Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s používaním cookies.

Catherine McKenzieová: Zabudnutá

Počet strán: 352

Väzba: tvrdá

EAN: 9788081420238

Jazyk: slovenský

ISBN: 978-80-8142-023-8

Dátum vydania: 20. novembra 2012

Vydavateľstvo:  Fortuna Libri

Orig. vydavateľstvo: 

Hmotnosť: 0,52 kg

Zabudnutá

Dostupnosť:
Vypredané v e-shope

Dodanie do kníhkupectva na osobný odber žiaľ nie je možné.
Cena v e-shope: 11,31 
Bežná cena: 11,90 €
Zľava 5%
Rezervácia v kníhkupectve

Titul nemáme na sklade v e-shope a je vypredaný aj u dodávateľa. Pozrite sa nižšie, či máme titul v niektorom z kníhkupectiev.

Zobraziť dostupnosť v kamenných predajniach

Pri nákupe nad 15 € máte doručenie zadarmo.

O knihe: Ema Tupperová mala sľubne rozbehnutú právnickú kariéru, kopu priateľov, spoločenský i ľúbostný život na jednotku. Všetko sa však zrazu zosypalo ako domček z kariet. Zomrela jej matka a okrem nekonečného smútku zanechala aj zvláštne posledné želanie: „Choď do Afriky. “ Po návrate z Afriky však s hrôzou zistí, že nemá svoj byt, stratila prestížnu prácu, jej priateľ si našiel inú. ..

Dá sa v takejto situácii začať nový život? Emma pomaly otvára myseľ aj srdce novým možnostiam. Jednu z nich predstavuje príťažlivý muž, ktorého po návrate našla vo svojom byte. Emma obnovuje svoju rozbitú existenciu a až teraz s prekvapením zisťuje, prečo ju vlastne matka poslala na cestu do Afriky.

Odporúčame tieto knihy

Ružová knižnica
Ružová knižnica
5. júna 2014
oddychové čítanie

Ema Tupperová mala sľubne rozbehnutú právnickú kariéru, kopu priateľov, spoločenský i ľúbostný život na jednotku. Jedného nepekného dňa sa jej však život obrátil naruby. Jej matka zomrie na vážnu chorobu a zanechala jej aj čudné posledné želanie: „Choď do Afriky.“ Ale prečo by mala ísť práve Emma do Afriky, keď po tom vonkoncom netúžila? Napriek tomu poslúchne a vydá sa tam. Po návrate z Afriky zistí, že jej byt jej už nepatrí, stratila prestížnu prácu, dokonca jej priateľ si našiel inú…

Ak Vás recenzia zaujala, navštívte fejsbúkovskú stránku Ružovej knižnice a dozviete sa viac!