Kníhkupectvo PANTA RHEI na skvalitnenie služieb používa cookies podľa pravidiel, ktoré sú Vám k dispozícii v Obchodných podmienkach. Ďalším používaním stránky s uvedenými pravidlami súhlasíte.

 • Apríl

  29

  Sobota

  Kváskovanie v Panta Rhei

  Kváskovanie v Panta Rhei

  Aj vy túžite upiecť si svoj vlastný chlieb? Ako správne miesiť cesto? Čo je kváskovanie? Ktoré triky s cestom je dobré poznať? Ktoré múky sa oplatia kombinovať?

  29. apríla 2017 o 17:30, Panta Rhei Aupark, Košice

 • Máj

  2

  Utorok

  Beseda Ako schudnúť natrvalo

  Beseda Ako schudnúť natrvalo

  Chcete sa cítiť fit, jesť zdravšie a tešiť sa zo svojej postavy? V rámci Festivalu zdravého životného štýlu vám prinášame besedu na tému Ako schudnúť natrvalo.

  2. mája 2017 o 18:00, Panta Rhei Palác kníh, Košice

Kúzelné čítanie - interaktívne učenie pre vaše deti

Literárna revue. Kniha do vašich uší. Recenzie a rozhovory. Všetko, čo vám pomôže zorientovať sa medzi knihami.

Andy Weir: Marťan

25. apríla 2017

  Aly

Mars navštívila prvá ľudská posádka, ktorej súčasťou je aj Mark Watney. Všetko ide spočiatku dobre a každý sa teší z tohto úspechu, ale divokosť planéty spôsobí, že misiu treba predčasne ukončiť. Viac >>
Andy Weir: Marťan

Literárna revue 8/2017

24. apríla 2017

Panta Rhei Tím

Veľkonočná (druhá aprílová) Literárna revue je venovaná predovšetkým knihám pre mládež. Hosťami relácie sú britsko-americký autor kníh pre mládež Patrick Ness a novinárka Veronika Homolová Tóthová - spoluautorka knihy Mengeleho dievča. V relácii postupne odznejú ukážky z týchto diel: Vajíčko, Mŕtve dievča neklame, Drevo, Cez veľkonočný týždeň a Príbehy vášho života. Viac >>
Literárna revue 8/2017
Zobraz všetky blogy