Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s používaním cookies.

DOPRAVA ZADARMO PRI NÁKUPE OD 15 EUR

Justin Cronin: Mesto zrkadiel

Počet strán: 632

Väzba: tvrdá

EAN: 9788055152455

Jazyk: slovenský

ISBN: 978-80-551-5245-5

Dátum vydania: 27. februára 2017

Vydavateľstvo:  Ikar

Orig. vydavateľstvo: 

Rozmery: 4,3 cm x 14,5 cm x 22,7 cm

Hmotnosť: 0,87 kg

Mesto zrkadiel

Autor: Justin Cronin

Dostupnosť:
Vypredané
Cena v e-shope: 18,91 
Bežná cena: 19,90 €
Zľava 5%

Titul nemáme na sklade a je vypredaný aj u vydavateľa. Pozrite si, či nám zostali posledné kusy v zozname kamenných predajní nižšie.

Zobraziť dostupnosť v kamenných predajniach

Pri kúpe tohto produktu máte poštovné zadarmo.

Pri nákupe nad 15 € máte osobný odber zadarmo.

O knihe: Justin Cronin vo svojej medzinárodne uznávanej trilógii vytvoril nezabudnuteľný obraz apokalyptického sveta, ktorý sa raz a navždy zmenil po nevydarenom vládnom experimente. Je to dych vyrážajúci príbeh o prežití a sebaobetovaní.

V bestselleri Priechod celý americký kontinent zachváti tajomná „upírska“ infekcia. Nakazení ľudia sa menia na vraždiace monštrá a chaos a zmar postupne ovládajú jedno mesto za druhým. V Dvanástke sa dej vracia do roku nula. Uprostred vyľudneného sveta prežívajú zvyšky tých, ktorým sa nákaza vyhla. A teraz nastáva posledné zúčtovanie. Croninova výpravná trilógia sa v Meste zrkadiel dostáva do svojho úchvatného záverečného finále. Svet, aký sme ho poznali, už neexistuje. Čo vyrastie na jeho mieste? Dvanástka bola zničená, hrozba zanikla a po dvadsiatich rokoch života v mieri ľudia opúšťajú bezpečie obranných múrov posledného mesta Kerrville, aby znovu osídlili celý svetadiel. Odvážne snívajú sen o nádejnej budúcnosti. Lenže ďaleko od nich, v mŕtvej metropole, na nich čaká on: subjekt Nula. Prvý. Timothy Fanning – otec Dvanástky. Prenasleduje ho úzkosť, že v sebe zničil svoju ľudskú podobu, a nenávisť zrodená z vlastnej premeny horí jasným plameňom. Jeho zúrivosť sa zastaví až vtedy, keď zničí Amy – jedinú nádej ľudstva, dievča odnikiaľ, ktoré sa odvážilo proti nemu postaviť. Vybuduje novú armádu a zaútočí. Naposledy sa stretnú v boji svetlo a tma. A Amy a jej priatelia sa konečne dozvedia, aký osud ich čaká.

Odporúčame tieto knihy

Pridaj svoj názor
Anonym
Anonym
Pridaj svoje hodnotenie
Ivana
Ivana
26. apríla 2019
recenzia na celú trilógiu

Priechod sa čítal ako po masle...dej mal grády, nemohla som sa dočkať až ho dočítam....Dvanástka bola už rozvláčnejšia....nemohla som si pomôcť,pár strán som preskočila....Mesto zrkadiel popisuje dosť z Nulovho života, človek získa prehľad ako sa nákaza dostala na severoamerický kontinent a na život po TOM, osídlenie a vývoj civilizácie...vskutku čitateľné..

Noro
Noro
24. novembra 2017

Justin Cronin... Milujem knihy.A tato trilogia ma dostala... Naozaj som asi nič lepšie nečítal... Velký klobuk dole

Sue
Sue
2. augusta 2017
sklamanie

Po predchádzajúcich častiach som očakávala dynamický príbeh plný napätia a dych berúcich okamihov, avšak nič z toho som nedostala. Kniha je rozťahaná s príliš mnoho stranami. To je najväčší problém, ani zďaleka nie príbeh, ktorý je naozaj zaujímavý, no ak sa dej niekoľko desiatok strán neposúva ďalej, tak človek prichádza o chuť pokračovať ďalej. Mesto zrkadiel nie je zlá kniha, len by potrebovala skresať strany.