Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s používaním cookies.

Doručenie zadarmo na nákupy od 25€

Poštovné a doprava

  Platba online (vopred) Platba pri prevzatí
Kuriér GLS 2,49€ zadarmo pri nákupe od 25€ +0,99€
Doručenie do 60 kníhkupectiev Panta Rhei (zobraziť) 0,79€ zadarmo pri nákupe od 25€ +0,99€
Zásielkovňa - približne 800 predajní (zobraziť) 1,99€ zadarmo pri nákupe od 25€ +0,99€
Kuriér Slovenskej pošty • Balík na poštu • BalíkoBox 2,49€ zadarmo pri nákupe od 25€ +0,99€

Osobný odber
Objednávku zadanú na e-shope si môžete vyzdvihnúť v kníhkupectvách Panta Rhei. Pri preberaní budete potrebovať číslo objednávky. Vašu objednávku doručíme na predajňu do jedného pracovného dňa od odoslania zásielky z nášho skladu. Zásielka vás počká 7 kalendárnych dní na zvolenej predajni, kde si ju počas otváracích hodín vyzdvihnete.

Zásielkovňa
Objednávku si môžete vyzdvihnúť v stovkách odberných miest Zásielkovne v SR.

Kuriér GLS
Objednávku odošleme kuriérom GLS, ktorý obvykle doručuje zásielky nasledovný pracovný deň. Nie je možné stanoviť si vopred čas doručenia objednávky.

Slovenská pošta - balík na poštu
Objednávka Vám bude doručená na Vami vybranú pobočku Slovenskej pošty, kde si ju vyzdvihnete. O zásielke budete informovaní prostredníctvom e-mailu a SMS (prosím, skontrolujte si, či ste zadali správnu e-mailovú adresu a mobilné číslo). Zásielka vás počká až 18 kalendárnych dní na zvolenej pošte, kde si ju počas otváracích hodín pobočky vyzdvihnete.

BalikoBox Slovenskej pošty
Objednávka Vám bude doručená do jedného z BalikoBoxov Slovenskej pošty. O uložení Vašej objednávky do BalikoBoxu Vás upozorníme SMS správou s otváracím kódom a v prípade balíka na dobierku aj s údajmi potrebnými pre platbu. Na displaji BalikoBoxu zadajte Vaše telefónne číslo a kód. Ak ste si zásielku objednali na dobierku, zaplatíte zaň priamo v termináli BalikoBoxu. BalikoBoxy fungujú nonstop 24 hodín 7 dní v týždni. Svoj balík si môžte vyzdvihnúť kedykoľvek počas 3 dní od doručenia správy. Ak túto lehotu zmeškáte nič sa nedeje, Váš balík poputuje na poštu priradenú BalikoBoxu, o čom Vás budeme opätovne informovať.

Expres kuriér Slovenskej pošty
Objednávku odošleme kuriérom Slovenskej pošty, ktorý obvykle doručuje zásielky nasledovný pracovný deň. Nie je možné stanoviť si vopred čas doručenia objednávky.

 

 

Letné zľavy až do 80%

Vyberať knihy →

×