Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s používaním cookies.

Doručenie zadarmo na nákupy od 25€

Stephan Pastis

List.php:/getLoadedProductCollection 6 List.php:/getLoadedProductCollection 6
  • Autor: Stephan Pastis

    Ciki Miki 3. - Megint én

    Vydavateľstvo: Ciceró
    Dátum vydania: 8. apríla 2015
    Jazyk: maďarský
    Dostupnosť: Posielame do 5 až 21 dní
    U dodávateľa, termín orientačný
    Bežná cena: 9,96 €
    Vaša cena: 9,46 
    U dodávateľa, termín orientačný
    "Ha valaha eszedbe jutna, hogy alkalmazz egy Totál nevű jegesmedvét, és ha valaha eszedbe jutna, hogy azt a jegesmedvét bevedd üzlettársnak a nyomozóirodádba, és ha valaha eszedbe jutna, hogy annak az irodának a nevét 'Ciki RT. '-ről 'Totál Ciki Rt. '-re változtasd a kedvéért, először tudnod kell a következőket: … Zobraziť viac info ►
  • Autor: Stephan Pastis

    Ciki Miki 1.

    Vydavateľstvo: Ciceró
    Dátum vydania: 31. októbra 2013
    Jazyk: maďarský
    Dostupnosť: Posielame do 5 až 21 dní
    U dodávateľa, termín orientačný
    Bežná cena: 10,73 €
    Vaša cena: 10,19 
    U dodávateľa, termín orientačný
    A sorozat első kötetében megismerhetitek Ciki Mikit a világ legkülönlegesebb detektívjét, aki mindössze kilencéves, és a társa nem más, mint egy Totál nevű jegesmedve. Kövessétek a Totál Ciki Rt. nyomozásainak történetét, és a napi "nevetésadag" garantáltan meglesz! A sorozat második kötete jövőre várható. … Zobraziť viac info ►
  • Autor: Stephan Pastis

    Timmy Failure 2: Now Look What Youve Done

    Vydavateľstvo: Walker Books
    Dátum vydania: 4. júna 2015
    Jazyk: anglický
    Dostupnosť: Vypredané v e-shope
    Nedostupné
    Bežná cena: 9,50 €
    Vaša cena: 9,03 
    Nedostupné
    The clueless, comically self-confident kid detective returns with style in the second book in the Timmy Failure series. Timmy Failure is back and he's as clueless as ever in this New York Times bestselling sequel to Timmy Failure: Mistakes Were Made. Packed full of laughs, this hilarious book is perfect for fans of Wimpy Kid and Barry Loser. Timmy Failure … Zobraziť viac info ►
  • Autor: Stephan Pastis

    Timmy Failure 1: Mistakes Were Made

    Vydavateľstvo: Walker Books
    Dátum vydania: 5. júna 2014
    Jazyk: anglický
    Dostupnosť: Vypredané v e-shope
    Nedostupné
    Bežná cena: 9,50 €
    Vaša cena: 9,03 
    Nedostupné
    The hilarious and ever-optimistic Timmy Failure, and his sidekick polar bear, Total, create chaos as they attempt to make sense of the world in the first book in the New York Times bestselling series. Perfect for fans of Wimpy Kid and Big Nate, Timmy Failure: Mistakes Were Made is the first book in the New York Times bestselling series. Listed as one of 100 … Zobraziť viac info ►
  • Autor: Stephan Pastis

    Timmy Nezdárek - Koukej, co jsi provedl

    Vydavateľstvo: Jota
    Dátum vydania: 23. júla 2014
    Jazyk: český
    Dostupnosť: Vypredané v e-shope
    Nedostupné
    Bežná cena: 11,66 €
    Vaša cena: 11,08 
    Nedostupné
    Timmy Nezdárek se chystá rozlousknout svůj zatím největší případ: najít ukradený glóbus, na jehož nalezení byla vypsána školní soutěž. Je to jeho šance, jak získat odměnu ve výši pěti set dolarů, která ho zajistí na zbytek života. Jenže někdo se očividně snaží obehrát systém. Oblafnout ho. Podfouknout. Obalamutit. Takže … Zobraziť viac info ►
  • Autor: Stephan Pastis

    Timmy Nezdárek - Chybička se vloudí

    Vydavateľstvo: Jota
    Dátum vydania: 21. novembra 2013
    Jazyk: český
    Dostupnosť: Vypredané v e-shope
    Nedostupné
    Bežná cena: 11,66 €
    Vaša cena: 11,08 
    Nedostupné
    Hlavním hrdinou knihy je Timmy Nezdárek – zakladatel, prezident a generální ředitel nejlepší detektivní agentury ve městě, nejspíš v celém státě a možná i na světě. Určitě to nepotrvá dlouho a promění svoji firmu v celosvětové impérium, díky němuž zbohatne natolik, že už si máma nikdy nebude muset … Zobraziť viac info ►