Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s používaním cookies.

Osobný odber: 1059 miest na Slovensku
Arthur C. Clarke: Zahrada Rámova

Počet strán: 512

Väzba: tvrdá

EAN: 9788073842703

Jazyk: český

ISBN: 978-80-7384-270-3

Dátum vydania: 1. januára 2010

Číslo vydania: 2

Vydavateľstvo:  Baronet

Orig. vydavateľstvo: 

Rozmery: 3,5 cm x 15 cm x 21 cm

Zahrada Rámova

Dostupnosť:
Vypredané v e-shope
Cena v e-shope: 13,35 
Bežná cena: 14,05 €
Zľava 5%

Titul nemáme na sklade v e-shope a je vypredaný aj u dodávateľa. Pozrite sa nižšie, či máme titul v niektorom z kníhkupectiev.

Zobraziť dostupnosť v kamenných predajniach

Pri nákupe nad 35 € máte doručenie zadarmo.

O knihe: Ráma II, kosmická loď mimozemské civilizace, unáší tři kosmonauty lapené ve svých útrobách do hlubin vesmíru. Po dvanácti letech dorazí do blízkosti Síria, kde je loď opravena pro další cestu a posádka otestována a poslána zpět. Ráma opět vstupuje do

sluneční soustavy a nyní žádá dva tisíce lidí, které odveze do svého světa. Zatímco rámanská civilizace a její záměry stále zůstávají záhadou, její požadavky vyvolávají stále větší chaos a konflikty mezi lidmi.

Britský autor sci-fi, Arthur Charles Clarke sa narodil 16. decembra 1917 v Anglicku v Mineheade v rodine farmára. V nedeľu by sa dožil 95 rokov.

Spisovateľ je nielen autorom početných vedecko-fantastických románov, ale podieľal sa aj na vývoji radaru. Ako prvý prišiel s koncepciou komunikačných satelitov a predpovedal vynájdenie mobilného telefónu a tiež zničujúci vplyv počítačov na život ľudí. Clarke v 40. rokoch 20. storočia dokonca predpovedal, že človek do roku 2000 pristane na Mesiaci - túto myšlienku odborníci najprv odmietali.

Mnohokrát medzinárodne ocenený autor a mysliteľ bol rektorom univerzity v Moratuve na Srí Lanke, kde žil od roku 1956. Prežil tu aj cunami v roku 2004. Srí Lanku si vybral, aby sa v pokoji mohol venovať svojej životnej vášni - potápaniu. Tu ... viac

Odporúčame tieto knihy

Pridaj svoj názor
Anonym
Anonym
Pridaj svoje hodnotenie