Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s používaním cookies.

Michaela Zamari: Šéf môjho šéfa 2. vydanie

Počet strán: 336

Väzba: tvrdá

EAN: 9788057017103

Jazyk: slovenský

ISBN: 978-80-570-1710-3

Dátum vydania: 16. apríla 2020

Vydavateľstvo:  Zamari Michaela

Orig. vydavateľstvo: 

Hmotnosť: 0,36 kg

Šéf môjho šéfa 2. vydanie

Autor: Michaela Zamari

Dostupnosť:
Vypredané v e-shope

Dodanie do kníhkupectva na osobný odber žiaľ nie je možné.
Cena v e-shope: 11,04 
Bežná cena: 11,90 €
Zľava 7%
Rezervácia v kníhkupectve

Titul nemáme na sklade v e-shope a je vypredaný aj u dodávateľa. Pozrite sa nižšie, či máme titul v niektorom z kníhkupectiev.

Zobraziť dostupnosť v kamenných predajniach

Pri nákupe nad 15 € máte doručenie zadarmo.

O knihe: Sympatická a ambiciózna Nela má za sebou pohnutú minulosť.

Budúcnosť však vidí ružovo – má prácu, ktorá ju baví, šéfa, s ktorým si rozumie, a nezáväzného priateľa s výhodami.

Jej pokojný život sa nečakane otrasie v základoch, keď do firmy Predictors, kde pracuje, vstúpi jeden z jej vrcholových manažérov, Tomas Leroy.

Jeho prílišná náklonnosť k nej ju nielen desí, ale okamžite v nej vyvolá množstvo otázok.

Kto je v skutočnosti šéf jej šéfa a čo je pravým dôvodom jeho príchodu? Čaká ju obdobie citových turbulencií, alebo je len zbytočne podozrievavá? Zmätená Nela je odhodlaná dopátrať sa pravdy, ale na Leroya je, zdá sa, krátka. ..

Michaela Zamari je mladá autorka, ktorá žije v Bratislave. Ako sama uvádza, písanie je jedna z pár činností, ktoré ju udržia v sedavej polohe. Zmysel našla najmä v písaní beletrie. Vsádza na dôvtipné dialógy, hlavné postavy, ktoré majú čím inšpirovať a šteklivé scény, ktoré Vás nenechajú chladnými. Má rada inteligentný humor, nevyhýba sa dvojzmyslom a svoje príbehy stavia na fantázii poskladanej zo skutočných udalostí. Druhou z jej vášní je cestovanie, do ktorého investuje už viac ako jedenásť rokov. Zo svojich ciest čerpá najmä vo svojej tvorbe a riadi sa heslom - čo sa neskončilo dobre, to sa ešte neskončilo. Netvrdí, že každý príbeh musí skončiť svadbou a tuctom detí, no zároveň dodáva, že nie všetko, čo rýchlo začne, sa musí aj rýchlo skončiť. .. ... viac

Odporúčame tieto knihy

Literárna revue. Kniha do vašich uší. Recenzie a rozhovory. Všetko, čo vám pomôže zorientovať sa medzi knihami.

Michaela Zamari: Krízový plán

Terka Nagyová

streda, 9. decembra 2020 v sekcii Recenzie

Krízový plán je vydarené pokračovanie série Šéf môjho šéfa, ktoré sa autorke naozaj podarilo. Príťažlivý román, ktorý vás zláka od prvej strany, dej je nabitý emóciami, zábavnými hláškami a sexepílom obidvoch postáv. čítať viac...

Michaela Zamari: Osud nevyjednáva (Klient môjho šéfa)

Terézia Zoľáková

utorok, 3. septembra 2019 v sekcii Recenzie

V poradí piata kniha slovenskej autorky Michaely Zamari pod názvom Osud nevyjednáva opäť potešila jej čitateľskú základňu. Táto letná novinka je tiež pokračovaním série Šéf môjho šéfa a Šéfom môjmu šéfovi. Ak ste tieto predošlé knihy ešte nečítali a holdujete romantickému žánru, mali by ste to čím skôr napraviť. Naozaj, stoja za to! Je v nich veľa humoru, romantiky, cestovateľských zážitkov a skvelých dialógov. čítať viac...

Michaela Zamari: Šéf môjho šéfa

Terézia Zoľáková

pondelok, 22. júla 2019 v sekcii Recenzie

„Pohľad na ňu ma zasiahol ako vírus, voči ktorému ešte nevynašli vakcínu. Hoci, paradoxne, zomrieť by bolo pre mňa v tomto okamihu vykúpením, keby som vedel, že ju nikdy nebudem mať. “ čítať viac...

@knihysuzivot
@knihysuzivot
30. decembra 2020
Mária
Mária
23. septembra 2020
Šéf môjho šéfa

Táto kniha je pre mňa prvou knihou od skvelej slovenskej spisovateľky Michaela Zamari.
V knihe sa rozoberá pracovno – romanticko – erotický vzťah obyčajného dievčaťa Nely a šéfa jej šéfa Tomasha Leroya.
Veľmi sa mi páči postava Nely. Odvážna, pracovitá ambiciózna ale drzá. Veľmi drzá. Ale presne to sa mi na nej páčilo a nedostala sa do mojej škatuľky typických kancelárskych ženských postáv (milá a veľmi často nešikovná, hlavne v tých najdôležitejších chvíľach).
Naopak Tomash na mňa od začiatku pôsobil odpudzujúco. Neviem povedať prečo. Proste sa mi od začiatku nepáčil, hoc bol vykreslený ako dokonalý chlap a gentleman.
Ich vzťah dynamicky napredoval a preto som mala potrebu knihu čítať stále ďalej a ďalej.
Autorkin štýl písania mi veľmi sadol. Príbeh bol písaný zaujímavo a v „našej reči“. Dialógy postáv boli nenútené a realistické.
Veľmi oceňujem aj vnútorné monológy a vtipné hlášky (väčšinou vďaka drzej Nele).
Ktokoľvek bude mať chuť na romanticko-erotický román všetkými 10 odporúčam práve túto knihu.

Veronica
Veronica
27. augusta 2020
Veľmi dobrá kniha

Autorka ma úžasný štýl písania, začítate sa do príbehu veľmi rýchlo. Ani neviem ako a stránky postupne mizli a ocitla som sa na konci. Opis postáv bol dostatočne detailný, aby som si ich vedela naživo predstaviť. Kapitoly boli taktiež primerane dlhé. Záver ma prekvapil a zároveň namotal na čítanie pokračovania. Postava Nely sa mi páčila už od začiatku. Prešla si nepeknými udalosťami, aj napriek tomu bola silná. Páčila sa mi jej cieľavedomosť a občasná drzosť, vedela čo chce. Tiež som si obľúbila aj jej dve kamarátky – Gabi a Lianu. Richard je typ šéfa, ktorého by si želal asi každý zamestnanec. Aspoň ja určite áno. Ich kamarátsko-pracovný vzťah som si obľúbila a bolo vidno, že Richardovi na Nele záleží a chce, aby bola už len šťastná, dával na ňu istým spôsobom pozor. Tomas Leroy. Meno, ktoré si teda zapamätám, lebo vo mne od začiatku zanechával samé otázniky. Takto záhadnú postavu som v príbehu už dlho nezažila. Vzhľadom na záver som teda veľmi zvedavá, čo všetko sa o ňom ešte v pokračovaní dozviem. V knihe nájdete rôzne vtipné pasáže, ale aj tie smutnejšie. Obsahuje aj veľmi pekné myšlienky, pri ktorý sa nachvíľu zamyslíte.

Ema
Ema
29. mája 2020

V tejto knihe sa opäť stretávame s veľmi známou rovnicou obyčajné dievča + perfektný chlap (aspoň navonok) = osudová láska. Podobných kníh je neúrekom, no je len na autorovi, či z nej spraví nezabudnuteľné čítanie, alebo sa jeho kniha zaradí k mnohým ostatným.
Miška knihu pojala celkom originálne cez postavy. Nela bola šikovná, cieľavedomá a pracovitá. Napriek tomu, že si prešla neľahkými životnými skúškami, sa dokázala opäť postaviť na vlastné nohy a bojovať o svoju budúcnosť.
Miška tak vytvorila postavu, ktorá sa mi stala akýmsi vzorom a dôkazom, že ak sa chce, všetko sa dá. Nebola plačko, ktorý sa nechá zachraňovať mužom.
Čo sa týka Tomasa, je to záhadná osoba. Od začiatku mi bol sympatický, ale na konci sa všetko zvrtlo. Páči sa mi, že Miška nenechala veci len čierno-biele, že z neho nevytvorila dokonalého muža (aj keď sa tak sem-tam javil).
Chválim aj vedľajšie postavy, ktorých osud som spoznávala veľmi rada.
Miška má príjemný štýl písania. Kniha sa čítala rýchlo, hoci niektoré pasáže sa mi zdali zbytočne natiahnuté. Keď však vezmem do úvahy, že toto je Miškin debut, viem takéto malé chybičky prehliadnuť.
Páčili sa mi aj erotické scény, ktoré boli veľmi dobre opísané a taktiež vtipné momenty, keď som sa aj zasmiala.
Keď chcete skúsiť slovenskú autorku, ktorej písanie ide a každou knihou sa zlepšuje, potom odporúčam práve Mišku, ktorá vás nesklame.

Sashka
Sashka
17. mája 2020
Šéf môjho sefa

Od autorky som čítala jej knihu Rozhodnutie, ktorá sa mi páčila viac. Ale myslím si, že je to len dobre, lebo v tom vidno posun a určitý progres. Kniha sa mi čítala hrozne rýchlo. Vtiahla ma do deja a už nepustila. Stránky mi ubiehali jedna radosť. Autorka má skvelý štýl písania. Je pútavý a núti vás čítať stále viac a viac. Hlavná hrdinka Nela mi bola veľmi sympatická. Bola pracovitá, ambiciózna a chcela v živote niečo dokázať. Obľúbila som si aj vedľajšie postavy, ako boli Neline kamarátky, Liana a Gabi. Tomas Leroy bola zvláštna postava, ale snáď si k nemu v druhej časti nájdem cestu. Príbeh bol skvelý. Veľakrát som sa pri knihe smiala, ale bolo tam aj veľa krásnych myšlienok, pri ktorých som si uvedomila, že život vie byť niekedy sviňa. Koncu som nechcela uveriť a verím, že to celé je úplne inak. Je to skvelá oddychovka na ponurý večer, pretože sa číta skoro sama a užijete si ju.

Katarína
Katarína
17. mája 2020

Oproti knihe Rozhodnutie, ktorú som čítala nedávno, bola táto Miškina kniha o niečo slabšia. Spočiatku sa príbeh nerozbiehal veľmi rýchlo, skôr stagnoval.
Tak, ako bol začiatok slabý, o to silnejší a pútavejší bol záver. Posledných 150 strán som sa od príbehu nedokázala odtrhnúť a dočítala som ho raketovým tempom.
Nadchla ma najmä drzá Nela, ktorá si stoj čo stoj išla za svojím a nikdy neustúpila. Napríklad nemala problém vzoprieť sa šéfovi svojho šéfa.
Koniec bol natoľko chytľavý, že som okamžite dostala chuť pustiť sa do druhej časti. Vám odporúčam nenechať sa odradiť pomalším rozbehom a do knihu si čo najrýchlejšie zohnať.

Alena Precechtelová
Alena Precechtelová
1. mája 2020
Skvelá

Michaela Zamari napísala úžasnú knižku ŠÉF MÔJHO ŠÉFA . Ako vždy ani pri tejto knižke nebudem opisovať obsah . Iba Vám poviem, že som prežívala s Nelou smútok , radosť aj hnev. No a ten koniec ten ma už úplne dostal, ešteže mám po ruke druhý diel, do ktorého sa idem pustiť ihneď pustiť. Knižku odporúčam , iba Vás chcem upozorniť , že tak ľahko ju nebudete chcieť pustiť z rúk, tak Vás príbeh pohltí . Keby ma neboleli oči tak čítam až do rána .

jozka_miluje_knihy
jozka_miluje_knihy
27. apríla 2020
Určite si ju prečítajte

Kniha sa mi veľmi páčila a som zvedavá na ďalšiu časť. Dej bol dynamický a prekvapivý pre mňa, pretože som nečakala ako všetko bude prebiehať. Postavy sa mi tiež páčili. Moja predstavivosť fungovala naplno. Každý z nás má svoje tajomstvá, aj tie bolestivé. Vzťahy medzi ľuďmi sú veľmi
komplikované. Každý z nás je iný a prešiel si v živote takými skúškami, ktoré si nevieme ani len predstaviť. Dôležité je pre nás poznať osobu, ale za ten krátky čas sa ľudia nespoznajú, tak aby neboli v nejakých situáciách prekvapený zo správania toho druhého. Človek sa poučí len z vlastných chýb. Keď niekto sklame vašu dôveru, tak ťažko mu potom veríte. A ešte ťažšie si pustíte k sebe osobu, ktorá je úplne iná ale aj tak vo vás je niečo kvôli čomu nie ste taký otvorený ako by ste mali byť hoc si ten človek zaslúži viac.

Jana
Jana
14. apríla 2020

Výborná kniha, Miška ste skvelá, ľahko čitateľná, pútavý príbeh, človek by ju najradšej prečítal jedným dychom. Teším sa na pokračovania.