Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s používaním cookies.

Diana Gabaldon: Lord John a ztracený deník

Počet strán: 264

Väzba: tvrdá

EAN: 9788074630095

Jazyk: český

ISBN: 978-80-7463-009-5

Dátum vydania: 7. júna 2012

Vydavateľstvo:  Plejáda

Orig. vydavateľstvo: 

Rozmery: 3,9 cm x 14,5 cm x 20,5 cm

Lord John a ztracený deník

Autor: Diana Gabaldon

Dostupnosť:
Vypredané v e-shope

Cena v e-shope: 15,58 
Bežná cena: 16,40 €
Zľava 5%
Rezervácia v kníhkupectve

Titul nemáme na sklade v e-shope a je vypredaný aj u dodávateľa. Pozrite sa nižšie, či máme titul v niektorom z kníhkupectiev.

Zobraziť dostupnosť v kamenných predajniach

Pri nákupe nad 35 € máte doručenie zadarmo.

O knihe: Druhý díl trilogie, jejímž hrdinou je lord John Grey. Po sedmnácti letech od smrti Johnova otce, vévody z Pardloe, který byl nalezen mrtev s pistolí v ruce, se záhadně objevuje stránka z jeho ztraceného deníku. Někdo chce rodině připomenout tragédii spojenou s obviněním, že vévoda byl stoupenec jakobitů a zrádce. Johnova matka i bratr Hal chtějí nechat minulost minulostí, ale John se rozhodne vypátrat a dokázat pravdu a očistit tak otcovo jméno. Obrátí se také na muže, který by mu mohl pomoci odhalit nejedno tajemství - na vězně Jamieho Frasera. Pátrání však zkomplikuje válka a John je se svým vlastním bratrem Halem i novým nevlastním bratrem Percym odvelen do Porýní, kde britská armáda bojuje v sedmileté válce na straně Pruska proti Francii. Další zápletku představuje Johnův milostný románek s nečekaným koncem.

Odporúčame tieto knihy

Literárna revue. Kniha do vašich uší. Recenzie a rozhovory. Všetko, čo vám pomôže zorientovať sa medzi knihami.

Diana Gabaldon: Cudzinka

Terézia Zoľáková

utorok, 10. marca 2020 v sekcii Recenzie

„Ľudia miznú neustále. Mnohých stratených napokon nájdu – či už živých alebo mŕtvych. Veď zmiznutie sa dá vysvetliť. Väčšinou. “ Historickú knižnú sériu Outlander pozná hádam každý knihomoľ. Ak by o nej aj nepočul, minimálne o úspešnom seriáli Cudzinka istotne áno. Netreba ani pripomínať, že spomínaný seriál bol natočený na motívy rovnomennej knihy Diany Gabaldon – autorky celej série Outlander. . čítať viac...