Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s používaním cookies.

Jack Canfield

Jack Canfield

Jack Canfield je svetovo uznávaný motivačný rečník a spisovateľ, ktorý sa preslávil ako spolutvorca knihy Slepačia polievka pre dušu. Podľa USA Today, táto kniha a ďalšie z radu titulov od Canfielda a jeho partnera pre písanie, Marka Victora Hansena, patrili k najlepšie predávaným knihám za posledných 15 rokov.

Jack Canfield je autorom a editorom viac ako 60 bestsellerov, napísal takmer 200 titulov s nákladom cez 112 miliónov výtlačkov. Preložené boli do viac ako 47 jazykov. Rekordných 11 titulov sa stalo absolútnou jednotkou na zozname bestsellerov vydavateľstva New York Times. Je odborníkom v príprave špičkových seminárov pre podnikateľov, šéfov firiem, manažérov, obchodných zástupcov, firemných zamestnancov a pedagógov. Behom posledných tridsiatich rokov pomohol státisícom jedincov na celom svete dosiahnuť splnenie ich snov. Canfield je obľúbeným hosťom rozhlasových a televíznych talk-show s celonárodnou pôsobnosťou.
V roku 2006 a 2008 sa objavil v najúspešnejších filmoch o osobnom rozvoji The SECRETThe OPUS, v ktorých sa podelil s ľuďmi po celom svete o zákony sily príťažlivosti pre dosiahnutie úspechu v osobnom i pracovnom živote.
Viac ako 30 rokov, Jack Canfield študoval a informoval o tom, čim sa úspešní ľudia líšia od ostatných. Vie, čo ich motivuje, poháňa, inšpiruje... a prinesie tento kritický pohľad do Vašej firmy spôsobom, ktorým sa Vás okamžite dotkne. Ako medzinárodne uznávaný líder v oblasti stratégie špičkových výkonov, Jack dodáva inovatívne, jedinečné a silné zásady úspechu nadšenému publiku po celom svete.

Canfield je zakladateľom "Self Esteem Seminars" v Santa Barbare. Jedna z jeho posledných kníh "The Success Principles" (2005), zdieľa 64 zásad o ktorých tvrdí, že pomôžu ľuďom byť úspešnejší. V roku 2008 napísal "The Success Principles for Teens" s Kent Healy, ako výsledok úspechu svojej pôvodnej knihy. V roku 2004 založil Canfield "Transformation Leadership Council", ktorú tvorí skupina vedúcich osobností, autorov, trénerov, inštruktorov, výskumných pracovníkov, poradcov a ďalších lídrov v oblasti osobného a profesijného rozvoja. Členstvo klubu bolo uzatvorené počtom 99.
Je poradcom stoviek spoločností a profesionálnych združení. Medzi jeho klientov patria aj medzinárodné spoločnosti z rebríčka Fortune 500

Jack Canfield je výkonný riaditeľ spoločnosti Chicken Soup for the Soul ® Enterprise. Je to miliardové impérium, ktorého činnosťou sú vydavateľské aktivity na medzinárodnej úrovni. On je populárny autor nie len vo významných odborných publikáciách, ale takisto v každých významných novinách v celej Amerike a v stovkách novín po celej zemeguli. Jeho spoločnosť produkuje najpredávanejšie položky doplnkov výživy, potravy pre zvieracích miláčikov, pohľadníc, hudby, zberateľských a iných licencovaných artiklov. Značka Chicken Soup for the Soul ® má 2 televízne programy a od roku 2005 vydáva tiež vlastný magazín.

Je držiteľom zápisu v Guinnesovej knihe rekordov za 7 kníh umiestnených súčasne v bestsellerovom zozname New York Times, kde porazil aj Stephena Kinga. Taktiež drží Guinnesov rekord za najväčšiu autogramiádu sveta knihy "Slepačia polievka pre dušu". Je jediný autor, ktorý zvíťazil v oboch súťažiach: ABBY Awards a The Southern California Book Publicist Award v jednom roku. V tejto súťaži bol ocenený v dvoch kategóriách, výnimočný spisovateľ a predajca kníh.

Foto: jackcanfield.com

List.php:/getLoadedProductCollection 32 List.php:/getLoadedProductCollection 32