Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s používaním cookies.

Osobný odber: 859 miest na Slovensku
Stephenie Meyer: Hostiteľ, 2. vydanie

Počet strán: 616

Väzba: tvrdá

EAN: 9788022206297

Jazyk: slovenský

ISBN: 978-80-222-0629-7

Dátum vydania: 22. marca 2013

Číslo vydania: 2

Rok vydania originálu: 2013

Vydavateľstvo:  Tatran

Orig. vydavateľstvo: 

Hmotnosť: 0,89 kg

Hostiteľ, 2. vydanie

Autor: Stephenie Meyer

Dostupnosť:
Vypredané v e-shope
Cena v e-shope: 10,90 
Bežná cena: 18,90 €
Zľava 42%

Titul nemáme na sklade v e-shope a je vypredaný aj u dodávateľa. Pozrite sa nižšie, či máme titul v niektorom z kníhkupectiev.

Zobraziť dostupnosť v kamenných predajniach

Pri nákupe nad 35 € máte doručenie zadarmo.

O knihe: Melanie Stryderová odmieta opustiť svet. Náš svet sa stal terčom invázie neviditeľných nepriateľov. Ľudia sa stali hostiteľmi týchto votrelcov. Prišli o mysle, zatiaľ čo ich ľudské telá zostali nedotknuté a bez očividných zmien pokračujú v živote. Väčšina ľudstva podľahla. Melanie, jedna z posledných „divých“ ľudských bytostí, ktoré prežili, sa dostane do zajatia a je presvedčená, že to znamená jej koniec. Pútničku, votreleckú „dušu“, ktorú vložia do Melaninho tela, varujú pred nebezpečenstvami, ktoré predstavuje život vo vnútri ľudského tela: pred ťažko zvládnuteľnými emóciami, presýtenými zmyslami, priveľmi živými spomienkami. Na jednu z ťažkostí však Pútnička nebola pripravená vôbec: bývalá obyvateľka jej tela odmieta vzdať sa vlastníctva svojej mysle. Pútnička pátra v Melaniných myšlienkach a dúfa, že sa dopracuje až k príčinám pretrvávajúceho odporu, ktorý im ľudia jednostaj kladú. Namiesto toho však Melanie zaplní myseľ Pútničky predstavami muža, ktorého Melanie miluje – Jareda, človeka, ktorý žije kdesi v úkryte. Pútnička nie je schopná vyslobodiť sa z objatia túžob svojho tela a začína túžiť po mužovi, ktorého – ako jej káže jej úloha – má odhaliť. Sily, ktoré sú mimo nich, nakoniec premenia Pútničku a Melanie na nedobrovoľných spojencov. Spolu aj podniknú nebezpečné a neisté pátranie po mužovi, ktorého obe milujú.

Stephenie Meyerová je autorkou série Twilight, ktorá sa stala bestsellerom. Absolvovala odbor anglická literatúra na Brigham Young University. Žije v Arizone s manželom a tromi deťmi. Hostiteľ je jej prvý román pre dospelých.

Titul vychádza s novou filmovou obálkou.

Stephenie Meyerová sa narodila 24. decembra v Hartforde, v štáte Connecticut Stephen a Candy Morganovým. Vyrástla vo Phoenixe (ten je tiež dejiskom ságy) v Arizone s piatimi súrodencami: Sethom, Emily, Jacobom, Paulom a Heidi. Vyštudovala strednú školu Chaparral High School v Scottsdale, Arizona a vysokú školu Brigham Young University v Provo (Utah), kde získala bakalára slobodný umení v angličtine v roku 1995.

Meyer, členka cirkvi Ježiša Krista Svätých neskorších dní, stretla svojho manžela Christiana, prezývaného „Pancho“, keď vyrastala v Arizone a vydala sa zaňho v roku 1994. Majú spolu troch synov: Gabea, Setha a Eliho.

 

K prvej knihe – Zatmenie, získala inšpiráciu zo sna. Píše pri počúvaní hudby, najlepšie jej to vraj ide pri  kapele Muse.

Jej obľúbenými autormi sú: Orson Scott Card, Jane Austen, William Shakespere, Maeve Binchy, Charlotte Brontë, Daphne DuMaurier alebo L.M. Mongomery.Súmrak (Twilight) - jej prvý román - vyšiel v roku 2005 a ešte v ten istý rok bola ... viac

Odporúčame tieto knihy

Pridaj svoj názor
Anonym
Anonym
Pridaj svoje hodnotenie
Ivana
Ivana
14. mája 2019
Skvelá

Hostiteľ bola moja prvá kniha sci-fi žánru, ktorú som čítala. Priznám sa sci-fi som nikdy neobľubovala, ale po prečítaní Hostiteľa som zmenila názor. Túto knihu som si zamilovala, autorka má skvelú fantáziu a dokáže vtiahnuť do deja ako máloktorý autor. Je to nádherný príbeh o sile lásky, ktorí vás chytí za srdce. Kniha bola neuveriteľne napínavá, nedokázala som ju pustiť z rúk, kým som ju neprečítala. A ešte dlho po prečítaní mi neschádzala z mysle. Totálne ma dostala a zaradila sa medzi moje srdcovky. Ten dej, no proste jedna báseň. Úžasná :)

Martina
Martina
26. februára 2019
Pútavá

Nedokázala som sa odozvedel nej odtrhnúť. Niekoľko krát má rozplakala. Super koniec. Naozaj sa musíte zamyslieť nad formamI lásky či priateľstva. .... Uvidím aký bude film.

Vierka
Vierka
27. júla 2018
na zamyslenie

Žáner sci-fi nepatril do kategórie mojich obľúbených, ale táto kniha to zmenila. Začiatok je trocha nezáživný, ale oplatí sa v čítaní pokračovať. Knihu neodkladajte, kým sa hrdinka nedostane do jaskyne. Naozaj, dajte tomu šancu. Príbeh má pútavý a napínavý dej, ale najúžasnejšie na ňom je to, že vás prinúti premýšľať nad právom na život. Čaká vás niekoľko hodín skvelého čítania. A určite niekoľko dní, keď budete o prečítanom príbehu premýšľať.
Kniha je určená dospelým aj násťročným čitateľom. Podľa mňa je oveľa lepšia ako autorkina sága o upíroch.