Kníhkupectvo PANTA RHEI na skvalitnenie služieb používa cookies podľa pravidiel, ktoré sú Vám k dispozícii v Obchodných podmienkach. Ďalším používaním stránky s uvedenými pravidlami súhlasíte.

Jasmine Warga

  • Autor: Jasmine Warga

    Každý deň sa počíta

    Vydavateľstvo: Ikar
    Dátum vydania: 9. januára 2018
    Jazyk: slovenský
    Dostupnosť: Na sklade
    Bežná cena: 9,90 €
    Vaša cena: 9,31 
    Čo je nezvyčajné na tom, keď dievča už od trinástich rokov posiela listy slávnemu rockerovi? Nič, pokiaľ si, celkom oprávnene, nemyslí, že je jeho dcéra. Taliah Abdallatová po troch rokoch už prestala veriť, že sa s Julianom Oliverom, frontmanom kapely Staring Into the Abyss, niekedy stretne. Viete si teda predstaviť to prekvapenie, … Zobraziť viac info ►
  • Autor: Jasmine Warga

    Moje srdce a jiné černé díry

    Vydavateľstvo: Argo
    Dátum vydania: 10. októbra 2016
    Jazyk: český
    Dostupnosť: U dodávateľa
    Bežná cena: 12,64 €
    Vaša cena: 11,88 
    Když máte pocit, jako byste místo srdce měli zoufale bezednou černou díru, která všechno spolkne, jaký smysl má každé ráno znovu vstávat? Aysel už nechce žít – čeká jen na vhodný okamžik, aby se rozžehnala se životem. Nemá ale odvahu udělat to sama. Když se přes internet seznámí s Romanem, zdá se, že našla skvělého komplice, … Zobraziť viac info ►
  • Autor: Jasmine Warga

    My Heart and Other Black Holes

    Vydavateľstvo: Balzer Bray Harperteen
    Dátum vydania: 31. mája 2016
    Jazyk: anglický
    Dostupnosť: U dodávateľa
    Bežná cena: 8,95 €
    Vaša cena: 8,41 
    A stunning novel about the transformative power of love, perfect for fans of 13 Reasons Why by Jay Asher. Sixteen-year-old physics nerd Aysel is obsessed with plotting her own death. With a mother who can barely look at her without wincing, classmates who whisper behind her back, and a father whose violent crime rocked her small town, Aysel is ready … Zobraziť viac info ►
  • Autor: Jasmine Warga

    Szívem és egyéb fekete lyukak

    Vydavateľstvo: Kossuth Kiadó
    Dátum vydania: 23. februára 2016
    Jazyk: maďarský
    Dostupnosť: U dodávateľa
    Bežná cena: 12,14 €
    Vaša cena: 11,41 
    A történetben két tizenéves, Aysel Seran és Roman Franklin egy online oldalon találkozik, ahol öngyilkossághoz keresnek partnert maguknak (ilyen oldalak valóban léteznek). Azért van szükségük egymásra, hogy biztosak lehessenek benne, a végén egyikük sem visszakozik. A modern Rómeó és Júlia-történetben a két fiatal egyre … Zobraziť viac info ►
  • Autor: Jasmine Warga

    My Heart and Other Black Holes

    Vydavateľstvo: Balzer Bray Harperteen
    Dátum vydania: 2. októbra 2015
    Jazyk: anglický
    Dostupnosť: Vypredané
    Bežná cena: 13,95 €
    Vaša cena: 13,11 
    Alive with intensity, gut-wrenching honesty, moments of humor, and-of course-heart. Not to be missed. "-Nova Ren Suma, author of Imaginary Girls and The Walls Around Us A stunning novel about the transformative power of love, perfect for fans of Jay Asher and Laurie Halse Anderson. Sixteen-year-old physics nerd Aysel is obsessed with plotting her own death. … Zobraziť viac info ►