Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s používaním cookies.

DOPRAVA ZADARMO PRI NÁKUPE OD 15 EUR

Alexandra Bracken

List.php:/getLoadedProductCollection 17 List.php:/getLoadedProductCollection 17
  • Autor: Alexandra Bracken

    Cestovateľ

    Vydavateľstvo: Motýľ
    Dátum vydania: 25. novembra 2016
    Jazyk: slovenský
    Dostupnosť: Na sklade
    Bežná cena: 13,90 €
    Vaša cena: 3,90 
    Dobrodružný fantasy príbeh, v ktorom sa hlavná hrdinka, husľová virtuózka Etta Spencer, náhle a prekvapivo ocitá v neznámom svete, míle a storočia od svojho domova. Po tom, čo ju cudzie dievča sotí cez priechod v čase, Etta zisťuje, že patrí do známej rodiny, ktorá má dar cestovať časom. Ocitá sa na lodi uprostred … Zobraziť viac info ►
  • Autor: Alexandra Bracken

    Pútnik

    Vydavateľstvo: Motýľ
    Dátum vydania: 12. septembra 2017
    Jazyk: slovenský
    Dostupnosť: Na sklade
    Bežná cena: 14,90 €
    Vaša cena: 3,90 
    Zostala som sirotou vo svojom čase. História sa zmenila a moja budúcnosť je navždy stratená. Etta Spencer netušila, že je cestovateľkou, kým sa neocitla na míle a roky vzdialená od svojho domova. V pokračovaní napínavého príbehu o cestovateľoch v čase sa mladá talentovaná huslistka znova vydáva na dobrodružné … Zobraziť viac info ►
  • Autor: Alexandra Bracken

    Sötét örökség - Sötét elmék 4. rész

    Vydavateľstvo: Maxim Könyvkiadó
    Dátum vydania: 12. decembra 2018
    Jazyk: maďarský
    Dostupnosť: Na sklade
    Bežná cena: 11,29 €
    Vaša cena: 10,73 
    Majdnem öt év telt el azóta, hogy a különleges képességű Pszí-gyerekeket családjuktól elszakítva elzárták a világ elől. A már tizenhét éves Zu ezt nem képes tovább tétlenül nézni, és harcba száll a Pszí-gyerekek jogaiért a téves információk és előítéletek egyre növekvő hullámában. Ám amikor azzal … Zobraziť viac info ►
  • Autor: Alexandra Bracken

    Sötét játszmák - Sötét elmék 2. rész

    Vydavateľstvo: Maxim Könyvkiadó
    Dátum vydania: 3. decembra 2015
    Jazyk: maďarský
    Dostupnosť: Na sklade
    Bežná cena: 10,64 €
    Vaša cena: 10,11 
    Ruby sohasem akart különleges lenni, de az Amerika tizenéveseit megtizedelő betegség következtében kialakult egy új adottsága: képes behatolni bárki tudatába. Sajnos ez a képesség majdnem az életébe került. Már nincs visszaút, így el kell döntenie, mihez kezd ezzel az új lehetőséggel. A Gyermek Liga vezetőjének választja, … Zobraziť viac info ►
  • Autor: Alexandra Bracken

    Cestovatelka

    Vydavateľstvo: CooBoo
    Dátum vydania: 21. augusta 2017
    Jazyk: český
    Dostupnosť: Na sklade
    Bežná cena: 15,49 €
    Vaša cena: 14,72 
    Etta byla vytržena ze svého života a vhozena do minulosti, kde jakákoli její chyba může změnit budoucnost. Poté, co je unesena a probudí se na neznámem místě a v neznámém čase, ji ohrožují dvě mocné skupiny nepřátel, které si přejí její smrt. A tak se jí dostane pomoci od někoho, od koho to nikdy nečekala. Od … Zobraziť viac info ►
  • Autor: Alexandra Bracken

    Passenger: Wayfarer

    Vydavateľstvo: Quercus
    Dátum vydania: 17. februára 2017
    Jazyk: anglický
    Dostupnosť: Posielame do 5 až 21 dní
    Bežná cena: 10,50 €
    Vaša cena: 9,98 
    The epic sequel to the New York Times bestselling Passenger, perfect for fans of Outlander and Red Queen. 'Riveting, romantic . .. Fans of Outlander will see so much of Claire in Etta. ' - VICTORIA AVEYARD, #1 New York Times best-selling author Texas, 1905 Etta Spencer didn't know she was a traveller until the day she found herself not just miles, but … Zobraziť viac info ►
  • Autor: Alexandra Bracken

    Pasažérka

    Vydavateľstvo: CooBoo
    Dátum vydania: 31. októbra 2016
    Jazyk: český
    Dostupnosť: Posielame do 4 dní
    Bežná cena: 11,99 €
    Vaša cena: 11,39 
    Ztratila vše, co znala a milovala… Etta se proto vydává do neznámé země, kde se seznámí s Nicholasem, který uniká z dosahu mocného rodu v Koloniích. Navíc jí začnou pronásledovat agenti usilující o její život. Etta tak zjistí, že zdědila zvláštní schopnosti, o kterých nikdy neslyšela. Aby ochránila … Zobraziť viac info ►
  • Autor: Alexandra Bracken

    Sötét elmék (filmes borítóval)

    Vydavateľstvo: Maxim Könyvkiadó
    Dátum vydania: 1. augusta 2018
    Jazyk: maďarský
    Dostupnosť: Posielame do 12 dní
    Bežná cena: 11,78 €
    Vaša cena: 11,19 
    A magával ragadó Sötét elmék-trilógia első részének filmváltozata 2018 augusztusától a Stranger Things és az Érkezés producereitől a mozikban! „Ha közénk tartozol, ránk találsz. ” Egy titokzatos, halálos betegség. Túlélő gyerekek különleges képességekkel, amiket nem tudnak kontrollálni. Egy világ, melyben elzárják … Zobraziť viac info ►
  • Autor: Alexandra Bracken

    Világok utazói

    Vydavateľstvo: Maxim Könyvkiadó
    Dátum vydania: 10. mája 2018
    Jazyk: maďarský
    Dostupnosť: Posielame do 5 až 21 dní
    Bežná cena: 10,64 €
    Vaša cena: 10,11 
    Etta Spencer időutazó. De nem csak ezért különleges: egyedül ő képes rá, hogy megtalálja az asztrolábiumot, amely meg tudja nyitni a világok közötti átjárókat, és amelynek segítségével képes megvédeni a szeretteit más ármánykodó időutazóktól. Azonban ahelyett, hogy a nyomára bukkanna, maga is halálos veszélybe … Zobraziť viac info ►
  • Autor: Alexandra Bracken

    Az idő vándorai - Passenger sorozat első kötete

    Vydavateľstvo: Maxim Könyvkiadó
    Dátum vydania: 20. júna 2017
    Jazyk: maďarský
    Dostupnosť: Posielame do 5 až 21 dní
    Bežná cena: 11,78 €
    Vaša cena: 11,19 
    A 17 éves Henrietta kiválóan hegedül, ez az élete, és ezért kész bármit feláldozni. Az édesanyjával él, akinek különleges és megmagyarázhatatlan kalandokkal teli élete számtalan kérdést vet fel benne, melyekre sosem kap választ. Etta lehetőséget kap, hogy a New York-i Metropolitan múzeumban hegedülhessen. A koncert előtt … Zobraziť viac info ►
  • Autor: Alexandra Bracken

    The Darkest Mind

    Vydavateľstvo: Hachette Children's Books
    Dátum vydania: 12. júla 2018
    Jazyk: anglický
    Dostupnosť: Na sklade
    Bežná cena: 10,50 €
    Vaša cena: 9,98 
    The first book in the heart-stopping The Darkest Minds trilogy, by New York Times bestselling author of Passenger, for fans of Divergent and The Hunger Games. Now a major motion picture from the producers of Stranger Things and Arrival. This is the film tie-in edition, with EIGHT PAGES of full-colour photos. Ruby is sixteen. She is dangerous. And … Zobraziť viac info ►
  • Autor: Alexandra Bracken

    Star Wars - A New Hope the Princess, the Scoundrel, and the Farm Boy

    Vydavateľstvo: Disney Press
    Dátum vydania: 22. septembra 2015
    Jazyk: anglický
    Dostupnosť: Vypredané
    Bežná cena: 14,95 €
    Vaša cena: 14,20 
    The galaxy is at war. Although the Rebel Alliance has won a few battles against the Empire, hope is fading. The Empire is about to finish building the greatest weapon the galaxy has ever seen-the Death Star. The rebels' only chance to defeat it now lies in the unlikely hands of a princess, a scoundrel, and a farm boy. . . . Acclaimed, … Zobraziť viac info ►
  • Autor: Alexandra Bracken

    Sötét elmék

    Vydavateľstvo: Betűtészta Kiadó
    Dátum vydania: 1. januára 2014
    Jazyk: maďarský
    Dostupnosť: Vypredané
    Bežná cena: 9,67 €
    Vaša cena: 9,19 
    Egy nap titokzatos betegség üti fel a fejét, mely a tizenéves gyerekeket támadja, és csak kevesen élik túl. Ám amikor kiderül, hogy az életben maradt fiatalok mellékhatásként különleges, de egyben veszélyes képességekkel is rendelkeznek, megkezdődik a „rehabilitációs táborokba” gyűjtésük, ahol kutatóorvosok dolgoznak … Zobraziť viac info ►
  • Autor: Alexandra Bracken

    Passenger

    Vydavateľstvo: Quercus
    Dátum vydania: 1. júna 2016
    Jazyk: anglický
    Dostupnosť: Posielame do 30 dní
    Bežná cena: 10,50 €
    Vaša cena: 9,98 
    'Riveting. Romantic characters and an immense world with no end in sight' - Victoria Aveyard New York City, present day In one night, Etta Spencer is wrenched from everything she knows and loves. Thrown into an unfamiliar world, she can be certain of only one thing: she has travelled not just miles, but years from home. The Atlantic, 1776 Captain Nicholas … Zobraziť viac info ►
  • Autor: Alexandra Bracken

    Sötét hajnal - Sötét elmék 3. rész

    Vydavateľstvo: Maxim Könyvkiadó
    Dátum vydania: 25. apríla 2017
    Jazyk: maďarský
    Dostupnosť: Vypredané
    Bežná cena: 10,64 €
    Vaša cena: 10,11 
    Ruby égető fájdalommal a szívében, megtörten indul el az északi gyülekezőhely felé azzal a pár társával, akik még túlélték a kormány Los Angeles-i támadását. Nincsenek egyedül, egy foglyot visznek magukkal: Clancy Gray az elnök fia, aki hasonló különleges tulajdonságokkal rendelkeznek, mint Ruby. Egyedül a lány … Zobraziť viac info ►
  • Autor: Alexandra Bracken

    Star Wars - A hercegnő, a kalandor és a párafarmer

    Vydavateľstvo: Kolibri Kiadó
    Dátum vydania: 7. novembra 2015
    Jazyk: maďarský
    Dostupnosť: Posielame do 5 až 21 dní
    Bežná cena: 14,28 €
    Vaša cena: 13,57 
    A Régi Köztársaság idején csillagrendszerek ezrei éltek együtt békében és jólétben, az ősi Jedi Rend védelme alatt. De a sötétség hulláma végigsöpört a galaxison, olyan megállíthatatlanul, hogy a legnagyszerűbb harcosok sem tudták feltartóztatni. A gonosz Birodalom lépett a Köztársaság helyére, az elnyomás … Zobraziť viac info ►
  • Autor: Alexandra Bracken

    Sötét elmék

    Vydavateľstvo: Maxim Könyvkiadó
    Dátum vydania: 1. januára 2014
    Jazyk: maďarský
    Dostupnosť: Vypredané
    Bežná cena: 10,71 €
    Vaša cena: 10,17 
    Egy nap titokzatos betegség üti fel a fejét, mely a tizenéves gyerekeket támadja, és csak kevesen élik túl. Ám amikor kiderül, hogy az életben maradt fiatalok mellékhatásként különleges, de egyben veszélyes képességekkel is rendelkeznek, megkezdődik a "rehabilitációs táborokba" gyűjtésük, ahol kutatóorvosok dolgoznak … Zobraziť viac info ►