Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s používaním cookies.

Saroyan William: Tracyho Tygr CD

Väzba: set, krabička

EAN: 8594072275500

Jazyk: český

Číslo vydania: 1

Rok vydania originálu: 2010

Vydavateľstvo:  Tympanum

Orig. vydavateľstvo: 

Tracyho Tygr CD

Autor: Saroyan William

Dostupnosť:
Vypredané v e-shope
Cena v e-shope: 15,58 
Bežná cena: 16,40 €
Zľava 5%

Titul nemáme na sklade v e-shope a je vypredaný aj u dodávateľa. Pozrite sa nižšie, či máme titul v niektorom z kníhkupectiev.

Zobraziť dostupnosť v kamenných predajniach

Pri nákupe nad 35 € máte doručenie zadarmo.

O produkte: Půvabný příběh o lásce, o fantazii a odvaze. Příběh o tygrovi, o Thomasu Tracym a Lauře Luthyové. Thomas Tracy je newyorský mladík, ke kterému se jednoho dne připojí jako stálý společník tygr, na něhož Tracy už od dětství čeká, aby v něm probudil lásku k dívce Lauře a naučil ho dalším důležitým věcem, jež potřebuje ke své proměně v muže. Co kdybychom každý měli svého tygra, který by nám ukazoval cestu k našim největším snům? Nové vydání kultovní novely v podobě dramatizované četby s mimořádným hereckým obsazením. Jako Tracy se představí Vojta Dyk, Martha Issová jako Laura, Arnošt Goldflam jako doktor Pingitzer, Ivan Trojan jako kapitán Huzinga a Lukáš Hlavica jako vypravěč. V dalších rolích Josef Abrhám, Jiří Lábus, Ilja Racek, Jaroslav Satoranský, Jiří Schmitzer, Pavel Nový a další. Nahrávku režíroval Jan Jiráň, hudbu složil Dominik Renč a je opatřena bonusem - doslovem, který ke knize napsal a také načetl profesor Martin Hilský. Audiokniha vychází s původní ilustrací na obálce od Jiřího Šalamouna. Jestli hledáte mezi knihami originální vánoční dárek, pak je právě tato audiokniha tím nejlepším tipem.

Americký prozaik, básnik, dramatik a publicista, ktorý sa hlási k arménskemu pôvodu. Všetky jeho diela majú prvky autobiografie.

Narodil sa 31. augusta 1908 v prisťahovaleckej štvrti  kalifornského mestečka Fresno. Jeho predkovia boli Arméni, ktorí vyznávali kresťanstvo a na začiatku 20. storočia sa celá rodina presťahovala do Ameriky. Mali šťastie, pretože sa tak zachránili pred genocídou zo strany Turkov. Aj tak žili v Amerike vo veľmi chudobných pomeroch. Jeho otec bol majiteľom malej vinice. S americkým spôsobom života sa nikdy nestotožnil a nebol tam šťastný. Keď mal  Saroyan tri roky, jeho otec zomrel na zápal pobrušnice a jeho matka z existenčných dôvodov dala svoje deti, Williama a jeho dvoch súrodencov, do sirotinca v Alameda. Vyzdvihla ich po piatich rokoch, keď ... viac

Odporúčame tieto tovary

Pridaj svoj názor
Anonym
Anonym
Pridaj svoje hodnotenie