Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s používaním cookies.

Osobný odber: 999 miest na Slovensku
Halina Pawlowská, Kolektív autorov: Tři v háji

Počet strán: 217

Väzba: tvrdá

EAN: 9788072464753

Jazyk: český

Pôvodný názov: Tri v háji

ISBN: 978-80-7246-475-3

Dátum vydania: 1. júla 2009

Číslo vydania: 1

Rok vydania originálu: 2009

Vydavateľstvo:  Motto

Orig. vydavateľstvo: 

Rozmery: 1,8 cm x 12,2 cm x 19,1 cm

Tři v háji

Dostupnosť:
Vypredané v e-shope
Nedostupné
Cena v e-shope: 9,49 
Bežná cena: 9,99 €
Zľava 5%

Titul nemáme na sklade v e-shope a je vypredaný aj u dodávateľa. Pozrite sa nižšie, či máme titul v niektorom z kníhkupectiev.

Zobraziť dostupnosť v kamenných predajniach

Pri nákupe nad 35 € máte doručenie zadarmo.

O knihe: Společný román tří úspěšných autorů. Knihu psali rok a sami nevěděli, jak dopadne. Každý psal pouze své kapitoly. Dopředu znali pouze jméno, věk, povolání a stav svého hrdiny. A tak vznikl román Tři v háji se třemi hlavními postavami a se třemi specifickými pohledy na svět. Na svět, ve kterém nejdůležitější roli hraje láska. Jo! A taky sex!

Halina Pawlowská (* 21. marca 1955 Praha) je česká spisovateľka, scenáristka, publicistka a vydavateľka. Narodila sa v Prahe ako jediná dcéra ukrajinského emigračného básnika Vasila Kločuraka, ktorý pochádzal z Podkarpatské Rusi a bol bratom politika Štefana Kločuraka, a stredoškolské učiteľky Herrové. Po základnej škole na Ječné ulici prestúpila na jazykovú základnú školu na Ostrovnej ulici a neskôr na gymnázium, po ktorom vyštudovala scenáristiku a dramaturgiu na FAMU. Je vdova, jej manžel Zdeněk zomrel v roku 2013, a má dve deti, Natálii (*1981) a Petra (* 1986).

V roku 1988 začala pracovať v redakcii zábavy v Československé televízií, neskôr  sa venovala novinám a publicistike. Od roku 1991 pracovala v spoločenskej a kultúrnej rubrike denníka Metropolitan, potom v denníku Telegraf, kde sa stala v roku 1993 zástupkyňou šéfredaktora. V deväťdesiatych  rokoch moderovala TV relácie  Zanzibar (cestopisný) a V žite (pozdejšie Žito) – týždenník zložený zo spoločenských reportáží. Práve vďaka tejto skúsenosti bola zahraničným investorom vybraná za šéfredaktorku vtedy novo vzniknutého spoločenského týždenníku Story, ktorý viedla 7 let. Po siedmich rokoch Story opustila a založila vlastní časopis Šťastný Jim, ktorý viedla do roku 2005, kedy sa časopisu ... viac

Odporúčame tieto knihy

Pridaj svoj názor
Anonym
Anonym
Pridaj svoje hodnotenie