Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s používaním cookies.

Torey Hayden: Spratek CD

Väzba: set, krabička

EAN: 8594015312484

Jazyk: český

ISBN: 859-4-15-31248-4

Číslo vydania: 1

Rok vydania originálu: 2010

Vydavateľstvo:  Portál

Orig. vydavateľstvo: 

Rozmery: 2,3 cm x 14,8 cm x 12,5 cm

Hmotnosť: 0,21 kg

Spratek CD

Autor: Torey Hayden

Dostupnosť:
Vypredané v e-shope
Cena v e-shope: 19,05 
Bežná cena: 20,05 €
Zľava 5%

Titul nemáme na sklade v e-shope a je vypredaný aj u dodávateľa. Pozrite sa nižšie, či máme titul v niektorom z kníhkupectiev.

Zobraziť dostupnosť v kamenných predajniach

Pri nákupe nad 35 € máte doručenie zadarmo.

O produkte: Čte Simona Babčáková Skutečný příběh šestileté Sheily, která se dostane do speciální třídy pro děti s poruchami chování. Její učitelkou a zároveň prvním člověkem, který jí projeví lásku, je Torey Hayden. Ta po čase zjistí, že dívka má nadprůměrnou inteligenci, je učenlivá a dřímá v ní skrytý génius. Příběh je pozitivním svědectvím o síle pedagogických a terapeutických prostředků a pedagoga představuje jako přítele, který neváhá pro dítě překonávat různé těžkosti. Torey L. Hayden je autorkou řady velmi úspěšných non-fiction románů z prostředí školy pro děti s poruchami chování. Pracuje jako speciální pedagožka a rodinná terapeutka. Žije v USA.

Odporúčame tieto tovary

Pridaj svoj názor
Anonym
Anonym
Pridaj svoje hodnotenie
Veronika Hubová
Veronika Hubová
10. decembra 2016
recenzia knihy

SPRATEK - už pri prečítaní názvu tejto knihy si každý urobí obraz o čom asi táto kniha bude. Niektorí si možno pomyslia, že to bude o nejakom vážne nezvládnuteľnom dieťati, keď autorka dala tejto knihe takýto názov. No iní si zas môžu myslieť, že tento názov knihy je len prehnaný, aby viac upútal pozornosť, a tak po nej rýchlejšie niekto siahne. Ja nepatrím do žiadnej z týchto skupín ľudí, pretože som túto knihu som nečítala z vlastnej iniciatívy, ale preto, že to bola požiadavka na hodinu psychológie na VŠ. Keď som však knihu začala čítať, nemohla som s tým prestať. Dej bol pre mňa veľmi pútavý a hneď som chcela vedieť, čo sa píše na ďalšej a ďalšej strane. Pri čítaní som miestami plakala, pretože mi bolo malého šesťročného dievčatka ľúto. Trpela poruchami správania, pochádzala z veľmi zlého rodinného prostredia a všetci ju odsudzovali, namiesto toho, aby sa jej pokúsili pomôcť a pochopiť ju. Ale jej učiteľka Torey bola iná. Po celý čas sa snažila, aby sa Sheila zaradila medzi normálne deti a aby raz mohla žiť normálny život ako všetci ostatní. Učiteľke Torey patrí môj obdiv, za to všetko, čo pre ňu spravila a za to, že to s ňou nikdy nevzdala.

Kamila Š.
Kamila Š.
10. decembra 2016
Recenzia

Príbeh je písaný o šesť ročnej žiačke Sheile, ktorá nepoznala pravý význam slova láska. Knihu určite odporúčam prečítať každému bez ohľadu na jeho obľúbený žáner. Tým, že to je skutočný príbeh, tak som sa do deja ponorila ešte viacej. Vďaka knihe som si uvedomila, aká je práca pedagóga zaujímavá, rôznorodá a hlavne dôležitá.