Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s používaním cookies.

Sara Pooleová: Zrada Borgiovcov

Počet strán: 336

Väzba: tvrdá

EAN: 9788055131986

Jazyk: slovenský

Pôvodný názov: The Borgia Betrayal

ISBN: 978-80-551-3198-6

Dátum vydania: 19. februára 2013

Rok vydania originálu: 2011

Vydavateľstvo:  Ikar

Orig. vydavateľstvo: St. Martin`s Press

Hmotnosť: 0,34 kg

Zrada Borgiovcov

Autor: Sara Pooleová

Dostupnosť:
Vypredané v e-shope

Dodanie do kníhkupectva na osobný odber žiaľ nie je možné.
Cena v e-shope: 12,26 
Bežná cena: 12,90 €
Zľava 5%
Rezervácia v kníhkupectve

Titul nemáme na sklade v e-shope a je vypredaný aj u dodávateľa. Pozrite sa nižšie, či máme titul v niektorom z kníhkupectiev.

Zobraziť dostupnosť v kamenných predajniach

Pri nákupe nad 35 € máte doručenie zadarmo.

O knihe: V lete roku 1493 je Roderigo Borgia takmer rok pápežom Alexandrom VI. Francesca Giordanová, prenasledovaná tieňmi vlastnej minulosti, zohrala kľúčovú úlohu pri Borgiovom zvolení na stolec svätého Petra a teraz dostala príkaz udržať ho na ňom. Ako dvorná travička najznámejšieho a najnebezpečnejšieho rodu v Taliansku táto majsterka smrti stojí zoči-voči pavučine nebezpečenstiev, intríg a zákerností ohrozujúcich renesančnú osvietenosť.

Nebezpečenstvá sa vynárajú zo všetkých strán, preto Francesca vymyslí zúfalý plán a riskuje vlastný život. Jej protivníkom je šialenec rozhodnutý zničiť to, čo sa zaprisahala chrániť. Poznačená vlastnou zmyselnosťou, posadnutosťou a vierolomnosťou, v tajných rímskych kryptách z pätnásteho storočia aj v rušných uliciach mesta musí bojovať aj s démonmi vlastnej temnej povahy. Za každú cenu musí zabrániť sprisahaniu zameranému na zosadenie Borgiu, získanie moci nad kresťanským svetom a uvaleniu sveta do večného temna.

Z anglického originálu The Borgia Betrayal (St. Martin’s Press, New York 2011) preložila Mária Kočanová.

Odporúčame tieto knihy

Emma
Emma
22. marca 2014
odporúčam

naozaj výborné spracovanie obdobia, kde vládol Alexander Sixtus. romantická dejová línia očarila. všetko, čo má v dobrom historickom románe byť. Druhá časť je lepšia ako prvá a už sa teším na tretiu - Borgia Mistress