Kníhkupectvo PANTA RHEI na skvalitnenie služieb používa cookies podľa pravidiel, ktoré sú Vám k dispozícii v Obchodných podmienkach. Ďalším používaním stránky s uvedenými pravidlami súhlasíte.

Osobný odber už na 36 miestach po slovensku

Poštovné a doprava

Knihy od nás Vám posielame za najvýhodnejšie poštovné alebo úplne ZADARMO! Pri objednávke v spôsobe dopravy si môžete vybrať z nasledovných možností: 

  Platba vopred Platba na dobierku Akýkoľvek spôsob platby
Služba Do 35 € Nad 35 €
Slovenská pošta Balík na poštu / BalikoBox
1,99 2,66 zadarmo
Slovenská pošta Kuriér  2,66 2,99 zadarmo
GLS Kuriér  2,66 2,99 2,99
Osobný odber zadarmo*


Slovenská pošta - balík na poštu
Objednávka Vám bude doručená na Vami vybranú pobočku Slovenskej pošty, kde si ju vyzdvihnete. Na výber máte 1450 pobočiek. Nemusíte sa viazať na kuriéra, aby ste boli v určitý čas na adrese doručenia. O zásielke budete informovaní prostredníctvom e-mailu a SMS (prosím, skontrolujte si, či ste zadali správnu e-mailovú adresu a mobilné číslo). Zásielka vás počká až 18 kalendárnych dní na zvolenej pošte, kde si ju počas otváracích hodín pobočky vyzdvihnete. Pri zvolení Dobierky platíte až pri preberaní zásielky. Doručenie do jedného pracovného dňa od odoslania z nášho skladu.

Slovenská pošta - BalikoBox
Objednávka Vám bude doručená do jedného z BalikoBoxov Slovenskej pošty. O uložení Vašej objednávky do BalikoBoxu Vás upozorníme SMS správou s otváracím kódom a v prípade balíka na dobierku aj s údajmi potrebnými pre platbu. Na displaji BalikoBoxu zadajte Vaše telefónne číslo a kód. Ak ste si zásielku objednali na dobierku, zaplatíte zaň priamo v terminály BalikoBoxu. BalikoBoxy fungujú nonstop 24 hodín 7 dní v týždni. Svoj balík si môžte vyzdvihnúť kedykoľvek počas 3 dní od doručenia správy. Ak túto lehotu zmeškáte nič sa nedeje, Váš balík poputuje na poštu priradenú BalikoBoxu, o čom Vás budeme opätovne informovať. Na pošte si na Vás počká ďalších 18 dní!

Slovenská pošta - kuriér
Najčastejšie používaný spôsob dopravy. Do jedného pracovného dňa od odoslania zásielky z nášho skladu Vás bude kontaktovať kuriér Slovenskej pošty. Pri zvolení Dobierky platíte až pri preberaní zásielky.

GLS - Kuriérska služba 
Doručenie kuriérom GLS do jedného pracovného dňa od odoslania zásielky z nášho skladu. Súčasťou poplatku je poistenie zásielky do hodnoty 331,94 € a možnosť sledovania pohybu zásielky na internetovej stránke GLS (v menu Track&Trace zadáte číslo balíka, ktoré Vám prišlo e-mailom).

Osobný odber 
*Pri osobnom odbere účtujeme manipulačný poplatok 1€ pri objednávkach do 15 €. Objednávku zadanú na e-shope si môžete vyzdvihnúť na vybraných predajniach Panta Rhei. Pri preberaní budete potrebovať číslo objednávky. Vašu objednávku doručíme na predajňu do jedného pracovného dňa od odoslania zásielky z nášho skladu.  Osobný odber je možný na týchto predajniach:

Osobný odber je možný na všetkých predajniach, kde sa zobrazuje piktogram osobný odber. Je to 37 predajní po celom Slovensku.