Jazyk


Hodnotenie


Dostupnosť


Väzba


Stav


Najnovšie - Hry a hračky - Drevené hračky s. 3 z 3

Drevený dúhový vĺčko


Moderný variant vĺčka z dreva. Roztáča sa pomocou povrázku a pre deti je výzvou pre ich motorické zručnosti túto úlohu zvládnuť a vĺčka poriadne roztočiť. Na akom povrchu sa vĺčko najlepšie točí a komu sa točilo najdlhšie? S jojom si hrali dospelí aj deti už v starej Číne. Osvojili si vaše deti už túto zručnosť? Jemná aj hrubá motorika, sústredenie, trpezlivosť a predovšetkým zábava - to sú hračky jojo a vĺčko. Drevené jojo Goki je príjemné na dotyk a po zvládnutí základného pohybu sa ponúka rad trikov, ktoré sa môžu naučiť deti i dospelí - pre zábavu i odreagovanie. Vĺčko ako ideálna hračka precvičujúca jemnú motoriku patrí do rúk malým deťom i seniorom. Jojo býva vhodné pre deti od 4 rokov, kde-tu vĺčko o niečo neskôr. Upozornenie: Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje dlhé šnúry. Nebezpečenstvo uškrtenia.
Vypredané

Stláčajúce figúrky drevené zvieratká z Afriky 6 druhov


Veselé stláčacie zvieratká sa smiešne pohybujú, padajú a zase sa dvíhajú, keď stláčate spodný diel podstavca. Klasická stáčacia drevená hračka je zábavná pre dospelých aj pre deti. Zvieratká z Afriky sú lev, žirafa, slon, krokodíl, zebra a nosorožec. Priemer podstavca je 4,3 cm a výška zvieratka žirafa je 11,7 cm. Upozornenie: Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti. Nebezpečenstvo udusenia.
Vypredané

Drevená balančná hra Noemova archa


Oživte úžasný svet rozprávania s touto nádhernou hračkou z raného detstva, ktorá zaujme a pobaví mladých zvedavcov. Táto nostalgická drevená hračka s atraktívnym tradičným dizajnom ponúka hojdaciu archu s 10 farebnými, ručne maľovanými drevenými zvieratkami. Naučte zvedavé mysle všetko o divokej prírode a povzbudzujte ich, aby triedili a hľadali zápasy, a nájdite 5 párov zvierat. Malé deti budú radi, keď uvidia, ako vysoko ich môžu zložiť, než sa zrútia. Dokážu dostať všetky zvieratá do archy? Navrhnuté tak, aby podporovali kognitívny vývoj, koordináciu oko-ruka a obratnosť. Táto robustná hračka je súčasťou našej zbierky pre deti a batoľatá. Vyrobené tak, aby vydržalo, vyrobené z trvalo udržateľného dreva a zdobené v žiarivých základných farbách pomocou netoxických farieb vhodných pre deti. Perfektný ekologický darček. Upozornenie: Tento výrobok je hračka. Odstráňte všetky obaly a odložte si ich pre budúce použitie. Hračku skontrolujte pred každým použitím. Zlikvidujte ho pri prvých známkach akéhokoľvek poškodenia alebo krehkosti. Odporúča sa dohľad dospelej osoby. Pokyny na pranie: Pred a po použití dôkladne utrite. Drž sa ďalej od ohňa. Farby a obsah sa môžu líšiť.
Vypredané
Pútač na knihu Zasľúbená zem - Barack Obama
Pútač na knihu Ako hovoriť o knihách, ktoré sme nečítali - Pierre Bayard

Drevené stohovacie Zvieratá z oceánu


Vitajte v podmorskom svete dobrodružstiev s touto nádhernou súpravou na stohovanie hračiek oceánskych zvierat, pripravenou čakať na zmyslové hry. Malí študenti budú túto udržateľnú hračku zbožňovať - vyskladať ich na výšku a sledovať, ako sa zrútia, aby bola zaručená nekonečná zábava v ranom učení. Táto roztomilá sada, namaľovaná v farebných odtieňoch, netoxickými farbami odolnými voči čipom, obsahuje deväť drevených hrubých blokov v tvare zvierat, ktoré sú ideálne na uchopenie malými rukami, a zahŕňa veľrybu, delfína, hviezdice, tučniaka, morskú korytnačku, medúzy a rad rybacích priateľov. Učte malých o oceáne a zároveň podporujte zručnosť a základné jemné motorické zručnosti. Táto súprava je ideálnym spoločníkom na cesty a je dodávaná s praktickým bavlneným vreckom na skladovanie, ktoré vám poskytne zábavu na cestách. Premyslený darček. Neúnavne pracujeme na našich ambíciách bez plastov a sme hrdí na to, že táto hračka a jej obal neobsahuje 100% plastov. Táto krásna zbierka je láskyplne vytvorená tak, aby inšpirovala k rannému učeniu hrou. Navrhnuté skúsenými výrobcami hračiek a vyrobené pomocou etických postupov a materiálov z udržateľných zdrojov - pre celoživotnú magickú hru, ktorá je šetrná aj k našej planéte. Upozornenie: Tento výrobok je hračka. Odstráňte všetky obaly a odložte si ich pre budúce použitie. Hračku skontrolujte pred každým použitím. Zlikvidujte ho pri prvých známkach akéhokoľvek poškodenia alebo krehkosti. Odporúča sa dohľad dospelej osoby. Pokyny na pranie: Pred a po použití dôkladne utrite. Drž sa ďalej od ohňa. Farby a obsah sa môžu líšiť.
Vypredané

Drevené stohovacie Zvieratká z Ánd


Svet dobrodružstva čaká s touto nádhernou sadou hračiek na stohovanie horských zvierat, pripravených čakať na zmyslové hry. Malí študenti budú túto udržateľnú hračku zbožňovať - vyskladať ich na výšku a sledovať, ako sa zrútia, aby bola zaručená nekonečná zábava v ranom učení. Táto roztomilá sada, namaľovaná vo farebných odtieňoch, netoxickými farbami odolnými voči čipom, obsahuje osem hrubých drevených blokov v tvare zvierat a malú „snehovú“ vrcholovú horu, ktorá je perfektne dimenzovaná na uchopenie malými rukami a obsahuje množstvo priateľských kamarátov vrátane lamy, lenivosť, plameniak, jašterica, tukan, motýľ a ďalšie. Učte malé deti o divokej prírode a zároveň podporujte zručnosť a základné jemné motorické zručnosti. Táto súprava je ideálnym spoločníkom na cesty a je dodávaná s praktickým bavlneným vreckom na skladovanie, ktoré vám poskytne zábavu na cestách. Premyslený darček. Neúnavne pracujeme na našich ambíciách bez plastov a sme hrdí na to, že táto hračka a jej obal neobsahuje 100% plastov. Táto krásna zbierka je láskyplne vytvorená tak, aby inšpirovala k rannému učeniu hrou. Navrhnuté skúsenými výrobcami hračiek a vyrobené pomocou etických postupov a materiálov z udržateľných zdrojov - pre celoživotnú magickú hru, ktorá je šetrná aj k našej planéte. Upozornenie: Tento výrobok je hračka. Odstráňte všetky obaly a odložte si ich pre budúce použitie. Hračku skontrolujte pred každým použitím. Zlikvidujte ho pri prvých známkach akéhokoľvek poškodenia alebo krehkosti. Odporúča sa dohľad dospelej osoby. Pokyny na pranie: Pred a po použití dôkladne utrite. Drž sa ďalej od ohňa. Farby a obsah sa môžu líšiť.
Vypredané

Drevený dúhový obláčik s vyskakovacími paličkami


Pripravte sa na poriadnu zábavu! Táto hra Rainbow Cloud Pop je klasická. Túto interaktívnu, pružinou nabitú drevenú hračku s piatimi farebnými dúhovými vyskakovacími paličkami v troch výškach si zamiluje malý. Zatlačte paličky, počkajte, kým vyskočia, a pokúste sa ich chytiť skôr, ako spadnú. Táto hra je zárukou staromódnej zábavy pre celú rodinu. Vyrobené z kaučukového dreva a zdobené v sladkých pastelových odtieňoch farbami na vodnej báze a ozdobené krásnymi ručne dokončovanými detailmi. Kombinujte farby alebo ich posuňte na ďalšiu úroveň: zatlač – vyskoč-chyť! Naše vzdelávacie hračky sa rýchlo stanú obľúbenými rodinnými obľúbencami aj pre ďalšie generácie. Súčasť našej zbierky pre deti a batoľatá. Navrhnuté tak, aby podporovali kognitívny vývoj, koordináciu oko-ruka a obratnosť. Perfektný ekologický darček. Upozornenie: Tento výrobok je hračka. Odstráňte všetky obaly a odložte si ich pre budúce použitie. Hračku skontrolujte pred každým použitím. Zlikvidujte ho pri prvých známkach akéhokoľvek poškodenia alebo krehkosti. Odporúča sa dohľad dospelej osoby. Pokyny na pranie: Pred a po použití dôkladne utrite. Drž sa ďalej od ohňa. Farby a obsah sa môžu líšiť.
Vypredané