Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s používaním cookies.

Dick Francis: Cílová rovinka - 3. vydání

Počet strán: 272

Väzba: mäkká, brožovaná

EAN: 9788070339053

Jazyk: český

ISBN: 80-7033-905-5

Dátum vydania: 19. októbra 2006

Vydavateľstvo:  Nakladatelství Olympia

Orig. vydavateľstvo: 

Rozmery: 130 cm x 200 cm x 14 cm

Cílová rovinka - 3. vydání

Autor: Dick Francis

Dostupnosť:
Vypredané v e-shope

Dodanie do kníhkupectva na osobný odber žiaľ nie je možné.
Cena v e-shope: 8,88 
Bežná cena: 9,35 €
Zľava 5%
Rezervácia v kníhkupectve

Titul nemáme na sklade v e-shope a je vypredaný aj u dodávateľa. Pozrite sa nižšie, či máme titul v niektorom z kníhkupectiev.

Zobraziť dostupnosť v kamenných predajniach

Pri nákupe nad 15 € máte doručenie zadarmo.

O knihe: Překážkový jezdec na vrcholu kariéry Derek Franklin si právě léčí roztříštěný kotník, když se dozví, že jeho o devatenáct let starší bratr Greville umírá po těžkém úrazu. Vypraví se za ním do nemocnice, aby s ním strávil jeho poslední chvíle, a netuší, co všechno ho v nejbližší době čeká. Zdědí totiž život svého bratra, jeho psací stůl, jeho podnik pro import drahokamů, jeho zálibu v nesčetných přístrojích a hlavolamech, jeho milenku, koně, ale také jeho nepřátele, kteří ho málem o Grevillův podnik připraví. Teprve v cílové rovince tohoto mimořádného `dostihu` se rozhodne, jestli neztratí svůj život a zda sám obstojí se ctí.

Narodil sa ako Richard Stanley Francis v mestečku Lawrenny v južnom Walese.

Otec bol džokej a syn pokračoval v jeho šľapajach. Ešte predtým však narukoval k pozemným službám anglického letectva Royal Air Force (1940), čím vstúpil prvý raz do služieb kráľovnej. Neskôr sa stal pilotom. Lietal aj na stíhačkách, ale najviac času strávil v kokpite bombardérov. Počas svojej dvanásťročnej džokejskej kariéry vyhral vyše 350 dostihov a stal sa šampiónom profesionálnych jazdcov. V rokoch 1953 - 1957 jazdil aj pre kráľovnú matku. Práve vtedy sa zranil počas pretekov v liverpoolskom Aintree na favoritovi Devon Lochovi, majetku kráľovnej. Ešte 50 metrov pred cieľom viedol, potom sa koňovi podlomili nohy a dodnes nie je úplne ... viac

Odporúčame tieto knihy