Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s používaním cookies.

Saskia Sarginsonová

List.php:/getLoadedProductCollection 6 List.php:/getLoadedProductCollection 6
  • Autor: Saskia Sarginsonová

    Lavička

    Vydavateľstvo: Fortuna Libri
    Dátum vydania: 26. februára 2021
    Jazyk: slovenský
    Dostupnosť: Na sklade
    Bežná cena: 14,90 €
    Vaša cena: 11,99 
    Strhujúci ľúbostný príbeh, v ktorom sa láska začína aj končí na lavičke. Začína sa to na konci. Začína sa to na lavičke na kopci, kde sedí žena a čaká na muža. Pred desiatimi rokmi uzavreli dohodu, že na tej lavičke v ten deň buď ukončia svoj ľúbostný príbeh, ktorý sa ťahá tri desaťročia, alebo ho opäť začnú. … Zobraziť viac info ►
  • Autor: Saskia Sarginsonová

    Nélküled

    Vydavateľstvo: Alexandra Kiadó
    Dátum vydania: 13. apríla 2016
    Jazyk: maďarský
    Dostupnosť: Posielame do 5 až 21 dní
    Bežná cena: 12,50 €
    Vaša cena: 11,88 
    Suffolk, 1984. A tizenhét éves Eva kislány kora óta imád édesapjával kivitorlázni a nyílt tengerre. Egy alkalommal a kirándulás szörnyű veszekedésbe torkollik, a vitorlás viharba sodródik és elsüllyed. Bár mindenki tudja, hogy a lány remek úszó, testét nem találják meg, s Evát halottnak nyilvánítják. … Zobraziť viac info ►
  • Autor: Saskia Sarginsonová

    Ikrek

    Vydavateľstvo: Alexandra Könyvesház
    Dátum vydania: 20. marca 2014
    Jazyk: maďarský
    Dostupnosť: Vypredané v e-shope
    Bežná cena: 14,23 €
    Vaša cena: 13,52 
    Megindító regény az ikrek közötti széttéphetetlen kötelékről és egy titokról, amely mégis elválasztja őket. Egyek voltak, amíg egy elképzelhetetlen tragédia el nem szakította őket egymástól. Isolte és Viola ikrek. Gyermekkorukban elválaszthatatlanok voltak, felnőttként mégis nagyon különböznek egymástól: Isolte sikeres újságíró … Zobraziť viac info ►
  • Autor: Saskia Sarginsonová

    Dvojčatá

    Vydavateľstvo: Ikar
    Dátum vydania: 8. januára 2014
    Jazyk: slovenský
    Dostupnosť: Vypredané v e-shope
    Bežná cena: 11,90 €
    Vaša cena: 11,31 
    Isolte a Viola sú dvojčatá. Ako deti sú nerozlučné, no v dospelosti sa od seba vzdialia. Z Isolte sa stane úspešná redaktorka módneho časopisu. Žije s priateľom fotografom vo svojom londýnskom byte. Viola sa utápa v zúfalstve a jej zdravie nebezpečne ohrozuje anorexia. Ako sa odvíjal osud dvojčiat, kým sa … Zobraziť viac info ►
  • Autor: Saskia Sarginsonová

    The Bench

    Vydavateľstvo: Little Brown
    Dátum vydania: 3. septembra 2020
    Jazyk: anglický
    Dostupnosť: Vypredané v e-shope
    Bežná cena: 11,50 €
    Vaša cena: 10,93 
    'With echoes of David Nicholls's One Day, this romance has just the right mix of heart-melting moments and heart-rending near misses' Good Housekeeping 'Intensely romantic' Sunday Mirror Perfect for fans of One Day and Me Before You, this is a poignant love story spanning three decades that starts and ends on a bench, by the Richard & Judy Book … Zobraziť viac info ►
  • Autor: Saskia Sarginsonová

    Dvojčata

    Vydavateľstvo: Ikar
    Dátum vydania: 10. júna 2014
    Jazyk: český
    Dostupnosť: Vypredané v e-shope
    Bežná cena: 14,05 €
    Vaša cena: 13,35 
    Isolte a Viola jsou dvojčata. Jako děti byly neoddělitelné, ale dospěly ve dvě naprosto odlišné osobnosti: Isolte je úspěšná novinářka pracující pro módní časopis, zatímco Viola je zoufale nešťastná a už léta bojuje s anorexií. Co se stalo, že se jejich cesty nyní ubírají tak odlišnými směry? Když začnou obě … Zobraziť viac info ►