Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s používaním cookies.

Adam Barna: Dravec

Počet strán: 272

Väzba: tvrdá

EAN: 9788055133546

Jazyk: slovenský

ISBN: 978-80-551-3354-6

Dátum vydania: 13. mája 2013

Číslo vydania: 1

Vydavateľstvo:  Ikar

Orig. vydavateľstvo: 

Dravec

Autor: Adam Barna

Dostupnosť:
Vypredané v e-shope

Dodanie do kníhkupectva na osobný odber žiaľ nie je možné.
Cena v e-shope: 10,36 
Bežná cena: 10,90 €
Zľava 5%
Rezervácia v kníhkupectve

Titul nemáme na sklade v e-shope a je vypredaný aj u dodávateľa. Pozrite sa nižšie, či máme titul v niektorom z kníhkupectiev.

Zobraziť dostupnosť v kamenných predajniach

Pri nákupe nad 35 € máte doručenie zadarmo.

O knihe: Je 4. máj 1999. V odpadovej chodbe blízko Brna nájdu telo pätnásťročného dievčaťa, viackrát znásilnené a brutálne umučené. Neďaleko obete je do steny vyrytý rok 1986. Čo to znamená. .. ? Jediné, čo sa vyšetrovatelia Boris Kuntz a Miloš Slavoš o možnom páchateľovi dozvedia od kamarátky dievčaťa, je, že ničím nevynikal, možno len tým, že sa pohyboval ako duch. Boris odmieta privolať na pomoc pražskú kriminálku, radí sa s Milošovou sestrou, patologičkou Petrou, ale aj s doktorkou Langerovou, špecialistkou na profily sériových vrahov. Áno, sériových, pretože po pár týždňoch zločinec udrie znova – obeťou je tentoraz dvadsaťročné dievča. Čo všetkých zaráža, je nezvyčajné množstvo ejakulátu, svedčiace možno o sexuálne narušenom jedincovi. Pri druhej obeti sa našla stará minca a jej rozbor dovedie vyšetrovateľa do Linca, kde sa v roku 1986 stali dva podobné prípady vraždy. Mincu si v miestnom múzeu kúpil muž, ktorý sa pohyboval ako duch a mal prenikavo zelené oči…

Drsný, napínavý kriminálny príbeh zasadený do moravského prostredia, s prvkom technotrileru, na debut dejovo i kompozične bravúrne zvládnutý.

Odporúčame tieto knihy