Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s používaním cookies.

Isaac Asimov: Alapítvány és föld

Počet strán: 472

Väzba: mäkká, brožovaná

EAN: 9789636894276

Jazyk: maďarský

Pôvodný názov: Foundation and Earth

ISBN: 9636894276

Dátum vydania: 6. decembra 2011

Vydavateľstvo:  Gabo Könyvkiadó

Orig. vydavateľstvo: 

Rozmery: 2,6 cm x 13,7 cm x 21 cm

Alapítvány és föld

Autor: Isaac Asimov

Dostupnosť:
Vypredané v e-shope

Cena v e-shope: 10,93 
Bežná cena: 11,50 €
Zľava 5%
Rezervácia v kníhkupectve

Titul nemáme na sklade v e-shope a je vypredaný aj u dodávateľa. Pozrite sa nižšie, či máme titul v niektorom z kníhkupectiev.

Zobraziť dostupnosť v kamenných predajniach

Pri nákupe nad 35 € máte doručenie zadarmo.

O knihe: A regényfolyam befejező kötetében ismét Golan Trevize, az Alapítvány tanácsosa a főszereplő, ő az, akinek döntenie kell a Galaktikus Birodalom jövőjéről. Az előző kötet végén döntött is, de a döntés pillanatában kételkedés fogta el, nem volt-e idegen befolyás alatt. Hogy önmagát megnyugtassa, elhatározza megkeresi az emberiség bölcsőjét, a mitikus múltba süllyedt Földet, amelyről senki sem tudja, hogy valóság-e vagy mese.

Odporúčame tieto knihy

Literárna revue. Kniha do vašich uší. Recenzie a rozhovory. Všetko, čo vám pomôže zorientovať sa medzi knihami.

Isaac Asimov: Nadácia

Simona Kubicová

utorok, 23. júna 2020 v sekcii Recenzie

Spisovateľ, ktorý v tomto roku oslavuje sté výročie narodenia, sa zaujímal o vedu a science-fiction už ako malý chlapec, keď jeho rodičia predávali vedecko-fantastické príbehy u seba v obchode. Po Isaacovi je pomenovaný Asteorid 5020 Asimov rovnako aj humanoidný robot od firmy Honda – Asimo. Najznámejšou sériou, ktorú Isaac napísal, je séria Nadácia, ktorá vyšla v českom jazyku, ako Základňa, ale v slovenskom jazyku vyšla pod rovnocenným názvom v roku 1991. Pôvodný príbeh v anglickom jazyku vyšiel už v roku 1951 a obsahovala len tri knihy, s odstupom času vyšlo dohromady 7 zväzkov. Kniha Nadácia je úvodom do fascinujúceho sveta pripomínajúceho obdivované Hviezdne vojny. čítať viac...