Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s používaním cookies.

Arthur C. Clarke: Sluneční bouře

Počet strán: 359

Väzba: tvrdá

EAN: 9788072148851

Jazyk: český

ISBN: 80-7214-885-0

Dátum vydania: 26. septembra 2006

Vydavateľstvo:  Baronet

Orig. vydavateľstvo: 

Rozmery: 140 cm x 210 cm x 22 cm

Sluneční bouře

Dostupnosť:
Vypredané v e-shope

Dodanie do kníhkupectva na osobný odber žiaľ nie je možné.
Cena v e-shope: 10,22 
Bežná cena: 10,76 €
Zľava 5%
Rezervácia v kníhkupectve

Titul nemáme na sklade v e-shope a je vypredaný aj u dodávateľa. Pozrite sa nižšie, či máme titul v niektorom z kníhkupectiev.

Zobraziť dostupnosť v kamenných predajniach

Pri nákupe nad 15 € máte doručenie zadarmo.

O knihe: Po pěti letech života na Miru, paralelním světě a zvláštní mozaice epoch Země, se Bisesa Duttová vrací pouhý den po svém předchozím zmizení, v den, kdy planetu postihne sluneční bouře, ovšem vědci zjistí, že má přijít bouře ještě daleko mohutnější. Národy celého světa musejí spojit síly, aby katastrofě předešly; začíná zběsilý souboj s časem, jehož cílem je záchrana lidstva. A vše pozorují bytosti, které tyto události před dávnými věky zosnovaly - Prvorození…

Britský autor sci-fi, Arthur Charles Clarke sa narodil 16. decembra 1917 v Anglicku v Mineheade v rodine farmára. V nedeľu by sa dožil 95 rokov.

Spisovateľ je nielen autorom početných vedecko-fantastických románov, ale podieľal sa aj na vývoji radaru. Ako prvý prišiel s koncepciou komunikačných satelitov a predpovedal vynájdenie mobilného telefónu a tiež zničujúci vplyv počítačov na život ľudí. Clarke v 40. rokoch 20. storočia dokonca predpovedal, že človek do roku 2000 pristane na Mesiaci - túto myšlienku odborníci najprv odmietali.

Mnohokrát medzinárodne ocenený autor a mysliteľ bol rektorom univerzity v Moratuve na Srí Lanke, kde žil od roku 1956. Prežil tu aj cunami v roku 2004. Srí Lanku si vybral, aby sa v pokoji mohol venovať svojej životnej vášni - potápaniu. Tu ... viac

Odporúčame tieto knihy