Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s používaním cookies.

Osobný odber: 1059 miest na Slovensku
Dan Brown: Šifra mistra Leonarda CD

Väzba: iná / ostatná

EAN: 8594072271199

Jazyk: český

Dátum vydania: 19. júla 2013

Vydavateľstvo:  Tympanum

Orig. vydavateľstvo: 

Rozmery: 1,2 cm x 12,9 cm x 14 cm

Hmotnosť: 0,1 kg

Šifra mistra Leonarda CD

Autor: Dan Brown

Dostupnosť:
Vypredané v e-shope
Cena v e-shope: 18,47 
Bežná cena: 19,44 €
Zľava 5%

Titul nemáme na sklade v e-shope a je vypredaný aj u dodávateľa. Pozrite sa nižšie, či máme titul v niektorom z kníhkupectiev.

Zobraziť dostupnosť v kamenných predajniach

Pri nákupe nad 35 € máte doručenie zadarmo.

O produkte: Příběh odhaluje tajemství vepsané do obrazu světoznámého renesančního malíře Leonarda Da Vinci. Profesor náboženské symbologie Robert Langdon je přivolán do pařížského Louvru kvůli smrti správce uměleckých sbírek Jacquese Sauniéra. Proč zrovna on? Vedle těla je nalezena šifra, kterou policie nemůže rozluštit. Do děje se zaplétá i vnučka mrtvého správce Sophie Neveuová a s nasazením vlastních životů společně objevují souvislosti, které vedou k odhalení velkého církevního tajemství. Dokáží hlavní hrdinové objevit pravdu? Šifra mistra Leonarda je jedním z nejúspěšnějších románů všech dob. U nás vyšel i pod názvem DaVinciho kód.

Dan Brown (1964, New Hampshire) je úspešný americký spisovateľ, ktorého celosvetovo preslávil jeho román Da Vinciho kód z roku 2003. Brownove romány sa odohrávajú v časovom rozmedzí 24 hodín a venujú sa témam ako symboly, šifry, tajné spoločnosti, či konšpiračné teórie. Jeho knihy boli preložené do 52 jazykov, a k roku 2012 predaj prekročil hranicu 200 miliónov kusov.

V štyroch Brownových románoch,  Anjeli a démoni, Da Vinciho kód,  Stratený symbol Inferno,  ako hlavná postava vystupuje prof. Robert Langdon,  hardvardský profesor dejín umenia a kresťanskej symboliky, ktorý je na stope veľkých historických a kresťanských tajomstiev, záhad a nezodpovedaných otázok. Závery týchto diel sú čiastočne kontroverzné a diskutabilné a vzbudili veľký odpor a pohoršenie predovšetkým katolíckej cirkvi.

Dan Brown je synom profesora matematiky a profesionálnej hudobníčky. Jeho záujem o rôzne druhy kódov a utajené vládne organizácie priviedol k napísaniu jeho prvého románu Digitálna prevnosť. Na pozadí Národnej bezpečnostnej agentúry zobrazil tenkú ... viac

Odporúčame tieto tovary

Pridaj svoj názor
Anonym
Anonym
Pridaj svoje hodnotenie