Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s používaním cookies.

Milan Lasica: Listy Emilovi / Na fašírky mi niesiahaj

Väzba: tvrdá

EAN: 9788089359356

Jazyk: slovenský

ISBN: 978-80-89359-35-6

Dátum vydania: 24. apríla 2012

Rok vydania originálu: 2012

Vydavateľstvo:  Forza Music

Orig. vydavateľstvo: 

Hmotnosť: 0,37 kg

Listy Emilovi / Na fašírky mi niesiahaj

Autor: Milan Lasica

Dostupnosť:
Vypredané v e-shope

Dodanie do kníhkupectva na osobný odber žiaľ nie je možné.
Cena v e-shope: 10,55 
Bežná cena: 11,11 €
Zľava 5%
Rezervácia v kníhkupectve

Titul nemáme na sklade v e-shope a je vypredaný aj u dodávateľa. Pozrite sa nižšie, či máme titul v niektorom z kníhkupectiev.

Zobraziť dostupnosť v kamenných predajniach

Pri nákupe nad 15 € máte doručenie zadarmo.

O knihe: Dva roky sa čitatelia . týždeň mohli zabávať (a zamýšľať) nad listami dôchodcu Mira, ktoré písal zo starobinca, po novom hospica, svojmu spolužiakovi Emilovi. Herec, dramatik a textár Milan Lasica v nich cez postavu fiktívneho dôchodcu Emila zhrnul v skratke a s humorom jemu vlastným polstoročie našich dejín. Štyri rozhovory dvoch starnúcich priateľov hry Na fašírky mi nesiahaj nadväzujú na najlepšie tradície rozhovorov dvojice Lasica+Satinský. Satinský je napokon prítomný aj ako spoluautor jednej zo štyroch častí textu hry. (Telefón z roku 1966) Cez dialógy priateľov z mladosti si zaspomíname, zahundreme, ale aj sa zasmejeme nad každodennými absurditami v živote, ktoré nám účinne pomáha prekonať práve zdanlivo banálny rozhovor.

Odporúčame tieto knihy

Andrea
Andrea
2. apríla 2019
Pekno pekné.

Zaujala ma netradičná kompozícia knihy. A pán spisovateľ sa nezaprel. Veľmi trefná, fajn knižočka so svojským humorom. Patrí k tým, ktoré ak si požičiate najprv v knižnici, tak hneď po prečítaní si ju idete kúpiť do kníhkupectva, pretože ona si to až pýta.