Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s používaním cookies.

Osobný odber: 926 miest na Slovensku
Vi Keelandová, Penelope Ward: Nesnáším tě

Počet strán: 328

Väzba: tvrdá

EAN: 9788026912460

Jazyk: český

Pôvodný názov: Hate Notes

ISBN: 978-80-269-1246-0

Dátum vydania: 27. novembra 2019

Vydavateľstvo:  Baronet

Orig. vydavateľstvo: 

Hmotnosť: 0,4 kg

Nesnáším tě

Dostupnosť:
Vypredané v e-shope
Cena v e-shope: 15,46 

Titul nemáme na sklade v e-shope a je vypredaný aj u dodávateľa. Pozrite sa nižšie, či máme titul v niektorom z kníhkupectiev.

Zobraziť dostupnosť v kamenných predajniach

Pri nákupe nad 35 € máte doručenie zadarmo.

O knihe: Od nejprodávanějších autorek New York Times Vi Keeland a Penelope Ward přichází nečekaná love story o odložených srdcích a druhých šancích…

Všechno to začalo záhadným modrým vzkazem všitým do svatebních šatů.

Něco modrého.

Vydala jsem se do luxusního butiku prodat své vlastní svatební šaty. Tam jsem zase našla „něco starého“, co patřívalo jiné nevěstě.

Do podšívky nádherných šatů s motivem ptačích per tam byla všita ta nejkrásnější zpráva, co jsem kdy četla: Děkuju ti, že jsi mi splnila všechny moje sny.

Na modré papírové cedulce bylo vyraženo jméno Reed Eastwood. Očividně to byl ten nejromantičtější muž, jaký kdy žil. Rovněž jsem zjistila, že je to ten nejnádhernější muž na světě. Kdyby jen moje fantazírování o pravé lásce tady skončilo. Později jsem totiž o tom zamilovaném pánovi zjistila ještě další věci.

Je arogantní, cynický a má nesmyslné požadavky. Vím, o čem mluvím. Vlivem nečekaného zvratu osudu je z něj můj nový šéf. To mě ale nezastaví, abych odhalila příběh, jenž se za tím milostným vzkazem skrývá. Milostným vzkazem, po němž spolu nežili šťastně až do smrti…

Ten příběh se však nedá srovnat s tím naším, každým dnem zajímavějším, něžnějším a víc sexy než cokoliv, co bych si kdy dokázala představit.

Něco nového.

Nemám ale nejmenší tušení, jak to skončí…

Odporúčame tieto knihy

Literárna revue. Kniha do vašich uší. Recenzie a rozhovory. Všetko, čo vám pomôže zorientovať sa medzi knihami.

Vi Keeland: Nemali by sme

Knižné maniačky

štvrtok, 16. júla 2020 v sekcii Recenzie

Vi Keeland sa zaradila medzi moje obľúbené autorky hneď po prvej knihe, ktorú som od nej prečítala. Už vtedy som si musela zaobstarať všetky jej vydané knihy a s nadšením som čakala na ďalšie. Nemali by sme, ďalšia z kníh od autorky sa dočkala slovenského prekladu. Netrpezlivo som na ňu čakala už od jej ohlásenia, ani som sa nenazdala a knihu som už držala v rukách s obrovským očakávaním. čítať viac...

Pridaj svoj názor
Anonym
Anonym
Pridaj svoje hodnotenie
Ivana
Ivana
22. septembra 2020
Neznášam ťa

Napriek posledným dvom dielam z pera slávneho dua autoriek, ktoré som recenzovala, som sa rozhodla dať šancu ďalšej. Veľmi sa mi páčila anotácia a recenzie boli skôr kladné.
Neľutujem, že som prečítala Neznášam ťa, pretože to je krásna kniha plná emócií a vtipných momentov. Postavy fungujú najskôr ako nepriatelia a pomaly sa zbližujú, až to napokon dopadne tak, že... Dozviete sa sami.

Modrý lístok
Dej začína tým, že Charlotte nájde v svadobných šatách pripnutý modrý lístoček. Na ňom je krásny romantický odkaz od muža, ktorý ho napísal svojej nastávajúcej. Dovolím si ho sem prepísať.
Pre Allison
Povedala: ,,Odpusť, že som rojko," a on ju vzal za ruku a odpovedal: ,,Odpusť, že som tu nebol skôr, aby som mohol snívať s tebou." - J. Iron Word
Ďakujem, že si všetky moje sny urobila skutočnými.
S láskou
Reed

Mňa toto veľmi dojalo a prišlo mi to originálne, neotrepané a ako super začiatok na rozbehnutie príbehu. Charlotte je tak zdrvená z rozchodu s expriateľom, že sa rozhodne vypátrať toho Reeda, aby sa utvrdila, že skutočná láska existuje. To, čo nájde rozhodne nečaká.

Neuponáhľaný dej
Ak ste niekedy čítali niečo od Vi, Penelope, prípadne ich kombo, tak viete, že sexuálnymi scénami a vzrušením nešetria. Naservírujú nám ich takmer hneď, keď dôjde k zblíženiu postáv. V tomto prípade som čakala dlhých 70%, kým prišla tá oná chvíľka.
Obaja začínajú ako nepriatelia, on je na ňu nepríjemný a ona je nepríjemná, lebo je on. Začarovaný kruh. Sú zviazaní tým, že Reed je jej nepriamy nadriadení, a tak nie je možné vyhnúť sa spoločnému kontaktu. Usiluje sa jej vyhnúť a skryť pred ňou závažné tajomstvo, ale nielen lož má krátke nohy.

Zaujímavé prvky
V deji je zakomponovaná taká zaujímavá a vtipná vec, s ktorou som sa nielen v knižnom, no i reálnom svete ešte nestretla. Hlavné postavy idú z "haters to lovers", čo znamená, že sa najskôr neustále hádajú a doťahujú. Reed Charlotte tak nesmierne vytáča, že miesto toho, aby mu vynadala do očí to robí inak. Divne. Zavrie oči, nečujne otvára ústa a vo vzduchu ako by píše. "Miesto toho, aby som vám nepekné slová povedala nahlas, tak radšej držím jazyk za zubami a nadávam vám v hlave."
Srať-na-to-zoznam
Toto ma nesmierne dostalo. Naša hrdinka si vytvorí takýto zoznam prianí, ktoré sú bizarné i normálne a chce ich v budúcnosti splniť. Zverí sa o tom Reedovi, pričom si ho vytvorí aj on. Dozvieme sa napríklad, že ako malý chodil do zboru a spieval. V budúcnosti by sa k tomu rád vrátil.

Záverečné hodnotenie
Obe postavy si čitateľ určite obľúbi, pretože sú ľudské, reálne, s chybami, dokonalosťami a počas knižky sa vyvíjajú. Chronológia nie je uponáhľaná a všetko postupne graduje a posúva ďalej. Negatívne hodnotím otrepané New Yorské prostredie a niektoré klišé momenty, ktorým sa už asi nedá vyhnúť. Inak krásne romantické dielo so šťastnými i smutnými momentami. 4.5/5

Knizkomolka Lenka
Knizkomolka Lenka
8. mája 2020

Priemerná romantická oddychovka. Boli tam pasáže, ktoré boli skvele napísané a pri nich som sa pobavila, dojali ma a aj zaujali. Pre toto sa knihu oplatilo čítať. Lenže boli tam aj časti (našťastie nie veľa), ktoré mi už prišli príliš nasilu, trápne a keď už autorky nevedeli ako z toho vykľučkovať skĺzli do klišé, ktoré bolo také priemerné...
Knihu písali dve autorky a tak som to aj pri čítaní občas cítila...