Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s používaním cookies.

-10% na nákupy od 25€ s kupónom ABCDEF

Martin Hocman

Martin Hocman

Martin Hocman je človekom otvoreným, priateľským a orientovaným smerom, ktorý je zameraný k pomoci iným. Mnohoročné vlastné skúsenosti z rôznych oblastí života implementoval do projektu, ktorého prvou časťou je kniha Abeceda osobného rozvoja.

Je odvážnym a na druhej strane veľmi trpezlivým človekom so smelým plánom, ktorým je každoročne vydať knihu, formou aktualizácie tej pôvodnej. Za pár rokov tu budeme mať jednu veľkú, doslova encyklopédiu osobného rozvoja aj vďaka bohatým životným skúsenostiam čitateľov jeho tzv. otvorenej knihy a úspešným ľuďom z rôznych oblastí spoločenského života, obchodu, show biznisu a podnikania. Držíme palce.

Ak budete mať pri čítaní jeho knihy akékoľvek otázky, neváhajte ho kontaktovať telefonicky, alebo cez kontaktný formulár na  webovej stránke: www.top100sk.com.

List.php:/getLoadedProductCollection 2 List.php:/getLoadedProductCollection 2
 • Autor: Martin Hocman

  Abeceda osobného rozvoja

  Vydavateľstvo: Hocman Martin
  Dátum vydania: 15. mája 2019
  Jazyk: slovenský
  Dostupnosť: Na sklade
  Odošleme ihneď
  Bežná cena: 13,00 €
  Vaša cena: 12,35 
  Odošleme ihneď
  Toto je prvé vydanie knihy s názvom: ABECEDA OSOBNÉHO ROZVOJA, ktorá je najmä pre dievčatá a ženy, ktoré chcú od života viac ako len omrvinky. Je určená hlavne pre čitateľov, ktorí sa konečne rozhodli zmeniť svoj život k lepšiemu a hľadali možnosti, ktoré by im v tom pomohli. Taktiež je pre tých, ktorí chcú konať, … Zobraziť viac info ►
 • Autor: Martin Hocman

  Abeceda osobného rozvoja 1 - Pre tých, ktorí chcú od života viac ako len omrvinky

  Vydavateľstvo: Hocman Martin
  Dátum vydania: 1. augusta 2020
  Jazyk: slovenský
  Dostupnosť: Posielame do 5 až 21 dní
  U dodávateľa, termín orientačný
  Bežná cena: 13,00 €
  Vaša cena: 12,35 
  U dodávateľa, termín orientačný
  Prvá kniha z edície kníh autora projektu s názvom: ABECEDA OSOBNÉHO ROZVOJA bola cielene napísaná pre dievčatá a ženy, ktoré chcú od života viac ako len omrvinky. Táto druhá kniha je však určená ako pre ženy, tak aj pre mužov všetkých vekových kategórií, ktorí sa vydali na cestu do cieľovej destinácie zvanej úspech, … Zobraziť viac info ►