Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s používaním cookies.

Monika Wurm: Pakistanská pomsta

Počet strán: 392

Väzba: tvrdá

EAN: 9788081640537

Jazyk: slovenský

ISBN: 978-80-8164-053-7

Dátum vydania: 4. júna 2015

Vydavateľstvo:  Motýľ

Orig. vydavateľstvo: 

Hmotnosť: 0,46 kg

Pakistanská pomsta

Autor: Monika Wurm

Dostupnosť:
Vypredané v e-shope

Dodanie do kníhkupectva na osobný odber žiaľ nie je možné.
Cena v e-shope: 10,36 
Bežná cena: 10,90 €
Zľava 5%
Rezervácia v kníhkupectve

Titul nemáme na sklade v e-shope a je vypredaný aj u dodávateľa. Pozrite sa nižšie, či máme titul v niektorom z kníhkupectiev.

Zobraziť dostupnosť v kamenných predajniach

Pri nákupe nad 15 € máte doručenie zadarmo.

O knihe: Čo sa stane, ak jedného dňa stratíte pamäť a v hlave vám ostane absolútna tma? A čo, keď sa trezor vaších spomienok rozplynul práve v nemocničnej izbe, v ktorej ste sa zrovna prebrali? Budete veriť cudzincovi, ktorý sa z čista jasna objaví na prahu dverí a presviedča vás o tom, že je vaším snúbencom? Hlavná hrdinka v tejto chvíli netuší, že všetko je úplne inak, ako sa na prvý pohľad zdá. Nechá sa zlákať do Londýna, kde ju pod rúškom tmy sleduje neznámy fantóm. Osud pripraví mladej spisovateľke ďalšie prekvapenie keď zisťuje, že je tehotná. Anglicko bude však len prechodnou destináciou. Pod ochrannými krídlami Shaha, vychudnutého čudáka, odlieta do Pakistanu. Ten jej vo svojej rodnej krajine zaručuje návrat zabudnutej minulosti, ktorá s Pakistanom úzko súvisí. Hneď po príchode sa všetko prudko mení ale najviac správanie jej údajného nastávajúceho. To, že sa krásna Alexandra dostala do nebezpečenstva, zisťuje príliš neskoro. Pri pokuse o útek opäť naďabí na drzého fantóma z Londýna, ktorý ju vie svojou trúfalosťou nielen rozzúriť, ale dokáže i rafinovane podráždiť jej zmysly. Je tento neznámy iba ďalším klamárom, alebo bude pravým kľúčom k jej minulosti? Príde na to, kto v skutočnosti stojí v úlohe pomstychtivého strašiaka, ukrývajúceho sa za presvedčivou maskou klamstiev? Nájdu hlavní hrdinovia cestu, ktorá ich i za cenu obrovských obetí opäť spojí?

Odporúčame tieto knihy

Iveta
Iveta
1. augusta 2018
krásna kniha

Krásna kniha pokračovanie Pakistanskej princeznej a život Angeliky a boj o jej milého.

Nataly
Nataly
29. decembra 2015
Vynikajúca kniha s úžasným príbehom

Túto knihu som doslova zhltla za dva dni! Autorka napísala skvelý príbeh, ktorý je popretkávaný mnohými ďalšími udalosťami a osobami, ktoré sme na začiatku vôbec neočakávali. Priznám sa, že knihu som nedokázala pustiť z ruky. Veď to poznáme všetci - obraciame stranu za stranu pretože chcem vedieť čo sa stane ďalej :) Presne takáto bola aj táto kniha - nádherný príbeh, ktorý vo mne zanechal dojem a ešte dlho potom som nad ním premýšľala. Skvelé! Môžem len a len odporúčať!:)