Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s používaním cookies.

Christopher Paolini: Odkaz Dračích jazdcov - Eragon, Eldest, Brisingr, Inheritance

Väzba: set, krabička

EAN: 9788080896706

Jazyk: slovenský

ISBN: 978-80-8089-670-6

Dátum vydania: 18. októbra 2012

Vydavateľstvo:  Fragment

Orig. vydavateľstvo: 

Rozmery: 13,8 cm x 15,4 cm x 20,8 cm

Odkaz Dračích jazdcov - Eragon, Eldest, Brisingr, Inheritance

Dostupnosť:
Vypredané v e-shope

Dodanie do kníhkupectva na osobný odber žiaľ nie je možné.
Cena v e-shope: 33,25 
Bežná cena: 35,00 €
Zľava 5%
Rezervácia v kníhkupectve

Titul nemáme na sklade v e-shope a je vypredaný aj u dodávateľa. Pozrite sa nižšie, či máme titul v niektorom z kníhkupectiev.

Zobraziť dostupnosť v kamenných predajniach

Pri kúpe tohto produktu máte poštovné zadarmo.

O knihe: Odkaz Dračích jazdcov - Eragon +Eldest + Brisingr + Inheritance Fantasy séria z pera Christophera Paoliniho. Jeden chlapec a jeden drak vo svete dobrodružstva a fantázie! Prísahy, skúšky oddanosti a stretnutie mocných síl. Eragon, Safira, Galbatorix, Šruikan, Murtagh, Arya, Roran, Brom,. ..

Christopher Paolini sa narodil 17. novembra 1983 v južnej Kalifornii. Niekoľko rokov žil v Anchorage na Aljaške, avšak väčšinu života strávil v Paradise Valley v Montane, kde doteraz býva spolu so svojimi rodičmi Kennethom Paolinim a Talitou Hodgkinsonovou a mladšou sestrou Angelou vo vidieckom dvojposchodovom domčeku na brehu Yellowstoneskej rieky.

Okolitá príroda vysokých zasnežených štítov Beartooth Mountains Christophera vo veľkej miere inšpirovala pri vytváraní fantastickej scenérie v Eragonovi.

Christopher nechodil do bežných škôl, ale sa celý život vzdelával doma. Často písal poviedky a básne, no bol aj vášnivým čitateľom. Medzi jeho obľúbených autorov patria napríklad Bruce Colville, Phillip PullmanFrank Herbert. V pätnástich rokoch úspešne ukončil strednú školu cez korešpondenčný kurz a začal pracovať na Eragonovi.

Eragon vyšiel v roku 2002 v Paolini International, LLC, nakladateľstve jeho rodiny. ... viac

Odporúčame tieto knihy

emm___l
emm___l
21. decembra 2015

Určite tieto štyri knihy patria k mojim obľúbeným :)) moja vôbec prvá fantasy, akú som prečítala, a hrdo môžem povedať, že zatiaľ aj najlepšia ;)) pre milovníkov Pána prsteňov, Hobita či podobných príbehov je toto ďalšia možnosť spoznať množstvo rás, jazykov a miest, ktoré sa zrodili v hlave Christophera Paoliniho. Určite odporúčam ;)

BBB
BBB
26. apríla 2015
SUPER

je to uzasna knizna seria a ked ju zacnem citat tak neviem prestat!