Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s používaním cookies.

Clarke L. Caywood, Arthur C. Clarke, Gentry Lee: Ráma tajemství zbavený

Počet strán: 608

Väzba: tvrdá

EAN: 9788073842864

Jazyk: český

ISBN: 8073842866

Rok vydania originálu: 2010

Vydavateľstvo:  Baronet

Orig. vydavateľstvo: 

Ráma tajemství zbavený

Dostupnosť:
Vypredané v e-shope

Dodanie do kníhkupectva na osobný odber žiaľ nie je možné.
Cena v e-shope: 4,42 
Bežná cena: 4,65 €
Zľava 5%
Rezervácia v kníhkupectve

Titul nemáme na sklade v e-shope a je vypredaný aj u dodávateľa. Pozrite sa nižšie, či máme titul v niektorom z kníhkupectiev.

Zobraziť dostupnosť v kamenných predajniach

Pri nákupe nad 15 € máte doručenie zadarmo.

O knihe: Jeden z nejoriginálnějších SF cyklů se blíží svému rozuzlení. Nicol Wakefieldová, odsouzená k trestu smrti, prchá spolu se svou rodinou do oblasti záhadných mrakodrapů New York, kde se setkává s dalším druhem tajemných a nebezpečných mimozemských tvorů, s oktopavouky. V jejich společnosti právě probíhají zásadní změny a dostávají se do konfliktu s lidmi, zatím co se vesmírná loď blíží k místu velkého setkání a odhalení.

Britský autor sci-fi, Arthur Charles Clarke sa narodil 16. decembra 1917 v Anglicku v Mineheade v rodine farmára. V nedeľu by sa dožil 95 rokov.

Spisovateľ je nielen autorom početných vedecko-fantastických románov, ale podieľal sa aj na vývoji radaru. Ako prvý prišiel s koncepciou komunikačných satelitov a predpovedal vynájdenie mobilného telefónu a tiež zničujúci vplyv počítačov na život ľudí. Clarke v 40. rokoch 20. storočia dokonca predpovedal, že človek do roku 2000 pristane na Mesiaci - túto myšlienku odborníci najprv odmietali.

Mnohokrát medzinárodne ocenený autor a mysliteľ bol rektorom univerzity v Moratuve na Srí Lanke, kde žil od roku 1956. Prežil tu aj cunami v roku 2004. Srí Lanku si vybral, aby sa v pokoji mohol venovať svojej životnej vášni - potápaniu. Tu ... viac

Odporúčame tieto knihy