Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s používaním cookies.

Kate Mosse: Čudákova dcéra

Počet strán: 376

Väzba: tvrdá

EAN: 9788055143439

Jazyk: slovenský

Pôvodný názov: The Taxidermist's Daughter

ISBN: 978-80-551-4343-9

Dátum vydania: 28. júla 2015

Vydavateľstvo:  Ikar

Orig. vydavateľstvo:  Orion Publishing

Rozmery: 2,7 cm x 14,7 cm x 23,4 cm

Hmotnosť: 0,58 kg

Čudákova dcéra

Autor: Kate Mosse

Dostupnosť:
Vypredané v e-shope

Dodanie do kníhkupectva na osobný odber žiaľ nie je možné.
Cena v e-shope: 15,11 
Bežná cena: 15,90 €
Zľava 5%
Rezervácia v kníhkupectve

Titul nemáme na sklade v e-shope a je vypredaný aj u dodávateľa. Pozrite sa nižšie, či máme titul v niektorom z kníhkupectiev.

Zobraziť dostupnosť v kamenných predajniach

Pri kúpe tohto produktu máte poštovné zadarmo.

O knihe: Sussex 1912, na anglickom vidieku vládne len zdanlivý pokoj. V starobylej dedine Fishbourne si povery zachovávajú smrtiacu moc. Jedného dňa sa na cintoríne po zotmení zhromaždia dedinčania, aby uvideli prízraky ľudí, ktorí v priebehu roka zomrú. Medzi zvedavcami je aj dcéra miestneho čudáka Gifforda, preparátora vtákov. Constantia Giffordová žije s otcom v rozpadávajúcom sa dome Blackthorn House. Vypchaté zvieratá vyšli z módy, zmenili sa na nechcené haraburdy a z Gifforda sa stal zatrpknutý opilec. Constantia by mu rada pomohla, no nevie ako. Na polovicu svojho života si nepamätá, pretože ako dvanásťročná si pri páde vážne zranila hlavu. Otec s ňou o nehode odmieta hovoriť a Connie cíti, že ho trápi hanba a vina. Ľudia čakajú, zvon zazvoní a všetky oči sa uprú na kostol. Nikto nevidí ruky v rukaviciach, ktoré držia vražednú zbraň. V tento magický večer jedna žena umrie. Connie si láme hlavu, kto je vrah a prečo sa vražda stala kľúčom k jej pamäti. Odrazu sa jej totiž vracajú znepokojivé spomienky. Pozná tú záhadnú postavu, čo sa túla po močariskách? Kto jej na rohožke zanechal nepodpísaný odkaz? A aké je tajomstvo domu Blackthorn House, ukryté medzi bizarnými i desivými dielami starého Gifforda?

Odporúčame tieto knihy

Hubert Bazin
Hubert Bazin
15. októbra 2016
Výborné

Už hneď z obsahu knihy som sa do nej zamilovala. A stálo to za kúpenie. Keď vás už nebavia detektívky s múdrym detektívom tak toto si užijete. Lebo naša hlavná postava sa snaží prísť na pravdu pomocou svojich zabudnutých spomienok! A je to dokonca aj historická kniha. Naozaj výborné.