Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s používaním cookies.

DOPRAVA ZADARMO PRI NÁKUPE OD 15 EUR

Sophia Money-Coutts

List.php:/getLoadedProductCollection 3 List.php:/getLoadedProductCollection 3
  • Autor: Sophia Money-Coutts

    Tretí do partie

    Vydavateľstvo: Ikar
    Dátum vydania: 1. októbra 2019
    Jazyk: slovenský
    Dostupnosť: Na sklade
    Bežná cena: 12,90 €
    Vaša cena: 10,35 
    Novinárka Polly Spencerová nehľadá pána pravého. Je vraj so svojím životom spokojná. Práve dovŕšila tridsať rokov, je slobodná a vlani si až dvakrát užila so švédskym bankárom Fredom. Trčí v redakcii časopisu Posh!, píše o čerstvo narodených kráľovských potomkoch a šanca, že si nájde garde na svadbu svojej … Zobraziť viac info ►
  • Autor: Sophia Money-Coutts

    Hledá se doprovod!

    Vydavateľstvo: Motto
    Dátum vydania: 1. augusta 2019
    Jazyk: český
    Dostupnosť: Posielame do 5 až 21 dní
    Bežná cena: 15,49 €
    Vaša cena: 14,72 
    Polly je v pohodě. Je jí sice třicet, je single a za uplynulý rok měla sex pouze dvakrát, ale jinak je naprosto v pohodě. A to i přesto, že šance na nalezení ideálního doprovodu na letní svatbu nejlepší kamarádky se povážlivě tenčí. Má plno správných předsevzetí, ale jen dokud jí do života nevstoupí neblaze … Zobraziť viac info ►
  • Autor: Sophia Money-Coutts

    The Plus One

    Vydavateľstvo: HarperCollins Publishers
    Dátum vydania: 20. mája 2019
    Jazyk: anglický
    Dostupnosť: Vypredané
    Bežná cena: 10,50 €
    Vaša cena: 9,98 
    `So funny. And the sex is amazing - makes me feel like a nun!' Jilly Cooper `Light, fizzy and as snort-inducing as a pint of Prosecco. ' Evening Standard Magazine `Hilarious and compelling. ' Daily Mail `Perfect summer reading for fans of Jilly Cooper and Bridget Jones. ' HELLO! `Bridget Jones trapped inside a Jilly Cooper novel. A beach … Zobraziť viac info ►

Naposledy ste videli