Kníhkupectvo PANTA RHEI na skvalitnenie služieb používa cookies podľa pravidiel, ktoré sú Vám k dispozícii v Obchodných podmienkach. Ďalším používaním stránky s uvedenými pravidlami súhlasíte.

Clare Swatmanová

  • Autor: Clare Swatmanová

    Skôr než odídeš

    Vydavateľstvo: Ikar
    Dátum vydania: 11. apríla 2017
    Jazyk: slovenský
    Dostupnosť: U dodávateľa
    Bežná cena: 12,90 €
    Vaša cena: 10,32 
    Niektorí ľudia hľadia láske celý čas do tváre, a pritom nevedia, že ju už našli. Určite sa to dá povedať aj o Zoe a Edovi. Dlho tápali, a hoci rôznymi cestami, vždy kráčali rovnakým smerom. A po rokoch, keď sa v ich živote vystriedalo všetko – láska, šťastie, hádky, zúfalstvo i zmierenie, sa zdá, … Zobraziť viac info ►
  • Autor: Clare Swatmanová

    Než odejdeš

    Vydavateľstvo: Ikar CZ
    Dátum vydania: 6. augusta 2017
    Jazyk: český
    Dostupnosť: U dodávateľa
    Bežná cena: 14,05 €
    Vaša cena: 12,93 
    Láska někdy přichází pomalu. Zoe a Ed se znali od mládí, vždy si byli poblíž, ale nikdy spolu. Až po letech se mezi nimi cosi změní a jejich budoucnost se začne ubírat po stejné cestě. Ale kromě radosti je čeká nejedno klopýtnutí, a jednoho obyčejného dne Zoe řekne svému manželovi pár zlostných slov… Toho dne, … Zobraziť viac info ►
  • Autor: Clare Swatmanová

    Before You Go

    Vydavateľstvo: Pan Macmillan
    Dátum vydania: 27. júla 2017
    Jazyk: anglický
    Dostupnosť: U dodávateľa
    Bežná cena: 11,50 €
    Vaša cena: 10,81 
    'A beautifully written tale of enduring love' - Rowan Coleman Before You Go is powerful story of love and loss perfect for fans of Me Before You and One Day, by debut author Clare Swatman. When Zoe's husband Ed dies, her world caves in. But what if Zoe can get Ed back? You find your soulmate . . . Some people stare love in the face for years before they … Zobraziť viac info ►
  • Autor: Clare Swatmanová

    Before You Go

    Vydavateľstvo: Pan Macmillan
    Dátum vydania: 9. februára 2017
    Jazyk: anglický
    Dostupnosť: Vypredané
    Bežná cena: 16,50 €
    Vaša cena: 15,51 
    You find your soulmate . . . Some people stare love in the face for years before they find it. Zoe and Ed fumbled their way into adulthood, both on different paths - but always in the same direction. Years later, having navigated dead-end jobs and chaotic house shares, romance finally blossoms. Their future together looks set . . . Then the unthinkable … Zobraziť viac info ►