Jazyk


Veková kategória


Hodnotenie


Dostupnosť


Väzba


Stav


Hry a hračky - 1000 dielikov s. 8 z 8

Puzzle New York 1000 Ravensburger


Zažite neporovnateľnú zábavu pri skladaní vysoko kvalitných puzzle s motívom New Yorku od spoločnosti Ravensburger. Jedinečné dieliky puzzle do seba perfektne zapadajú. Rozmer po zostavení je približne 70 x 50 cm. Rozmery balenia: 37 x 27 x 6 cm.
Vypredané

Puzzle Španielsko 1000 Ravensburger


Zažite neporovnateľnú zábavu pri skladaní vysoko kvalitných puzzle s motívom Španielska od spoločnosti Ravensburger. Jedinečné dieliky puzzle do seba perfektne zapadajú. Rozmer po zostavení je približne 70 x 50 cm. Rozmery balenia: 37 x 27 x 6 cm.
Vypredané

Puzzle Mimoni 1000 Clementoni


Puzzle s motívom obľúbených postavičiek z filmu Mimoni, ktoré pozostáva z 1000 dielikov.
Vypredané
Pútač na knihu Hypotéza lásky
Pútač na knihy druhej akosti

Puzzle Svetová koláž 1000 Crocodile Creek


Spoznajte svet, keď ste doma, s týmto krásne ilustrovaným 1000-dielným puzzle.Klasická nadčasová hračka pre všetky vekové kategórie, ktorú oceňujú ľudia na celom svete. Sú to skvelé aktivity vo vnútri, ktoré podporujú koordináciu rúk a očí, jemnú motoriku a riešenie problémov. Sú to skvelé darčeky po celý rok!Na kvalite nám záleží! Na zaistenie kvality a bezpečnosti sú použité vysokokvalitné materiály a najmodernejšie metódy výroby. V našom trvalom záväzku voči životnému prostrediu sú použité iba materiály schválené radou Forest Stewardship Council.Bezpečnosť je na prvom mieste - vždy! V prvom rade nám záleží na deťoch a vždy sa snažíme zaistiť, aby všetky výrobky spĺňali najvyššie medzinárodné štandardy, a zaistiť tak, aby boli výrobky vždy bezpečné pre deti i dospelých.Materiálové zloženie: odolná lepenka z recyklovaných materiálov, maľovaná zdravotne nezávadnými sójovými atramentmi bez obsahu PVC, BPA či ftalátov.Upozornenie: Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Vypredané

Puzzle Arizonská púšť 1000 Galison


Krásny motív prináša skvelú zábavu s puzzle! Rozmer puzzle: 51 x 69 cm, veľkosť balenia: 21,0 x 28,6 x 5,1 cm.Pevný úložný box: Matný úložný box zobrazuje kompletnú predlohu puzzle a je ideálnym miestom na uloženie dielov v bezpečí, pohromade a bez poškodenia. Je to tiež úžasný darček. Puzzle, ktoré vracia: 1 % príjmov ide priamo environmentálnym neziskovým organizáciám. Puzzle vyrobené podľa trvalo udržateľných štandardov: sivá doska puzzle obsahuje 90 % recyklovaného papiera. Obal obsahuje 70% recyklovaného papiera a je vyrobený z materiálu s certifikátom FSC. Potlačené netoxickými atramentmi. Upozornenie: Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Vypredané
  • 5 /5

Puzzle Londýn koláž 1000 Dino


Koláž z fotografií Londýna. Výborne sa precvičíte v pozornosti, trpezlivosti a ešte si aj mentálne oddýchnete. Puzzle obsahujú 1000 dielikov. Veľkosť zloženého motívu je 47 x 66 cm. Obrázok je čiernobiely, čiastočne kolorovaný.
Vypredané

Puzzle Josef Lada: Ročné obdobia 1000 Dino


Puzzle obsahujú 1000 dielikov. Veľkosť motívu je 47 x 66 cm.
Vypredané

Puzzle Kutná Hora 1000 dron collection Dino


Puzzle obsahujú 1000 dielikov. Veľkosť motívu je 66 x 47 cm.
Vypredané

Puzzle Večerná Praha 1000 neon Dino


Neónové puzzle. Puzzle obsahujú 1000 dielikov. Veľkosť motívu je 96x32 cm.
Vypredané

Puzzle Ještěd 1000 dron collection Dino


Puzzle obsahujú 1000 dielikov. Veľkosť motívu je 66 x 47 cm.
Vypredané