Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s používaním cookies.

Osobný odber už na 652 miestach na Slovensku

Simon Toyne

List.php:/getLoadedProductCollection 15 List.php:/getLoadedProductCollection 15
  • Autor: Simon Toyne

    Chlapec, který viděl

    Vydavateľstvo: Kalibr
    Dátum vydania: 25. novembra 2019
    Jazyk: český
    Dostupnosť: Predpredaj
    Doručíme do Vianoc
    Bežná cena: 18,75 €
    Vaša cena: 17,81 
    Doručíme do Vianoc
    Solomon Creed netuší, kdo je a odkud pochází. Jediná stopa je štítek v saku, na němž je zmíněno jméno krejčího a adresa v jižní Francii. Solomon se rozhodne tohoto muže vyhledat v naději, že o sobě zjistí víc. Místo odpovědí najde mrtvolu, která má na hrudi vyrytou Davidovu hvězdu, a krvavý nápis … Zobraziť viac info ►
  • Autor: Simon Toyne

    Neznámý

    Vydavateľstvo: Knižní klub
    Dátum vydania: 6. marca 2018
    Jazyk: český
    Dostupnosť: Posielame do 14 dní
    Nedoručíme do Vianoc
    Bežná cena: 18,75 €
    Vaša cena: 17,81 
    Nedoručíme do Vianoc
    V arizonské poušti u mexické hranice se objeví bosý muž bez vzpomínek s přecitlivělými smysly a záhadnými schopnostmi. Intuice mu napovídá, že je zde kvůli tomu, aby zachránil Jima Coronada, obyvatele nedalekého městečka Redemption (neboli Spása). Může se mu to ale podařit, když Jima obyvatelé města právě ten den slavnostně … Zobraziť viac info ►
  • Autor: Simon Toyne

    The Boy Who Saw

    Vydavateľstvo: Harper Collins Publishers
    Dátum vydania: 27. februára 2018
    Jazyk: anglický
    Dostupnosť: Vypredané v e-shope
    Nedoručíme do Vianoc
    Bežná cena: 7,95 €
    Vaša cena: 7,55 
    Nedoručíme do Vianoc
    The electrifying new thriller from Sunday Times bestselling author, Simon Toyne. Only one boy can see the darkness. Only one man can save him from it. `Perfect for fans of Lee Child' SUN A MURDER An elderly tailor is found tortured and murdered in the ancient town of Cordes. Written in blood beside the body are the words: FINISHING WHAT WAS BEGUN. A SECRET … Zobraziť viac info ►
  • Autor: Simon Toyne

    Věž

    Vydavateľstvo: Knižní klub
    Dátum vydania: 1. apríla 2015
    Jazyk: český
    Dostupnosť: Vypredané v e-shope
    Nedoručíme do Vianoc
    Bežná cena: 17,81 €
    Vaša cena: 16,92 
    Nedoručíme do Vianoc
    Po staletích tajemného mlčení otevírá Citadela, nejstarší obydlené místo na zemi, svoje brány. Pohled do útrob věže je však děsivý – téměř vše, co bylo uvnitř, zničila smrtelná nákaza, která se i nadále šíří. Gabriel Mann umírá a bývalá novinářka Liv Adamsová tak musí sama čelit zabijákům, kteří ji chtějí … Zobraziť viac info ►
  • Autor: Simon Toyne

    Veža

    Vydavateľstvo: Ikar
    Dátum vydania: 20. januára 2015
    Jazyk: slovenský
    Dostupnosť: Vypredané v e-shope
    Nedoručíme do Vianoc
    Bežná cena: 16,90 €
    Vaša cena: 16,06 
    Nedoručíme do Vianoc
    Zjavenie alebo skaza? Po stáročiach zastierania otvára Citadela v starovekom tureckom meste svoje brány. Takmer všetko v nej spustošila smrteľná nákaza. Charitatívny pracovník Gabriel Mann zomiera, lenže práve v ňom sa skrýva odpoveď na to, ako zastaviť jej ďalšie šírenie. Bývalá novinárka Liv Adamsenová musí sama čeliť … Zobraziť viac info ►
  • Autor: Simon Toyne

    Zasvätený (Zasvätený 1)

    Vydavateľstvo: Ikar
    Dátum vydania: 30. novembra 2011
    Jazyk: slovenský
    Dostupnosť: Vypredané v e-shope
    Nedoručíme do Vianoc
    Bežná cena: 12,90 €
    Vaša cena: 12,26 
    Nedoručíme do Vianoc
    Obeť jedného človeka môže vyvolať sprisahanie. Odvaha jednej ženy napokon odhalí desivú pravdu. Dokáže sa jej však ľudstvo postaviť zoči-voči? Čo je tajomstvom zasväteného? Istoty moderného sveta sa čochvíľa rozpadnú vinou sprisahania napájaného krvo u a klamstvom. .. Mních skočí z najstaršieho obývaného svätého … Zobraziť viac info ►
  • Autor: Simon Toyne

    Kľúč

    Vydavateľstvo: Ikar
    Dátum vydania: 15. apríla 2013
    Jazyk: slovenský
    Dostupnosť: Vypredané v e-shope
    Nedoručíme do Vianoc
    Bežná cena: 13,90 €
    Vaša cena: 13,21 
    Nedoručíme do Vianoc
    Obeť jedného človeka môže vyvolať sprisahanie. Odvaha jednej ženy napokon odhalí desivú pravdu. Dokáže sa jej však ľudstvo postaviť zoči-voči?V starovekom tureckom meste Rumy leží v nemocnici na izolovanom oddelení americká novinárka Liv Adamsenová a uprene hľadí na vybielené steny. Sú rovnako prázdne ako jej pamäť. Vie, … Zobraziť viac info ►
  • Autor: Simon Toyne

    Solomon Creed

    Vydavateľstvo: HarperCollins Publishers
    Dátum vydania: 19. mája 2016
    Jazyk: anglický
    Dostupnosť: Vypredané v e-shope
    Nedoručíme do Vianoc
    Bežná cena: 8,95 €
    Vaša cena: 8,50 
    Nedoručíme do Vianoc
    WHO IS SOLOMON CREED? The first in an electrifying new high concept series from Sunday Times bestselling author of SANCTUS, Simon Toyne. Perfect for fans of Lee Child and Stephen King. A plane crash in the Arizona desert. An explosion that sets the world on fire. A damning pact to hide an appalling secret. And one man bound to expose the truth. … Zobraziť viac info ►
  • Autor: Simon Toyne

    Solomon Creed

    Vydavateľstvo: Harper Collins Publishers
    Dátum vydania: 10. septembra 2015
    Jazyk: anglický
    Dostupnosť: Vypredané v e-shope
    Nedoručíme do Vianoc
    Bežná cena: 13,95 €
    Vaša cena: 13,25 
    Nedoručíme do Vianoc
    'A fast-moving thriller that makes for an exhilarating read. Perfect for any fans of Lee Child' Sun HIS PAST IS UNKNOWN. HIS FUTURE UNWRITTEN. WHO IS SOLOMON CREED? The first in an electrifying new thriller series from Sunday Times bestselling author, Simon Toyne. Perfect for fans of Lee Child, and I AM PILGRIM, by Terry Hayes. A plane crashes … Zobraziť viac info ►
  • Autor: Simon Toyne

    The Tower

    Vydavateľstvo: Harper Collins Publishers
    Dátum vydania: 7. novembra 2013
    Jazyk: anglický
    Dostupnosť: Vypredané v e-shope
    Nedoručíme do Vianoc
    Bežná cena: 9,50 €
    Vaša cena: 9,03 
    Nedoručíme do Vianoc
    The much anticipated final instalment in the bestselling conspiracy thriller trilogy by Simon Toyne, author of SANCTUS: 'Plenty of action, plenty of intrigue and wonderfully imaginative. The sort of novel to devour in one sitting' Kate Mosse. For all fans of Dan Brown. AFTER THE RISE, COMES THE FALL. The forbidden Citadel at the heart of the ancient Turkish … Zobraziť viac info ►
  • Autor: Simon Toyne

    Key

    Vydavateľstvo: Harper Collins Publishers
    Dátum vydania: 22. novembra 2012
    Jazyk: anglický
    Dostupnosť: Vypredané v e-shope
    Nedoručíme do Vianoc
    Bežná cena: 9,50 €
    Vaša cena: 9,03 
    Nedoručíme do Vianoc
    Conspiracy thrillers don't come any bigger or better than THE KEY - from the author of the bestselling thriller debut of 2011, SANCTUS: 'Plenty of action, plenty of intrigue and wonderfully imaginative. The sort of novel to devour in one sitting' Kate Mosse. Hounded. Haunted. Hunted. She is the most important person in the world. She is The Key. In the … Zobraziť viac info ►
  • Autor: Simon Toyne

    Sanctus

    Vydavateľstvo: Alexandra Könyvesház
    Dátum vydania: 21. novembra 2011
    Jazyk: maďarský
    Dostupnosť: Vypredané v e-shope
    Nedoručíme do Vianoc
    Bežná cena: 3,50 €
    Vaša cena: 3,33 
    Nedoručíme do Vianoc
    Minden bizonyosság megkérdőjeleződik, ha egy ősidők óta zajló véres összeesküvés titka napvilágra kerül. .. Földünk legrégebben lakott településén a mai Törökországban fekvő Rom városában a Fellegvár csúcsáról egy férfi a mélybe veti magát. Nem egyszerű öngyilkosságot követ el, sokkal inkább szimbolikus tettet … Zobraziť viac info ►
  • Autor: Simon Toyne

    Sanctus

    Vydavateľstvo: Harper Collins Publishers
    Dátum vydania: 26. mája 2011
    Jazyk: anglický
    Dostupnosť: Vypredané v e-shope
    Nedoručíme do Vianoc
    Bežná cena: 14,99 €
    Vaša cena: 14,24 
    Nedoručíme do Vianoc
    An explosive apocalyptic conspiracy thriller from a major new British talent that will set the world alightREVELATION OR DEVASTATION?The certainties of the modern world are about to be blown apart by a three thousand year-old conspiracy nurtured by blood and lies A man throws himself to his death from the oldest inhabited place on the face of … Zobraziť viac info ►
  • Autor: Simon Toyne

    Klíč

    Vydavateľstvo: Knižní klub
    Dátum vydania: 1. marca 2013
    Jazyk: český
    Dostupnosť: Vypredané v e-shope
    Nedoručíme do Vianoc
    Bežná cena: 16,40 €
    Vaša cena: 15,58 
    Nedoručíme do Vianoc
    nemocničním pokoji ve městě Ruina leží Liv Adamsenová. Upřeně pozoruje stěny pokoje. Jsou stejně prázdné jako její paměť. Pamatuje si, že vešla do Citadely, nejstaršího obydleného místa na zemi, vybavuje si však jen temnotu, která ji v hoře obklopovala. Temnota náhle začíná šeptat. Šeptá slovo klíč… Pro tajemného … Zobraziť viac info ►
  • Autor: Simon Toyne

    Sanctus

    Vydavateľstvo: Bastei Lübbe Taschenbuch
    Dátum vydania: 8. marca 2012
    Jazyk: nemecký
    Dostupnosť: Vypredané v e-shope
    Nedoručíme do Vianoc
    Bežná cena: 13,91 €
    Vaša cena: 13,21 
    Nedoručíme do Vianoc
    Die Welt hält den Atem an, als sie dank CNN Zeuge von etwas Unglaublichem wird: Auf dem höchsten Punkt der Bergzitadelle von Trahpah steht ein menschliches Kreuz! Als die Kameras näher heranzoomen, wird ein Mönch erkennbar, die Arme zu beiden Seiten ausgestreckt, den Kopf gesenkt. Erst nach Stunden bewegt er sich - und springt in die Tiefe. Nur wenige wissen: … Zobraziť viac info ►

Naposledy ste videli

Darujte knihy!

Zabudnite na elektroniku.
Tipy na darčeky →

×