Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s používaním cookies.

Terry Pratchett: Průvodce po Zeměploše

Počet strán: 652

Väzba: mäkká, brožovaná

EAN: 9788071971719

Jazyk: český

ISBN: 80-7197-171-5

Vydavateľstvo:  Talpress

Orig. vydavateľstvo: 

Hmotnosť: 0,36 kg

Průvodce po Zeměploše

Autor: Terry Pratchett

Dostupnosť:
Vypredané v e-shope

Dodanie do kníhkupectva na osobný odber žiaľ nie je možné.
Cena v e-shope: 15,64 
Bežná cena: 16,46 €
Zľava 5%
Rezervácia v kníhkupectve

Titul nemáme na sklade v e-shope a je vypredaný aj u dodávateľa. Pozrite sa nižšie, či máme titul v niektorom z kníhkupectiev.

Zobraziť dostupnosť v kamenných predajniach

Pri kúpe tohto produktu máte poštovné zadarmo.

O knihe: Zeměplocha je nepředvídatelné místo. A jak by ne, když tam najdete řeky, na jejichž hladině se dá jezdit na skateboardu (pokud ovšem nejsou příliš hrbolaté), kameny, které si večer rády vyjdou na procházku a místa, přetékající syrovou magií tak silnou, že člověku stačí na ni jen pohlédnout a mohl by se obrátit doslova naruby. Z bezpečnostních důvodů tady člověk potřebuje průvodce. A právě takového pro vás připravili Terry Pratchett a Stephen Briggs – tedy kronikář a kartograf. Průvodce oním plochým světem, který se pohybuje vesmírem ukotven na zádech čtyř slonů stojících na krunýři obrovské želvy.

Terry Pratchett sa narodil v Beaconsfielde v anglickom grófstve Bucks, Davidovi a Eileen Pratchettovcom. Svoje vzdelanie pripisuje High Wycombe Technical High School a Beaconsfieldskej verejnej knižnici.

Prvým vydaným dielom bola krátka poviedka The Hades Business (Hádova práca), uverejnená v jeho školskom časopise keď mal trinásť rokov a potom, v roku 1963, zase v časopise Science Fantasy, za čo dostal 14 libier. Druhá uverejnená práca sa nazývala Night Dweller (Nočný tvor) a objavila sa v 156. čísle časopisu New Worlds v novembri 1965.

Po odchode zo školy v roku 1965 získal prácu v miestnych novinách Bucks Free Press a neskôr pôsobil v niekoľko ďalších regionálnych novinách v juhozápadnom Anglicku vrátane Western Daily Press a Bath Chronicle.

V tomto novinárskom období bol vyslaný urobiť interview s ... viac

Odporúčame tieto knihy