Kníhkupectvo PANTA RHEI na skvalitnenie služieb používa cookies podľa pravidiel, ktoré sú Vám k dispozícii v Obchodných podmienkach. Ďalším používaním stránky s uvedenými pravidlami súhlasíte.

Osobný odber už na 54 miestach na Slovensku

S. J. Parris

  • Autor: S. J. Parris

    Zradca

    Vydavateľstvo: Ikar
    Dátum vydania: 8. januára 2015
    Jazyk: slovenský
    Dostupnosť: Na sklade
    Bežná cena: 13,90 €
    Vaša cena: 13,21 
    August 1583. Giordano Bruno, kacír na úteku pred inkvizíciou, pricestuje v spoločnosti priateľa sira Philipa Sidneyho do Plymouthu. Tu sa chcú pripojiť k flotile Francisa Drakea, ktorý sa pripravuje na odvážnu výpravu proti Španielom, aby odvrátil blížiacu sa vojnu. Bruno však netuší, že Sidney sa vydáva na plavbu preto, aby sa mohol … Zobraziť viac info ►
  • Autor: S. J. Parris

    Prorok

    Vydavateľstvo: Ikar
    Dátum vydania: 17. júla 2012
    Jazyk: slovenský
    Dostupnosť: Vypredané
    Bežná cena: 12,90 €
    Vaša cena: 12,26 
    Jeseň roku 1583, nad Anglickom sa sťahujú hrozivé znamenia. Astrologický úkaz ohlasuje úsvit nového veku a trón kráľovnej Alžbety je v ohrození. Prívrženci Márie Stuartovej pripravujú zvrhnutie právoplatnej panovníčky, na kráľovskom dvore sa nájde mŕtvola dvornej dámy s okultistickým symbolom vyrezaným do kože. Francis … Zobraziť viac info ►
  • Autor: S. J. Parris

    Rúhač

    Vydavateľstvo: Ikar
    Dátum vydania: 4. decembra 2012
    Jazyk: slovenský
    Dostupnosť: Vypredané
    Bežná cena: 11,90 €
    Vaša cena: 11,31 
    Leto 1584. Fanatickí katolíci zavraždili protestantského princa Viliama Oranžského a povráva sa, že ďalšia na rade je kráľovná Alžbeta. V Londýne zavládol strach, obyvatelia utekajú pred hrozbou morovej nákazy. Giordano Bruno, kontroverzný filozof a vyzvedač, sa rozhodne zostať, no cíti, že ho niekto sleduje. Keď sa … Zobraziť viac info ►
  • Autor: S. J. Parris

    Kacír

    Vydavateľstvo: Ikar
    Dátum vydania: 15. júna 2011
    Jazyk: slovenský
    Dostupnosť: Vypredané
    Bežná cena: 12,90 €
    Vaša cena: 12,26 
    Anglicko, rok 1583. Krajina sa zmieta strachom a podozrievavosťou, zároveň je však bezpečným úkrytom pre mnícha na úteku. Giordano Bruno, ktorý hlása prevratné astronomické učenie, uteká pred inkvizíciou pod ochranné krídla Alžbety I. a spriatelí sa s Francisom Walsinghamom, hlavným prenasledovateľom a zaprisahaným … Zobraziť viac info ►
  • Autor: S. J. Parris

    Conspiracy

    Vydavateľstvo: Harper Collins Publishers
    Dátum vydania: 26. januára 2017
    Jazyk: anglický
    Dostupnosť: Posielame do 30 dní
    Bežná cena: 11,50 €
    Vaša cena: 10,93 
    The No. 1 bestseller - perfect for fans of C. J. Sansom - and the fifth historical thriller featuring Giordano Bruno, heretic, philosopher and Tudor spy. PARIS, 1585. A KING WITHOUT AN HEIRGiordano Bruno arrives in Paris to find a city on the edge of catastrophe. King Henry III lives in fear of a coup by the fanatical Catholic League and another … Zobraziť viac info ►
  • Autor: S. J. Parris

    Eretnek

    Vydavateľstvo: Agave Könyvek
    Dátum vydania: 27. októbra 2012
    Jazyk: maďarský
    Dostupnosť: Vypredané
    Bežná cena: 15,31 €
    Vaša cena: 14,54 
    Giordano Bruno - egykori szerzetes, költő, tudós és mágus, a római inkvizíció szemében eretnek - keresztülvág Európán, nehogy hitéért, miszerint a Föld kering pályáján a Nap körül, megégessék. Mert ennyi is elegendő lenne, hogy máglyára kerüljön, és akkor arról még nem is beszéltünk, hogy előszeretettel tanulmányozza … Zobraziť viac info ►
  • Autor: S. J. Parris

    Sacrilege

    Vydavateľstvo: Harper Collins Publishers
    Dátum vydania: 16. augusta 2012
    Jazyk: anglický
    Dostupnosť: Vypredané
    Bežná cena: 9,50 €
    Vaša cena: 9,03 
    Perfect for fans of C. J. Sansom and The Name of the Rose, the third historical thriller featuring Giordano Bruno, heretic, philosopher and spy. In the pursuit of power, nothing is sacred. .. Summer, 1584. The Protestant Prince William of Orange has been assassinated by a fanatical Catholic, and there are whispers that Queen Elizabeth will be next. Fear … Zobraziť viac info ►
  • Autor: S. J. Parris

    Herresy

    Vydavateľstvo: Harper Collins Publishers
    Dátum vydania: 1. marca 2011
    Jazyk: anglický
    Dostupnosť: Vypredané
    Bežná cena: 8,95 €
    Vaša cena: 8,50 
    England, 1583. A country awash with paranoia and conspiracy - but a safe haven for a radical monk on the run. Giordano Bruno, with his theories of astronomy and extraterrestrial life, has fled the Inquisition for the court of Elizabeth I. … Zobraziť viac info ►