Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s používaním cookies.

Poštovné a doprava

 Platba online (vopred)Platba pri prevzatí
Kuriér GLS 2,49€ zadarmo pri nákupe od 15€ +0,99€
Slovenská pošta kuriér • Balík na poštu • BalíkoBox 2,49€
zadarmo pri nákupe od 15€
+0,99€
Osobný odber v 60 kníhkupectách Panta Rhei (zobraziť) neposkytujemezadarmo pri nákupe od 15€ +0,99€
Zásielkovňa - približne 900 predajní (zobraziť) 1,99€
zadarmo pri nákupe od 15€
+0,99€

Osobný odber
Objednávku zadanú na e-shope si môžete nechať doručiť do kníhkupectiev Panta Rhei. Pri preberaní budete potrebovať číslo objednávky. Vašu objednávku doručíme do predajne do jedného pracovného dňa od odoslania zásielky z nášho skladu. Zásielka vás počká 7 kalendárnych dní na zvolenej predajni, kde si ju počas otváracích hodín vyzdvihnete. Dodanie do kníhkupectva na osobný odber žiaľ nie je možné z dôvodu obmedzenia počas lockdownu.

Zásielkovňa
Objednávku si môžete vyzdvihnúť v stovkách odberných miest Zásielkovne v SR.

Kuriér GLS
Objednávku odošleme kuriérom GLS, ktorý obvykle doručuje zásielky nasledovný pracovný deň. Nie je možné stanoviť si vopred čas doručenia objednávky.

Slovenská pošta - balík na poštu
Objednávka Vám bude doručená na Vami vybranú pobočku Slovenskej pošty, kde si ju vyzdvihnete. O zásielke budete informovaní prostredníctvom e-mailu a SMS (prosím, skontrolujte si, či ste zadali správnu e-mailovú adresu a mobilné číslo). Zásielka vás počká až 18 kalendárnych dní na zvolenej pošte, kde si ju počas otváracích hodín pobočky vyzdvihnete.

BalikoBox Slovenskej pošty
Objednávka Vám bude doručená do jedného z BalikoBoxov Slovenskej pošty. O uložení Vašej objednávky do BalikoBoxu Vás upozorníme SMS správou s otváracím kódom a v prípade balíka na dobierku aj s údajmi potrebnými pre platbu. Na displaji BalikoBoxu zadajte Vaše telefónne číslo a kód. Ak ste si zásielku objednali na dobierku, zaplatíte zaň priamo v termináli BalikoBoxu. BalikoBoxy fungujú nonstop 24 hodín 7 dní v týždni. Svoj balík si môžte vyzdvihnúť kedykoľvek počas 3 dní od doručenia správy. Ak túto lehotu zmeškáte nič sa nedeje, Váš balík poputuje na poštu priradenú BalikoBoxu, o čom Vás budeme opätovne informovať.

Expres kuriér Slovenskej pošty
Objednávku odošleme kuriérom Slovenskej pošty, ktorý obvykle doručuje zásielky nasledovný pracovný deň. Nie je možné stanoviť si vopred čas doručenia objednávky.