Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s používaním cookies.

Arthur Conan Doyle: Skandál v Čechách - A Scandal in Bohemia,

Počet strán: 49

Väzba: mäkká, brožovaná

EAN: 9788026601630

Jazyk: anglický, český

ISBN: 8026601637

Dátum vydania: 11. februára 2013

Vydavateľstvo:  Computer Press

Orig. vydavateľstvo: 

Rozmery: 0,5 cm x 14,5 cm x 21 cm

Skandál v Čechách - A Scandal in Bohemia,

Dostupnosť:
Vypredané v e-shope

Dodanie do kníhkupectva na osobný odber žiaľ nie je možné.
Cena v e-shope: 9,49 
Bežná cena: 9,99 €
Zľava 5%
Rezervácia v kníhkupectve

Titul nemáme na sklade v e-shope a je vypredaný aj u dodávateľa. Pozrite sa nižšie, či máme titul v niektorom z kníhkupectiev.

Zobraziť dostupnosť v kamenných predajniach

Pri nákupe nad 15 € máte doručenie zadarmo.

O produkte: Povídka od světoznámého spisovatele Arthura Conana Doyle je ve zjednodušené verzi doplněna českým překladem. Zjednodušená verze světově povídky Sherlock Holmes – Skandál v Čechách od anglického spisovatele Arthura Conana Doyla je určena pro mírně pokročilé studenty anglického jazyka. Jejím účelem je především rozšířit slovní zásobu, ale také schopnost rychle a bezpečně porozumět mluvené angličtině. Kniha je formálně sestavena tak, aby studentovi umožňovala co největší komfort při tomto stylu učení. Obsahuje: * český překlad na protější/levé straně od anglického textu * kontrolní otázky, jak jste porozuměli anglickému textu * okomentované zajímavé gramatické jevy * slovníček s fonetickým přepisem na konci knihy. Na audio CD najdete povídku v angličtině namluvenou rodilým mluvčím. Můžete tak text poslouchat a zároveň kontrolovat psaný v knize. Zjistíte, že učení hrou vám umožní zapamatovat si mnohem více, a hlavně je radostné i zábavné!

Sir Arthur Conan Doyle bol škótsky spisovateľ, ktorý sa preslávil poviedkami o Sherlockovi Holmesovi. Jeho ďalšie veľmi známe dielo je Stratený svet.

Narodil sa 22. mája 1859 ako druhý syn z desiatich detí Charlesa Altamonta a Mary Foley Doyleovej. V roku 1868 začal študovať na jezuitskej škole v Lancashire. Na Edinburgskej univerzite študoval medicínu, kde získal v roku 1885 titul doktor medicíny. Potom slúžil ako lodný lekár na plavbe k západnému africkému pobrežiu, po ktorej nasledovala v roku 1882 príprava lekárskej praxe v Plymouthe. Počas štúdia ho zaujali schopnosti jeho profesora Dr. Josepha Bella pri detailnej diagnóze pacientovho stavu. Toto majstrovstvo diagnostickej ... viac

Odporúčame tieto tovary