Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s používaním cookies.

Debbie Macomber: Penzión Ružový prístav

Počet strán: 296

Väzba: tvrdá

EAN: 9788055131948

Jazyk: slovenský

Pôvodný názov: The Inn at Rose Harbor

ISBN: 978-80-551-3194-8

Dátum vydania: 19. augusta 2013

Číslo vydania: 1

Rok vydania originálu: 2012

Vydavateľstvo:  Ikar

Orig. vydavateľstvo: Ballantine Books

Penzión Ružový prístav

Autor: Debbie Macomber

Dostupnosť:
Vypredané v e-shope

Dodanie do kníhkupectva na osobný odber žiaľ nie je možné.
Cena v e-shope: 10,36 
Bežná cena: 10,90 €
Zľava 5%
Rezervácia v kníhkupectve

Titul nemáme na sklade v e-shope a je vypredaný aj u dodávateľa. Pozrite sa nižšie, či máme titul v niektorom z kníhkupectiev.

Zobraziť dostupnosť v kamenných predajniach

Pri nákupe nad 35 € máte doručenie zadarmo.

O knihe: Jo Marie Roseová krátko po svadbe ovdovie. Zo zničujúceho zármutku za manželom sa dlho nevie spamätať, a tak sa rozhodne urobiť vo svojom živote radikálnu zmenu. Zanechá dobré miesto v banke, odsťahuje sa do mestečka Cedar Cove nad morskou zátokou a otvorí si malý penzión. Pomenuje ho podľa obľúbených kvetov svojho manžela.

Miestni obyvatelia ju privítajú milo. Keď Jo Marie v novom penzióne ubytuje prvých dvoch hostí, Joshuu Weavera a Abby Kincaidovú, uvedomí si, že nie je jediná, kto sa musí vyrovnávať so zraňujúcou minulosťou. Ale do srdca sa jej postupne vracia pokoj.

Odporúčame tieto knihy

Ružová knižnica
Ružová knižnica
23. septembra 2014
dáva nádej

V hlavnej úlohe nám autorka predkladá napoly zlomenú vdovu Jo Marie Roseovú. Jej šťastie žiaľ dlho netrvalo dlho, keď jej muž zahynul. Zatúži po zmene a tak si splní sen, opúšťa súčasný domov a kúpi si maličký penzión v mestečku Cedar Cove. Vtipné je, že s vedením hotela a jeho údržbou nemá žiadne skúsenosti a je naň úplne sama!

Keď sa do penziónu nasťahujú prví hostia (Josh a Abby), vie, že práve po tomto túžila celý život a je to určitou formou liečenia jej boľavého srdca.

Samozrejme, jej hostia to v živote nemali tiež na ružiach ustlané. Abby trápia spomienky na dospievanie, kedy prišla o život jej najlepšia kamarátka. Josh prichádza do mestečka zariadiť všetko preto, aby jeho otčim odišiel na večný odpočinok s čistým svedomím.

Debbie Macomberová vydala už viacero románov a u nás je naďalej pomerne neznáma autorka. Jej slovenská prvotina, Penzión Ružový prístav, sa stretla s vrelým uznaním a autorka sa preto rozhodla pokračovať v úspechu a napísať sériu s rovnomenným názvom.

https://www.facebook.com/ruzovakniznica