Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s používaním cookies.

Daniel Silva: A Moszad ügynöke

Počet strán: 480

Väzba: mäkká, brožovaná

EAN: 9789632542508

Jazyk: maďarský

Pôvodný názov: The Secret Servant

ISBN: 9632542508

Dátum vydania: 1. januára 2010

Číslo vydania: 1

Rok vydania originálu: 2010

Vydavateľstvo:  Ulpiusház Könyvkiadó

Orig. vydavateľstvo: 

Rozmery: 3 cm x 12,5 cm x 20 cm

A Moszad ügynöke

Autor: Daniel Silva

Dostupnosť:
Vypredané v e-shope

Dodanie do kníhkupectva na osobný odber žiaľ nie je možné.
Cena v e-shope: 12,79 
Bežná cena: 13,46 €
Zľava 5%
Rezervácia v kníhkupectve

Titul nemáme na sklade v e-shope a je vypredaný aj u dodávateľa. Pozrite sa nižšie, či máme titul v niektorom z kníhkupectiev.

Zobraziť dostupnosť v kamenných predajniach

Pri nákupe nad 15 € máte doručenie zadarmo.

O knihe: Név: Gabriel Allon, izraeli kém, bérgyilkos és restaurátor. Célállomás: Amszterdam Feladat: Egy meggyilkolt holland ügyének felderítése, akinek az izraeli titkosszolgálathoz is köze volt. Rutin feladatnak tűnik, főként egy olyan dörzsölt ügynöknek, mint Allon, de nyomozás közben váratlanul forró nyomra bukkan, amely egészen a csatorna másik oldalára, London szívéig viszi, ahol egy terrorista csoport nagyszabású merényletre készül. Eközben elrabolják az amerikai nagykövet lányát, és a helyszínre érkező Allont az elkövetők felismerik, így ő is rákerül a halállistára. .. Elizabeth Halton percei meg vannak számlálva; Allon versenyt fut az idővel, és a fél világot beutazza, hogy megmentse a nőt, de legfőképpen, hogy elkerülje a biztos halált.

Roky pracoval ako vojnový reportér pre televíznu stanicu CNN, už vtedy nosil v hlave myšlienku špionážneho románu.

Keď začal konečne pracovať na svojej prvotine "Spiaci agent" zistil, že mu práca reportéra neposkytuje dostatok voľnosti na písanie a rozhodol sa pre radikálne riešenie: prešiel na voľnú nohu. Toto riziko sa mu vyplatilo, román Spiaci agent ho katapultoval na pozíciu najčítanejšieho autora špionážnych románov v USA. Veľký úspech sa spustil ako domino, jeho prvý román je dodnes prekladaný po celom svete. Dnes je Daniel Silva klasikom špionážneho žánru a jeho romány sú skvelou kombináciou jeho skúseností zo zákulisia tajných služieb a spisovateľského majstrovstva.

... viac

Odporúčame tieto knihy

Literárna revue. Kniha do vašich uší. Recenzie a rozhovory. Všetko, čo vám pomôže zorientovať sa medzi knihami.

Daniel Silva: Prípad Caravaggio

Lubica Straková

piatok, 14. augusta 2015 v sekcii Recenzie

Ak by sme zostavovali rebríček tých najvýznamnejších spisovateľov špionážneho trileru, na jednom z popredných miest by dnes stálo meno Daniel Silva. Vďaka Gabrielovi Allonovi, reštaurátorovi, špiónovi, ale hlavne hlavnému hrdinovi, ktorý neváha zabíjať, keď musí. čítať viac...