatku je poistenie zásielky do hodnoty 331,94 € a možnosť sledovania pohybu zásielky na internetovej stránke GLS (v menu Track&Trace zadáte číslo balíka, ktoré Vám prišlo e-mailom).

Osobný odber 
Objednávku zadanú na e-shope si môžete vyzdvihnúť na vybraných predajniach Panta Rhei. Pri preberaní prosím predložte číslo objednávky. Vašu objednávku doručíme na predajňu do jedného pracovného dňa od odoslania zásielky z nášho skladu. Pri osobnom odbere účtujeme manipulačný poplatok len pri objednávkach do 15eur. Osobný odber je možný na týchto predajniach:

Bratislava - Poštová, Aupark, Eurovea, Polus, Centrál, Avion, Bory Mall

Banská Bystrica Europa

Dunajská Streda

Košice AuparkOptima

Levice Dituria

Martin Tulip

Michalovce Zemplín

Nitra Mlyny

Nové Zámky Aquario

Pezinok OC PLUS

Piešťany Aupark

Poprad Max

Prievidza Korzo

Prešov Max 

Trenčín Laugaricio

Trnava City Arena 

Zvolen Europa

Žilina Aupark