Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s používaním cookies.

Alica Bartková: Piková sedma

Počet strán: 176

Väzba: mäkká, brožovaná

EAN: 9788022207331

Jazyk: slovenský

ISBN: 978-80-222-0733-1

Dátum vydania: 15. mája 2015

Vydavateľstvo:  Tatran

Orig. vydavateľstvo: 

Hmotnosť: 0,15 kg

Piková sedma

Autor: Alica Bartková

Dostupnosť:
Vypredané v e-shope

Dodanie do kníhkupectva na osobný odber žiaľ nie je možné.
Cena v e-shope: 8,46 
Bežná cena: 8,90 €
Zľava 5%
Rezervácia v kníhkupectve

Titul nemáme na sklade v e-shope a je vypredaný aj u dodávateľa. Pozrite sa nižšie, či máme titul v niektorom z kníhkupectiev.

Zobraziť dostupnosť v kamenných predajniach

Pri nákupe nad 15 € máte doručenie zadarmo.

O produkte: Zložitý kriminálny prípad, nepochopiteľné vraždy, ktoré navzájom nesúvisia. Keď kriminalista Peter Jablonský zakaždým objaví na mieste činu pikovú sedmu, uvedomí si, že ide o sériového vraha. Napriek intenzívnemu vyšetrovaniu motív prvej vraždy zostáva zahalený, piková sedma však naznačuje, že vrah trestá svoju obeť. Víkend strávi Jablonský so synom, ktorý ho príležitostne navštevuje. Počas rozhovoru sa syn spýta otca, ako na oddelení pokročili vo vyšetrovaní vraždy jeho učiteľa. Nepriamo tak naznačí otcovi cestu, ktorou by sa mohol uberať. Dej je rozdelený do troch línií, odohráva sa z pohľadu inšpektora Jablonského, jeho syna a napokon vraha. Tieto príbehy sa prelínajú, navzájom dopĺňajú, až napokon všetky kúsky skladačky do seba zapadnú. Piková sedma je piata knižka, ktorú vydáva autorke Vydavateľstvo TATRAN. Detektívna zápletka vychádza zo skutočnej slovenskej reality, z pálčivého problému, s ktorým si Slovensko doteraz neporadilo. Nový, neošúchaný príbeh prekvapí netradičným stvárnením nacionalizmu a rasizmu či nasadením detektívov, ktorí aj na úkor vlastného času robia všetko pre záchranu ľudského života. Nadhľad nad príbehom, rýchly spád deja, nevtieravý humor, myslenie dnešných tridsiatnikov a nezvyčajný štýl charakterizujú Alicu Bartkovú ako jednu z najzaujímavejších slovenských autoriek.

Odporúčame tieto tovary

Jaro
Jaro
14. októbra 2015

Prekvapivý počin od slovenskej autorky na trhu plnom severskej krimi. Výborný dej, ktorý odsýpa, sympatické hlavné postavy a rázny štýl, ktorý je asi autorke vlastný ma veľmi príjemne prekvapili. Len tak ďalej!

R. A.
R. A.
19. júna 2015

Výborná kniha. Nevšedná kriminálna zápletka a svojský štýl autorky ma iba opäť utvrdili v tom, že Bartková je majsterka vo svojom remesle. Zase som mala problém pustiť knihu z rúk pred dočítaním. Skvelé!