Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s používaním cookies.

Kolektív autorov, Jack Canfield: Slepičí polévka pro dědečka a babičku

Počet strán: 316

Väzba: tvrdá

EAN: 9788072521258

Jazyk: český

ISBN: 80-7252-125-X

Dátum vydania: 23. novembra 2005

Vydavateľstvo:  Práh

Orig. vydavateľstvo: 

Rozmery: 145 cm x 210 cm x 25 cm

Slepičí polévka pro dědečka a babičku

Dostupnosť:
Vypredané v e-shope

Dodanie do kníhkupectva na osobný odber žiaľ nie je možné.
Cena v e-shope: 13,35 
Bežná cena: 14,05 €
Zľava 5%
Rezervácia v kníhkupectve

Titul nemáme na sklade v e-shope a je vypredaný aj u dodávateľa. Pozrite sa nižšie, či máme titul v niektorom z kníhkupectiev.

Zobraziť dostupnosť v kamenných predajniach

Pri nákupe nad 15 € máte doručenie zadarmo.

O knihe: Dnešním prarodičům už nestačí jenom sedět v houpacím křesle nad vyšíváním nebo křížovkou. Moderní prarodič je zdravější a aktivnější, než bývali prarodiče v minulosti. Dnešní babička může cestovat po celém světě, psát knihu nebo chodit do tanečních! Dědeček může tábořit s dětmi, zúčastnit se golfového turnaje nebo skákat padákem. Postupně docházíme k poznání, že význam slova "prarodič" se na přelomu století nesmírně změnil, nicméně prarodiče dál zůstávají milovanými členy rodiny. Kniha obsahuje dojemné příběhy i úsměvné historky o soužití s prarodiči. Láskyplní, milovaní, osobití, pošetilí i výstřední – takoví jsou naši dědečkové a babičky, kteří dělají všechno pro to, aby v našem uspěchaném světě zůstala spousta lásky a bezpečí.

Jack Canfield je svetovo uznávaný motivačný rečník a spisovateľ, ktorý sa preslávil ako spolutvorca knihy Slepačia polievka pre dušu. Podľa USA Today, táto kniha a ďalšie z radu titulov od Canfielda a jeho partnera pre písanie, Marka Victora Hansena, patrili k najlepšie predávaným knihám za posledných 15 rokov.

Jack Canfield je autorom a editorom viac ako 60 bestsellerov, napísal takmer 200 titulov s nákladom cez 112 miliónov výtlačkov. Preložené boli do viac ako 47 jazykov. Rekordných 11 titulov sa stalo absolútnou jednotkou na zozname bestsellerov vydavateľstva New York Times. Je odborníkom v príprave špičkových seminárov pre podnikateľov, šéfov firiem, manažérov, obchodných zástupcov, firemných zamestnancov a pedagógov. Behom posledných tridsiatich rokov pomohol státisícom jedincov na celom svete dosiahnuť splnenie ich snov. Canfield je obľúbeným hosťom rozhlasových a televíznych talk-show s celonárodnou pôsobnosťou.

V roku 2006 a 2008 sa objavil v najúspešnejších filmoch o osobnom rozvoji The SECRETThe ... viac

Odporúčame tieto knihy