Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s používaním cookies.

Renáta Názlerová: Tisíc a jedna noc s Arabom

Počet strán: 232

Väzba: tvrdá

EAN: 9788081428708

Jazyk: slovenský

ISBN: 978-80-8142-870-8

Dátum vydania: 15. novembra 2019

Vydavateľstvo:  Fortuna Libri

Orig. vydavateľstvo: 

Rozmery: 2,4 cm x 14 cm x 21 cm

Hmotnosť: 0,4 kg

Tisíc a jedna noc s Arabom

Dostupnosť:
Vypredané v e-shope

Dodanie do kníhkupectva na osobný odber žiaľ nie je možné.
Cena v e-shope: 12,26 
Bežná cena: 12,90 €
Zľava 5%
Rezervácia v kníhkupectve

Titul nemáme na sklade v e-shope a je vypredaný aj u dodávateľa. Pozrite sa nižšie, či máme titul v niektorom z kníhkupectiev.

Zobraziť dostupnosť v kamenných predajniach

Pri nákupe nad 15 € máte doručenie zadarmo.

O knihe: Román o láske slovenskej ženy, v ktorom sa presvedčíte, že skomplikovať si život je veľmi jednoduché. Odsudzovať ju však rozhodne netreba. Pretože čo sa stalo jej, pokojne sa môže stať aj vám. Už cez najbližšiu dovolenku.

Sofia je žena ako mnohé iné. Má manžela, dve dospelé deti, no šťastná nie je. Žije stereotypne, bez lásky, bez dobrodružstva, bez sily čokoľvek zmeniť vo svojom živote. Čo však nedokáže zmeniť ona, zariadi osud. Ocitne sa v arabskej krajine, keď tam dôjde k teroristickému útoku. Táto udalosť spustí lavínu diania a jej doterajšia existencia sa otrasie v základoch.

Odporúčame tieto knihy

Ema
Ema
26. marca 2020
Jednoducho skvelá

Hoci obvykle po slovenských autorkách nesiaham, Názlerová si ma získala. Najprv som prečítala knihu ja, potom celé ženské osadenstvo našej rodiny. Naozaj fenomenálna. Akurát mužský hlavný hrdina je vykreslený priam až idylicky. Miestami by som knihu skôr zaradila do sekcie science fiction, pretože realitu tá kniha ani nevidela, ale je to jedno nádherné čítanie, keď si chvíľu chcete zasnívať a odpútať sa od problémov bežného života.

Maria zsmecnikova
Maria zsmecnikova
23. decembra 2019
Recenzis

Jedna fantastická kniha, čítala som ju s napätím a ak som musela odbehnúť od nej nevedela som sa dočkať až sa k nej vrátim. Pútavo napísané, proste pútavé a nádherné čítanie a jednoznačne stojí za to. Odporúčam jednoznačne kúpiť