Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s používaním cookies.

Stephenie Meyer: Súmrak - sága Twilight

Počet strán: 480

Väzba: tvrdá

EAN: 9788022205504

Jazyk: slovenský

Pôvodný názov: Twilight

ISBN: 978-80-222-0550-4

Dátum vydania: 1. januára 2008

Rok vydania originálu: 2008

Vydavateľstvo:  Tatran

Orig. vydavateľstvo: Hachette Book Group

Rozmery: 4 cm x 15 cm x 21,5 cm

Súmrak - sága Twilight

Autor: Stephenie Meyer

Dostupnosť:
Vypredané v e-shope

Dodanie do kníhkupectva na osobný odber žiaľ nie je možné.
Cena v e-shope: 15,68 
Bežná cena: 16,50 €
Zľava 5%
Rezervácia v kníhkupectve

Titul nemáme na sklade v e-shope a je vypredaný aj u dodávateľa. Pozrite sa nižšie, či máme titul v niektorom z kníhkupectiev.

Zobraziť dostupnosť v kamenných predajniach

Pri nákupe nad 35 € máte doručenie zadarmo.

O knihe: Keď sa Isabella Swanová presťahuje do večne zamračeného mestečka Forks a stretne záhadného, zvodného Edwarda Cullena, jej život odrazu naberie vzrušujúci, a desivý smer. Edward je so svojou porcelánovou pokožkou, zlatými očami, mámivým hlasom a nadprirodzenými schopnosťami neodolateľný a zároveň nepreniknuteľný. Až do tejto chvíle sa mu darilo skrývať svoju pravú identitu, ale Bella je rozhodnutá odhaliť jeho temné tajomstvo.

Bella si však neuvedomuje, že čím bližšie sa k nemu dostáva, tým väčšiemu riziku vystavuje seba aj svojich blízkych. A na návrat už môže byť neskoro. ..

Stephenie Meyerová sa narodila 24. decembra v Hartforde, v štáte Connecticut Stephen a Candy Morganovým. Vyrástla vo Phoenixe (ten je tiež dejiskom ságy) v Arizone s piatimi súrodencami: Sethom, Emily, Jacobom, Paulom a Heidi. Vyštudovala strednú školu Chaparral High School v Scottsdale, Arizona a vysokú školu Brigham Young University v Provo (Utah), kde získala bakalára slobodný umení v angličtine v roku 1995.

Meyer, členka cirkvi Ježiša Krista Svätých neskorších dní, stretla svojho manžela Christiana, prezývaného „Pancho“, keď vyrastala v Arizone a vydala sa zaňho v roku 1994. Majú spolu troch synov: Gabea, Setha a Eliho.

K prvej knihe – Súmrak, získala inšpiráciu zo sna. Píše pri počúvaní hudby, najlepšie jej to vraj ide pri kapele Muse.

Jej obľúbenými autormi sú: Orson Scott Card, Jane Austen, William Shakespere, Maeve Binchy, Charlotte Brontë, Daphne DuMaurier alebo L.M. Mongomery.

Súmrak (Twilight) - jej prvý román - vyšiel v roku 2005 a ešte v ten istý rok bola Stephenie označená za najsľubnejšiu autorku roka.  Príbeh je ... viac

Odporúčame tieto knihy

Pantarhei.sk
Pantarhei.sk
15. októbra 2020
Re:

Dobrý deň, Saša, žiaľ, knihy zo série sú v sieti Panta Rhei dlhodobo vypredané. Ale je tu potešujúca správa - Vydavateľstvo Tatran uvažuje o dotlači série pred vydaním nového "Midnight Sun" v roku 2021. Veríme, že sa k Vám knihy včas dostanú. Zatiaľ si môžete krátiť chvíle čakania s inými skvelými knihami. :)

Pantarhei.sk
Pantarhei.sk
15. októbra 2020
Re: Dotlač

Dobrý deň, Kajka, áno, Vydavateľstvo Tatran uvažuje o dotlači predchádzajúcich dielov série pred vydaním nového "Midnight Sun" v roku 2021. Veríme, že sa to včas dozviete. Dovtedy Vám prajeme prečkať chvíle čakanie inými skvelými knihami. :)

Kajka
Kajka
7. októbra 2020
Dotlač

Dobrý deň,
chcela by som sa opýtať, či sa nechystá dotlač celej Twilight ságy, pretože ju neviem zohnať. Vopred ďakujem za odpoveď.

Saša
Saša
1. októbra 2020

Prosím rada by som vedela či je kniha niekde dostupná

Pantarhei.sk
Pantarhei.sk
8. apríla 2020
Re: dostupnosť

Dobrý deň, Nika, ďakujeme za Váš záujem o uvedenú knihu. Odhliadnuc od aktuálnej situácie je konkrétne titul Súmrak už všade v Panta Rhei vypredaný. Prajeme Vám veľa iného dobrého čítania. :)

Nika
Nika
3. apríla 2020

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať ,či kniha nie je dostupná vôbec alebo len kvôli obmedzeniam z dôvodu koronavírusu?