Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s používaním cookies.

DOPRAVA ZADARMO PRI NÁKUPE OD 15 EUR

Poštovné a doprava

Knihy od nás Vám posielame za najvýhodnejšie poštovné alebo úplne ZADARMO! Pri objednávke v spôsobe dopravy si môžete vybrať z nasledovných možností: 

 Platba online (vopred)Platba pri prevzatí
Doručenie do 56 kníhkupectiev Panta Rhei (zobraziť) 0,79€ zadarmo pri nákupe od 15€ +0,70€
Kuriér Slovenskej pošty • Balík na poštu • BalíkoBox 2,49€ zadarmo pri nákupe od 35€ 15€ +0,70€
Kuriér GLS 2,49€ zadarmo pri nákupe od 35€ 15€ +0,70€
Zásielkovňa - viac ako 500 predajní (zobraziť) 1,99€ zadarmo pri nákupe od 35€ 15€ +0,70€


Slovenská pošta - balík na poštu
Objednávka Vám bude doručená na Vami vybranú pobočku Slovenskej pošty, kde si ju vyzdvihnete. Na výber máte 1450 pobočiek. Nemusíte sa viazať na kuriéra, aby ste boli v určitý čas na adrese doručenia. O zásielke budete informovaní prostredníctvom e-mailu a SMS (prosím, skontrolujte si, či ste zadali správnu e-mailovú adresu a mobilné číslo). Zásielka vás počká až 18 kalendárnych dní na zvolenej pošte, kde si ju počas otváracích hodín pobočky vyzdvihnete. Pri zvolení Dobierky platíte až pri preberaní zásielky. Doručenie do jedného pracovného dňa od odoslania z nášho skladu.

Slovenská pošta - BalikoBox
Objednávka Vám bude doručená do jedného z BalikoBoxov Slovenskej pošty. O uložení Vašej objednávky do BalikoBoxu Vás upozorníme SMS správou s otváracím kódom a v prípade balíka na dobierku aj s údajmi potrebnými pre platbu. Na displaji BalikoBoxu zadajte Vaše telefónne číslo a kód. Ak ste si zásielku objednali na dobierku, zaplatíte zaň priamo v terminály BalikoBoxu. BalikoBoxy fungujú nonstop 24 hodín 7 dní v týždni. Svoj balík si môžte vyzdvihnúť kedykoľvek počas 3 dní od doručenia správy. Ak túto lehotu zmeškáte nič sa nedeje, Váš balík poputuje na poštu priradenú BalikoBoxu, o čom Vás budeme opätovne informovať. Na pošte si na Vás počká ďalších 18 dní!

Slovenská pošta - kuriér
Najčastejšie používaný spôsob dopravy. Do jedného pracovného dňa od odoslania zásielky z nášho skladu Vás bude kontaktovať kuriér Slovenskej pošty. Pri zvolení Dobierky platíte až pri preberaní zásielky.

GLS - Kuriérska služba 
Doručenie kuriérom GLS do jedného pracovného dňa od odoslania zásielky z nášho skladu. Súčasťou poplatku je poistenie zásielky do hodnoty 331,94 € a možnosť sledovania pohybu zásielky na internetovej stránke GLS (v menu Track&Trace zadáte číslo balíka, ktoré Vám prišlo e-mailom).

Osobný odber 
Objednávku zadanú na e-shope si môžete vyzdvihnúť na vybraných predajniach Panta Rhei. Pri preberaní budete potrebovať číslo objednávky. Vašu objednávku doručíme na predajňu do jedného pracovného dňa od odoslania zásielky z nášho skladu.  Zásielka vás počká 7 kalendárnych dní na zvolenej predajni, kde si ju počas otváracích hodín vyzdvihnete.

Zásielkovňa
Objednávku si môžete vyzdvihnúť v stovkách odberných miest Zásielkovne v SR.