Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s používaním cookies.

Robin Cook: Toxin - 3. vydání

Počet strán: 272

Väzba: tvrdá

EAN: 9788024240244

Jazyk: český

ISBN: 978-80-242-4024-4

Dátum vydania: 24. júla 2013

Číslo vydania: 3

Vydavateľstvo:  Knižní klub

Orig. vydavateľstvo: 

Hmotnosť: 0,44 kg

Toxin - 3. vydání

Autor: Robin Cook

Dostupnosť:
Vypredané v e-shope

Dodanie do kníhkupectva na osobný odber žiaľ nie je možné.
Cena v e-shope: 12,45 
Bežná cena: 13,11 €
Zľava 5%
Rezervácia v kníhkupectve

Titul nemáme na sklade v e-shope a je vypredaný aj u dodávateľa. Pozrite sa nižšie, či máme titul v niektorom z kníhkupectiev.

Zobraziť dostupnosť v kamenných predajniach

Pri nákupe nad 15 € máte doručenie zadarmo.

O knihe: Nedávno rozvedený doktor Kim Reggis se snaží udržovat kontakt s jedinou dcerou Becky. Pozve ji na večeři do její oblíbené restaurace, typické americké jídlo – hamburgeru a hranolky – má však tentokrát tragické následky: Becky těžce onemocní následkem bakteriální otravy. Kim, sám úspěšný kardiolog, se jí snaží zajistit nejlepší léčbu, konfrontován s realitou současného zdravotnictví však záhy pochopí, že to nebude tak jednoduché. V zoufalství se vrhá do pátrání, jak a proč Becky onemocněla. Děsivá stopa, kterou za sebou zanechávají pochybné praktiky masného průmyslu, se táhne od jatek přes vedení masokombinátu až po oddělení inspekce na ministerstvu zemědělství. Kim postupně zjišťuje pravdu – ale za její odhalení může zaplatit životem.

Robin Cook sa narodil 4. mája v roku 1940. Je to americký chirurg, oftalmológ, predovšetkým však majster thrillerov, väčšinou z lekárskeho prostredia.

Promoval v roku 1966 na Columbia University medical School a svoje postgraduálne štúdium dokončil na Harvarde. V roku 1969 nastúpil ako vojenský lekár na atómovú ponorku. Práve tam, v roku 1972, vznikol jeho prvý román o živote čerstvých absolventov medicíny pod názvom The Year of The Intern (na Slovensku bol vydaný až v roku 1995 pod názvom Zelenáč v bielom).

Medzi bestsellery sa však zaradil až jeho druhý román z roku 1977 s názvom Coma (na Slovensku vychádza v roku 1988 pod názvom Kóma, vo vydavateľstve Smena Edícia Labyrint a v roku 1995 vo vydavateľstve Ikar).

V roku ... viac

Odporúčame tieto knihy