Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s používaním cookies.

Jenn Bennett

List.php:/getLoadedProductCollection 7 List.php:/getLoadedProductCollection 7
  • Autor: Jenn Bennett

    Na jedné vlně

    Vydavateľstvo: CooBoo
    Dátum vydania: 7. júna 2021
    Jazyk: český
    Dostupnosť: Predpredaj
    Bežná cena: 11,99 €
    Vaša cena: 11,39 
    Bailey zbožňuje filmy skoro stejně jako Alexe, filmového geeka, kterého zná jen přes internet. Když se dívka přestěhuje do kalifornského města, kde bydlí i on, radši mu to neřekne. Co když by se z něj vyklubal pošuk? Navíc ji v práci rozptyluje sekuriťák Porter Roth, který ji štve i přitahuje zároveň. Zůstane … Zobraziť viac info ►
  • Autor: Jenn Bennett

    Kudy ke hvězdám

    Vydavateľstvo: CooBoo
    Dátum vydania: 3. augusta 2020
    Jazyk: český
    Dostupnosť: Na sklade
    Bežná cena: 11,99 €
    Vaša cena: 11,39 
    Od loňského školního plesu se bývalí nejlepší kamarádi / teď úhlavní nepřátelé Zorie a Lennon snaží jeden druhému vyhýbat ze všech sil. Ale když se kempování s partou kamarádů tak trochu nepovede, ocitnou se uprostřed divočiny. Sami. Spolu. Co by se mohlo pokazit? Zatímco se ti dva noří hlouběji a hlouběji do … Zobraziť viac info ►
  • Autor: Jenn Bennett

    Alex, nagyjából...

    Vydavateľstvo: Alexandra Könyvesház
    Dátum vydania: 1. decembra 2017
    Jazyk: maďarský
    Dostupnosť: Posielame do 5 až 21 dní
    Bežná cena: 13,21 €
    Vaša cena: 12,55 
    "De egyetlen embert tudok csak kivenni, ahogy ott áll a jegyárusító fülkével szemben. Porter Roth. Gyönyörű alak. A fején temérdek vadul göndörödő hajfürt. Pimasz mosoly. Ősi ellenségem. " Bailey "Mink" Rydell megtalálta élete pasiját. Mindketten imádják a filmeket és minden egyes nap beszélnek - Alex tökéletes. … Zobraziť viac info ►
  • Autor: Jenn Bennett

    Serious Moonlight

    Vydavateľstvo: Simon & Schuster
    Dátum vydania: 16. mája 2019
    Jazyk: anglický
    Dostupnosť: Vypredané v e-shope
    Bežná cena: 11,50 €
    Vaša cena: 10,93 
    From award-winning Jenn Bennett comes a swoon-worthy story with a compelling mystery at its heart Raised in isolation and home-schooled by her strict grandparents, the only experience Birdie has had of the outside world is through her favourite crime books. But everything changes when she takes a summer job working the night shift at a historic … Zobraziť viac info ►
  • Autor: Jenn Bennett

    Starry Eyes

    Vydavateľstvo: Simon & Schuster
    Dátum vydania: 17. mája 2018
    Jazyk: anglický
    Dostupnosť: Vypredané v e-shope
    Bežná cena: 10,95 €
    Vaša cena: 10,40 
    From Jenn Bennett, author of Night Owls and Alex, Approximately comes a sizzling, starry romance, perfect for fans of Rainbow Rowell and John Green Ever since last year's homecoming dance, best-friends-turned-worst-enemies Zorie and Lennon have made an art of avoiding each other. It doesn't hurt that their families are the modern-day version of the Montagues … Zobraziť viac info ►
  • Autor: Jenn Bennett

    Alex, Approximately

    Vydavateľstvo: Simon & Schuster
    Dátum vydania: 6. apríla 2017
    Jazyk: anglický
    Dostupnosť: Vypredané v e-shope
    Bežná cena: 10,95 €
    Vaša cena: 10,40 
    Bailey "Mink" Rydell has met the boy of her dreams. They share a love of films and talk all day - Alex is perfect. Well, apart from the fact that they've never actually met . . . and neither of them knows the other's real name. When Bailey moves to sunny California to live with her dad, who happens to live in the same town as Alex, she decides to track … Zobraziť viac info ►
  • Autor: Jenn Bennett

    Night Owls

    Vydavateľstvo: Simon & Schuster
    Dátum vydania: 24. septembra 2015
    Jazyk: anglický
    Dostupnosť: Vypredané v e-shope
    Bežná cena: 10,50 €
    Vaša cena: 9,98 
    Meeting Jack on the Owl - San Francisco's night bus - turns Beatrix's world upside down. Jack is charming, wildly attractive . .. and possibly one of San Francisco's most notorious graffiti artists. On midnight rides and city rooftops, Beatrix begins to see who this enigmatic boy really is. But Jack is hiding much more - and can she uncover the truth that … Zobraziť viac info ►