Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s používaním cookies.

Alexandra Adornettová: Záblesk

Počet strán: 336

Väzba: tvrdá

EAN: 9788055124452

Jazyk: slovenský

Pôvodný názov: Halo

ISBN: 978-80-551-2445-2

Dátum vydania: 1. mája 2011

Rok vydania originálu: 2010

Vydavateľstvo:  Ikar

Orig. vydavateľstvo: Feiwel and Friends

Rozmery: 3 cm x 15,9 cm x 23,5 cm

Záblesk

Dostupnosť:
Vypredané v e-shope

Dodanie do kníhkupectva na osobný odber žiaľ nie je možné.
Cena v e-shope: 13,21 
Bežná cena: 13,90 €
Zľava 5%
Rezervácia v kníhkupectve

Titul nemáme na sklade v e-shope a je vypredaný aj u dodávateľa. Pozrite sa nižšie, či máme titul v niektorom z kníhkupectiev.

Zobraziť dostupnosť v kamenných predajniach

Pri nákupe nad 15 € máte doručenie zadarmo.

O knihe: Hoci sa v ospalom mestečku Venus Cove nikdy nič zvláštne nedeje, práve sem sú vyslaní traja anjeli – bojovník Gabriel, liečiteľka Ivy a neskúsená Bethany –, aby plnili svoje poslanie na Zemi a postavili sa proti silnejúcim temným silám. Bethany je z trojice anjelov najmladšia a viac než silám Zla musí čeliť volaniu vlastného srdca, ktoré ju priťahuje k mladíkovi Xavierovi. Láska anjela k pozemskému chlapcovi však porušuje všetky zákony neba a ani nebesá nie sú nekonečne trpezlivé. Navyše sa v mestečku nečakane zjavuje tajomný študent a každému pripomenie, že nadprirodzené sily nebývajú len láskavé a dobrotivé. A čo je najhoršie, zálusk si robí aj na Bethany, ktorá sa tak ocitá v smrteľnom nebezpečenstve. Z anglického originálu Halo (Feiwel and Friends, New York 2010) preložil Matúš Kyčina.

Odporúčame tieto knihy

Hana Barančíková
Hana Barančíková
6. novembra 2016

Milujem knihy do ktorých sú zahrnuté nadludské bytosti . Táto kniha je jedinečná spolu z ďalšími dvoma pokračovaniami tejto trilogie . Nemám čo vytknúť . Jednoducho úžasná kniha ! Stojí zato kúpiť :) A mylím si že je dobrá pre všetky vekové kategorie dievčat a nič by sa nestalo keby si ju prečíta nejaký chalan :)