Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s používaním cookies.

Robert Ludlum: Bourneův klam

Počet strán: 376

Väzba: tvrdá

EAN: 9788073035891

Jazyk: český

ISBN: 978-80-7303-589-1

Dátum vydania: 1. januára 2011

Vydavateľstvo:  Domino

Orig. vydavateľstvo: 

Bourneův klam

Autor: Robert Ludlum

Dostupnosť:
Vypredané v e-shope

Dodanie do kníhkupectva na osobný odber žiaľ nie je možné.
Cena v e-shope: 12,90 
Bežná cena: 13,58 €
Zľava 5%
Rezervácia v kníhkupectve

Titul nemáme na sklade v e-shope a je vypredaný aj u dodávateľa. Pozrite sa nižšie, či máme titul v niektorom z kníhkupectiev.

Zobraziť dostupnosť v kamenných predajniach

Pri nákupe nad 15 € máte doručenie zadarmo.

O knihe: Jason Bourne pokračuje ve smrtícím zápase se svým úhlavním nepřítelem Arkadinem, ale tentokrát si vymění roli lovce a kořisti. Když Bourne padne do léčky a je vážně zraněn, předstírá svou smrt a mizí ze scény. V bezpečí tajného úkrytu na sebe bere novou identitu a vydává se na novou misi: hodlá zjistit, kdo se ho vlastně pokusil zabít. Ani na chvíli ho ovšem nepřestává pronásledovat otázka, kým vlastně ve skutečnosti je a co by z něj zbylo, kdyby přišel o bourneovskou část své osobnosti. Ve stejném čase je nad Egyptem sestřeleno americké dopravní letadlo a vše nasvědčuje tomu, že ho zasáhla iránská raketa. Svět tápe, jestli to byla nehoda, nebo akt agrese, a početný vyšetřovací tým se snaží nalézt pachatele dřív, než se situace rozvine v mezinárodní skandál s velmi nebezpečným potenciálem. Honba za pachateli teroristického útoku se v jednom okamžiku zkříží s Bourneovým pátráním po člověku, který ho chtěl zastřelit. Bourne se tak trochu proti své vůli znovu dostává do situace, kdy mu jde o život. Ví však, že na ústup teď není vhodná doba: svět se ocitl na pokraji války a času není nazbyt…

Robert Ludlum sa narodil 25. mája v roku 1927 v New Yorku. Je absolventom Wesleyan University, takmer dvadsať rokov pracoval v zábavnom priemysle ako herec, producent a bol nezameniteľným „hlasom“ mnohých televíznych reklám.

Koncom 60. rokov sa preorientoval na literatúru. Už jeho prvotina The Scarlatti Inheritance bola veľmi úspešná, rovnako ako jeho ďalšie romány.

Robert Ludlum napísal 19 románov, ktoré boli preložené do 32 jazykov v 32 krajinách. Celkovo sa predalo viac než 290 miliónov výtlačkov jeho kníh. Publikoval nie len pod vlastným menom, medzi jeho pseudonymy patrili aj Jonathan Ryder a Michael Shepherd. Niektoré z jeho noviel boli aj sfilmované. V jeho románoch dominovali komplikované zápletky, vystupňované napätie a nečakané rozuzlenia.    Hrdinmi v románoch Roberta Ludluma boli obyčajní Američania, ktorí boli väčšinou proti svojej vôli zatiahnutí do vysokej hry rozviedok, tajných organizácií alebo zločineckých skupín. Vždy ... viac

Odporúčame tieto knihy